کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
جناب آقای شاهزاده ترامپ عزیز که سرامد ادبیات نوین سیاسی امروز هستند ، در سخنرانی امروز خود اشاره کردند که من بساط این مسخره بازیها و تصمیمات ابلهانه ی گذشتگان مبنی بر ورود بیگانگان تحت برنامه ی دایورسیتی لاتاری را بر خواهم چید !!! یکی مانده که به ایشان متذکر شود که همسر حضرت عالی هم خودش مهاجریست که اخیرا به جرگه ی سیتیزن شیپی پیوسته است !! و مادر خود جنابعالی هم سالها پیش تحت همین تصمیم ابلهانه وارد این خاک شده که یکی مثل تو را تحویل جامعه ی سیاسی و اقتصادی داده !! اگر تنوع نژادی بد است ، خب خودت هم بر گرفته از این تصمیمات کاملا ابلهانه هستید!
کشور کانادا سرزمینی ست بسیار پهناورتر از آمریکا ! و اصولا بر پایه ی مهاجرت و مهاجر نشینی ست ، چرا اینگونه چالشها را در خود ندارد !؟ خب این مشخص است که سر مسئولین کانادا در گریبان خودشان است و تمایل به انگشت کردن در چشم مردم دنیا را ندارند و بقول معروف گفتنی چوب در سوراخ مار نمیکنند. از زمانی که تشریف آورده ای دایم تهدید و دایم تحقیر کردن مردم را سرلوحه ی کار خود قرار داده ای ! به یاد دارم سالها پیش آرش از کاربران مهاجرسرایی که اتفاقا خیلی هم دست قلم شیوایی را داشتند و امیدوارم هرکجا که باشد موفق و پیروز باشد ، در مقاله ای آدمهای آمریکا را به چند دسته تقسیم بندی کرده که یکی از آن دسته ها افرادی با طرز تفکر آقای ترامپ بودند!!! واقعا گل گفتند و خیلی قشنگ آنروزها حال و روز اینجور آدمها را تفسیر کرد. بنده سرآخر نفهمیدم که بالاخره این آدمهای جدید الورود به صحنه ی لاتاری را میخواهند بپذیرند ، یا اینکه هرروز میخواهند تن این بیچارگان را بلرزانند! چنان شده که خود دستگاههای دولتی هم نمیدانند که چه غلطی باید با این دستورات بکنند!!؟؟ ایشان در بخشی از سخنرانی امروز خود اشارتی به دشمنی با روسیه و چین کردند و اعلام داشتند که باید در مقابل این دشمنیها ایستاد !!! مرد حسابی اگر چین دشمن شماست چرا کشورت مملو شده از مردمانی چشم بادامی!! چرا تمام کالاهایت شده ساخت چین ؟ چرا میتوانند بدون ویزا و فقط با یک پاسپورت وارد این خاک شوند و به راحتی ویزای کار و تحصیل از را از اندرونی کاسب شوند !! دشمنی آنها از نظر شما به کدام جنبه های این آدمها و دولتشان بر میگردد !!!؟؟؟؟؟ اگر دشمن شما هستند ، چرا باید از هر 10 نفر آدم ، چهار نفرشان دشمن تو باشند ؟؟!!! والا در محله ای که من زندگی میکنم ، وقتی صبح به قصد کسب روزی حلال از خانه بدر میشوم ، انگار که وارد پکن پایتخت چین شده ام !!! لامصب قل میزند از چشم بادمی ها !! حسرت به دلمان ماند که یک آمریکایی بور و بلند یافت کنیم که بقول معروف گفتنی فرض کنیم در آمریکا هستیم !! به قول معروف آن داداش لات که میگفت حاجی گشتم نبود نگرد نیست شده ایم !! خلاصه اینکه من آخر نفهمیدم چه کسی دشمن ایشان است ؟ ایرانیان مقتصد و پول ساز و خوشگذران و بیخیال از مشکلات فعلی ایران ، یا چینیان مانستر که همه چیز را در انحصار خود کرده اند؟ از شغل گرفته تا تجارت !! کدام دشمن به ایشان نزدیکترند ، ایرانیان بیچاره و ویلان پشت درهای سفارتها یا چینیانی که حتی اقامت هم ندارند و لااقل هرکدام با پول نقد بی صاحاب دو سه خانه ، آنهم در بهترین نقطه ی کالیفرنیا خریده و سکنا گزیده اند !!!
قضاوت با صالحان
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، ostokhan ، farrokh33 ، peyman.n ، jalayevatan ، American Darlin

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2017-12-19 ساعت 10:31

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان