کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-02-03 ساعت 00:36)afshin4749 نوشته:  
(2018-01-30 ساعت 14:38)American Darlin نوشته:  آقا افشین سلام و درود
یه توضیحی در رابطه با اینترنت و تعرفه هاش و سرعت و ترافیک و قطع و وصلیش تو آمریکا بدین ممنون میشم

در اینجا اینترنت همان حکایت هر چقدر که پول بدهی ، همانقدر آش میخورید است !! اینجا هم گاهی اینترنت دچار ضعف عضلانی میگردد و به قول معروف زوارش در میرود !! اما فقط گاهی و فقط گاهی اینطور میشود. در ایالتهای کوچک اینترنت کمتر مشکل دارد تا ایالتهای بزرگ که این خود نیز کاملا طبیعی و واضح است. بیشتر کمپانیها خدمات اینترنتی را بصورت پکیج ارائه میدهند که شامل کانالهای خصوصی و غیر خصوصی تلویزیونی ست . اما واقعا ارزش این همه پرداخت ماهانه را ندارد !! چرا که راههایی وجود دارد که با هزینه های بسیار کمتر میشود همان کانالها را مشاهد کرد. البته نه کاملا ، اما اکثرا بله. برای همین بنده فقط اینترنت را خریده ام و ماهی هم حدود 30 دلار در حلق این لامروتها میریزم !! که اگر میخواستم پکیج مسخره شان را بگیرم دیگر باید شلوارم را گرو میگذاشتم. بهر صورت نرخ اینترنت در هر جایی متفاوت است . حتی محله های مختلف یک شهر. اما من در مقایسه با کاکس و ای تی ان تی و دیگر پروایدرها ، کامکست را بیشتر میپسندم چرا که خیلی آدم را نمیدوشند و البته امکاناتی را هم برای افراد کم درآمد قائلند اما کاکس ، ای تی ان تی و ورایزن و سگ و سوتک !! اصلا در مقابل فقر و کم درآمدی کوچکترین خمی بر ابروی بی صاحبشان نمی آورند !!
بطور کلی تنها چیزی که در آمریکا به وفور و مجانی گیر میآید ، هما هوایی ست که ششهای سیصد میلیون آدم را تغذیه میکنه ، الباقی باید بابت هر چیزی قدری پول بسلفید.
امیدوار این توضیحات مسخره و کسل کننده ی من هم کفاف نیازهای اطلاعاتی شما را داده باشد.
تشکر ولی خب حقیقتش زیاد به مسائل فنی نپرداختید !
اصل سوال من راجب ترافیک اینترنته و اینکه کلا کیفیت و سرعت در چه حدیه ؟ فعلا تفاوت قیمتها زیاد نیازم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، aram_hpanahi ، afshin4749 ، farrokh33

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط American Darlin - 2018-02-03 ساعت 12:56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان