کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-02-15 ساعت 19:41)ostokhan نوشته:  
(2018-02-15 ساعت 18:44)American Darlin نوشته:  تفاوت من و شما دو نفر در تفاوت دیدگاه است
من زندگی را به همین شکلی که گفتم دوست دارم و 100% تجربه خواهم کرد و راهی خواهم یافت و برای خود خواهم ساخت
شاید شد شاید نشد و این دیگر مسخره کردن ندارد که با لحن تمسخر پاسخ بدهید دوست آمریکا نشین ... ظاهرا چیزهایی برای یاد گرفتن از آنها دارید ...
شاید هم عکسهایم در کشورهای مختلف را در همینجا برای شما دو نفر گذاشتم تا متوجه چیزهایی شوید ... شمایی که خیلی همه چیز را سخت گرفته اید ...

در نهایت همین را میگویم که من به آرزوهایم افتحار میکنم و به خاطر بدبینی ها و نظرات منفی و بیش از حد تند و اظهار نظر افراد ناتوان هیچ کدام از آنها را تغییر نخواهم داد

داداش چرا سخت میگیری. هر کس نظر خودش رو میگه. تحمیلی در کار نیست. بالاخره هر کی نگرش متفاوتی تو زندگیش داره. تو این مملکت پامون رو از خونه بیرون میزاریم اعصاب خوردی داریم دیگه نباید به این مسائل واکنش داد. هر کی به هر چی میخواد برسه تو زندگیش. قطعا خوبی برای کسی از خدا طلب کنی در زندگی خودت هم بینصیب نخواهی ماند و بالعکس. و اما خرج در آمریکا. به هر حال آقا افشین اونجا زندگی میکنه و بیشتر براش مسایل مالی و هزینه ها ملموسه تا ما که اینور هستیم. ولی خب شما هم خواسته های خودت رو تو زندگی داری و حتما براش تلاش کن ولی سعی کن خیال بافی نکنی. شاید به جاهای گارسونی حتی شغلهایی با درامد بالاتر گیرت اومد اونجا رفتی. اما آقا افشین هم در پایان پستش با اون نیشخندها این دوستمون رو آزرده کردن و تخریب ایده های یک فرد برای آیندش رو به نوعی زمینه اش رو پیش آوردن

دوست خوبم ، رفع سوءتفاهم کردم و با یک عذرخواهی نشان دادم که مقصود بنده از آن لبخند مسخره کردن نبوده !! بنده فقط کمی از این موارد عنوان شده متعجب شدم چون در جایی زندگی میکنم که این نوع از طرز تفکر اصلا جایی ندارد. بنده فقط تجربیات ناقص خودم را بحضور شما عزیزان عرض کردم و نه چیز دیگری !! من مقصودم کمک به دوستان برای شناختن بیشتر این جامعه است و نه اصلا قصد خودنمایی و فخر دارم و نه مسخره کردن !! البته ایشان هم با لفظی ملموس فرمودند "دوستان آمریکا نشین" که خودش کلی معنا داشت !! اما من از جانب خودم عذرخواهی کردم نه بخاطر چیز دیگری بلکه بخاطر خودم چون انسان باید به گونه ای زندگی کند که موجبات دلگیری دیگران را فراهم نسازد. شما هم بزرگوارید و اگر حرفی و یا اشارتی فرمودید بخاطر رفع سوءتفاهمات بوده که بنده هم از شما کمال سپاس و قدردانی را دارم.  Wink  Wink خواهش میکنم دیگر این ایموجی ها را ترجمه نکنید تا شر دیگری بپا شود !!!  Tongue  Tongue  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Legend-98 ، milade ، ostokhan ، farrokh33

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-02-15 ساعت 21:53

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان