کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2017-12-13 ساعت 18:19)ican2015 نوشته:  
(2017-12-11 ساعت 23:57)ostokhan نوشته:  🇺🇸⛔️🇮🇷اخباری که از کنسولگری های مختلف به گوش می رسد حاکی از این است که سفارتخانه ها از صدور ویزای توریستی برای والدین دارندگان  گرین کارت و شهروندان آمریکا خودداری می کنند‌.
در تازه ترین موردی که امروز گزارش شد، کنسولگری آمریکا در دبی از صدور ویزا برای والدین فرد دارنده گرین کارت که برای ملاقات با فرزند خود قصد سفر به آمریکا را داشتند خودداری کرده است. این افراد قبل از دستور جدید دیوان عالی آمریکا مصاحبه شده و پس از اتمام چک امنیتی از آن ها خواسته شده بود که پاسپورت خود را برای دریافت ویزا به کنسولگری ارسال کنند. پاسپورت این افراد ۵ روز پس از دستور اخیر دیوان عالی به دست سفارت رسیده و سفارت بلافاصله با استناد به دستور اجرائی سوم رئیس جمهور ترامپ از صدور ویزا خودداری و پاسپورت ها را بدون ویزا برگشت داده است.

لطفا از رواج شایعات بی اساس خود داری فرمایید. بعد از جمعه سفارت تا روز  دوشنبه تعطیل میباشد و  روز کاری از دوشنبه شروع شده و چگونه سفارت چند ساعت بعد از صدور ویزا خودداری کرده و پاسپورت ها را بدون ویزا تحویل داده است؟ ما ابتدای صبح دوشنبه پاسپورت  مادر همسرم را تحویل دادیم و تا امروز هیچ صحبتی دال بر عدم صدور ویزا یا بلعکس صدور ویزا نشده است. لطفا سنجیده صحبت کنیم. با تشکر

آقای محترم بهتره قبل از اتهام زدن به دیگران کمی اندیشه و تحقیق و سپس دیگران رو متهم فرمایید.
اولا من این اخبار رو از یک وبسایت معتبر متعلق به یک وکیل نقل قول میکنم و تو این مدت اخبار موثقی ازش نقل شده که من دیگه به صحت اخبارش اعتماد دارم. من نه وکیل هستم و نه تو آمریکا هستم که بخواهم جیب کسی رو با نشر اخبار کذب بچاپم و سود کنم. سالهاست کاربران اینجا دیگه منو میشناسن. من صرفا نقل میکنم اخبار رو که دوستان در جریان اخبار باشن
و اما توجه کنید که ظاهرا شما ساعات کاری سفارت آمریکا در دبی رو در جریان نیستید و صرفا میخواهید که حرفی زده باشید. ساعات کاری سفارت از روز یکشنبه تا روز پنجشنبه است (روزهای تعطیل: جمعه و شنبه) و شما گمان میکنید که روزهای کاری کشورهای غربی مد نظر است که 100 درصد اینطور نیست.
اعلام شده که سفارتها از روز 8 دسامبر که جمعه قبلی بود قانون بن 3 رو اجرا کنند که سفارت در دبی تعطیل بوده و در عوض در اولین روز کاری یعنی یکشنبه این قانون رو اجرایی کرده و در روز دوشنبه پاسپورت ها رو بدون ویزا پیکاپ کرده.
در ضمن شما چون درگیر این قضیه هستید و پاسپورت مادر زن محترمتون رو تحویل سفارت دادین اینطور جبهه گرفتین. البته در اونور چیزی بالاتر از قانون نیست و مطمئن باشید به حرف من و شما نیست. به هر حال طبق قانون عمل میکنند و من امیدوارم مادر همسرتون ویزا رو در پاسپورتش ببینه.
اگه واقعا هر یک از کاربرها میبینن این اخبار منتشره از سوی من باعث آزارشون میشه بگه که من دیگه اینجا قرار ندم . ظاهرا مم میخواهیم کمکی به کسانی که میخوان ویزا بگیرن بکنم که با اگاهی بیشتری جلو برن ولی ظاهرا دارم کباب میشم
در پایان من هم واقعا موافق هستم که کمی سنجیده تر صحبت کنیم. خداوکیلی هم انصاف نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، shahin61 ، Hadi_20 ، copol ، farrokh33 ، jalayevatan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2017-12-13 ساعت 22:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان