کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
در واقع زندگی در هیچ جای دنیا از جمله آمریکا و انگلیس و آلمان و اتریش و غیره همچین آش دهانسوزی نیست! علت آن هم ساده است! توقع بالا! ایده آلیسم گرایی! ماها اگه تو زندگیمون اولویت بندی کنیم و بعد طبق همون اولویت ها جلو بریم هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد! مثلا خود من اولویت اول من نظم و قانون هست! هر کشوری که منظم تر و قانون مند تر باشه برای من بهشته. حالا بقیه هم ببینن اولویتشون چیه! یکی میگه آلمانی ها سردن! یکی میگه آمریکاییها نژاد پرستن! یکی میگه عرب ها بی تربیتن! و و و ... و این داستان سر دراز دارد! توی همه جای دنیا خوب و بد وجود دارد! کما این که که تو زلزله کرمانشاه دیدید چقدر مردم به هم دیگه کمک کردن, که این خودش جنبه ای مثبت از مردممون هست.
علاوه بر همه اینها هر آدمی دیدگاه مختلفی داره! هر کدوم از این آدمهایی که داستان یا خاطره ای برای شما بازگو میکنه از ظن خودش هست! یه مثال دیگه ... تا اینجا شانس با من یار بوده و حدود 3 بار تونستم برم گرجستان و همش هم برای تفریح بوده و عین هر سه بار هم تجربیات جالب و خاطره خوبی داشتم از اونجا و مردمش ولی در عین حال بعضی موقع ها تو بعضی وبلاگ ها چیزایی بسیار بدی میخونم راجع به گرجستان و مردمش! در حالی که من مردم اونجا رو در کل ادمهایی خونگرم و خوب دیدم.
در کل منظورم اینه همیشه بستگی داره از چه زاویه ای به قضیه نگاه کنید!... خلاصش این که هر کسی میاد و سعی میکنه شما رو نا امید بکنه ناراحت یا نامید نشید! چون اونا فقط دارن از نگاه خودشون براتون توصیف میکنن! راه خودتون رو برید! منم خودم توی پروسه AP گیر کردم! ولی زندگی در جریانه.
ترامپ هم که فعلا سیخ کرده رو مهاجرها و مخصوصا ایرانی ها! اما باز هم یادمون نره... و این نیز میگذرد...
کیس CR1
بیشتر از 2 سال در پروسه AP!
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، dv2017 ، bhb32 ، afshin4749 ، mulan1979 ، farrokh33 ، Hadi_20

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط tamoko89 - 2017-12-09 ساعت 06:35

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان