کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-02-21 ساعت 03:52)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-18 ساعت 23:45)American Darlin نوشته:  بهترین و تائید شده ترین رستورانهای فست فودی آمریکا

رستورانهای Chipotle و Panera Bread باز هم رتبه ی اول را بدست آوردند ، برندهای مشهوری چون مک دونالد ، برگر کینگ و یا ساب وی در رتبه های پایین تری قرار گرفتند ، دو رستوران اول اجازه ی بازدید از محل طبخ و آشپزخانه را هم به مسئولین و ناظرین دادند و اعلام شد از موادی کاملا تائید شده و سالم استفاده میکنند ، مک دونالد و برگر کینگ و بسیاری دیگر چنین اجازه ای را ندادند ...

عرض شود به خدمت شما دوست عزیز که خدا میداند همه ی اینها فقط آشغال دست مردم میدهند و اصلا هم خوراکهایشان دلچسب نیست !! اما دو فست فود در ایالت کالیفرنیا و حومه و برخی از ایالتهای مجاور وجود دارد که از نظر طبخ و کیفیت نسبت به دیگر فسدفودها بهترند که البته شما فراموش کرده اید آنها را به لیست خود اضافه فرمایید . یکی (این اند اوت ) و دیگری (هبیتت) است.
اولی که همیشه شلوغ است و جای سوزن انداختن نیست و دومی هم خیلی شیک و مدرن است که به شما دستگاهی را تحویل میدهند که وقتی سفارش شما آماده شد شروع به زدن چراغ و وایبریشن میکند. البته از این نظر عرض کردم مدرن چرا که هیچکدام به خود زحمت نداده اند که یک چنین چیز ساده ای را در رستوران خود راه اندازی کنند. فقط عربده میزنند و شماره شما را صدا میکنند و با این سرو صداها گاها کاری میکنند که شما آرامش نداشته باشید و ترجیح دهید درایو سفارش خود را تحویل بگیرید و در اتومبیل و یا منزل خود نوش جان فرمایید.

در ضمن یک آدم باسواد هم که مسئول این سایت است پیدا نمیشود که به ما یاد بدهد که چطور نامهای انگلیسی را اینجا بیاوریم بدون اینکه ترتیب جمله را بهم بزند!! خسته شدم از بس که هی نامهای انگلیسی را به پینگلیشی نوشتم !! Sad  Sad  Sad

کره شمالی هم بری میبینی توی میدون اصلیش نوشته کبابی ایران
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، ostokhan

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط javadth - 2018-02-22 ساعت 15:43

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان