کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
ای کاش راهی بود از اینجا برم ...
راستی اگه دوست داشتین مقاصدی که دلتون میخواد بتونین بهشون مهاجرت کنین رو بنویسید ، مثلا خودم اول ار همه میگم

من واسه مهاجرت علاقه شدید و دیوانه واری به آمریکا پیدا کردم ، الان یه دو سالی میشه اینطورم ، از موقعی که ثبت نام لاتاری دوره قبلی یه چند روزی بود تموم شده بود (!!) این علاقه در من بوجود اومد و تا الان هم ادامه داشته ، همونجور که گفتم از نظر زمانبندی خیلی بد بود ، شاید خیلی خوب ، نمیدونم من از این مسائل سر در نمیارم یا شایدم فقط و فقط تصادفی بوده ، دقیقا زمانی شروع به زوم کردن روی مهاجرت به آمریکا کردم که فرصت ثبت نام لاتاری فقط یه یکی دو هفته ای ازش گذشته بود ، من مونده بودمو کلی افسوس که چرا یه هفته زودتر نیفتاده بودم دنبالش ، البته من قبل از این داستان هم یعنی از حدود دو سه سال قبل با لاتاری آشنا شده بودم ولی هر چی این روزا فکر میکنم نمیتونم بفهمم چرا اون روزا توی این قرعه کشی رایگان برای سفر به سرزمین رویاها ثبت نام نمیکردم !! و نسبت بهش شدیدا بی تفاوت بودم ! آخه یه ثبت نامی که پولی هم قرار نیست در ازاش پرداخت بشه چه ضرری داشت که این کارو نمیکردم ؟ و نمیدونم چرا بقیه یه اشاره ای چیزی به من نمیکردن که نمیخوای اسم تو رو هم بنویسیم ؟ آخه میدیدم چند نفر از فامیل جمع میشدن دور کسی که لپ تاپ داشت داشت و نوبتی ثبت نامشون میکرد ، نتیجه این شد که موندم و یک سال گذشت تا نوبت ثبت نام جدید شد که علیرغم علاقه ی شدید به رفتن از طریق لاتاری ، فقط و فقط یک بار فرصت ثبت نام توی این قرعه کشی فوق العاده بهم رسید که البته ثبت نام هم کردم و به شدت منتظر نتیجه هم هستم ... بدون توجه به هیچ موج منفی و بدبینی ... اتفاقا کاملا خوش بینم !
خب از آمریکا که بگذریم ، کشور دوم که دوست دارم مهاجرت کنم ولی با اختلاف زیاد نسبت به آمریکا ، انگلیس هست ، بعد از اون هلند و در نهایت فرانسه ...
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33 ، dv2017 ، milade ، shahin61 ، ostokhan ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط American Darlin - 2018-02-12 ساعت 17:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان