کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-02-23 ساعت 20:53)afshin4749 نوشته:  
(2018-02-23 ساعت 20:41)milade نوشته:  
(2018-02-22 ساعت 21:36)afshin4749 نوشته:  ای بابا !!! شما هم که زحمت کشیده اید و راهنمایی فرمودید ، همان اشکال را دارید که !!!! این امکاناتی را که شما به آنها اشاره کردید ، بنده هم بعد از هشت سال کار کردن با پیجهای مهاجرسرا میدانم ، اما نکته همان است که خود شما هم همین حالا دچار آن شده اید !! مشکل آنجایی است که وقتی بین متن فارسی یک کلمه ی انگلیسی میآوریم ، بطور کل همه چیز را ویران و برعکس میکند که دیگر قابل خواندن نیست و نیاز به کارشناس خط شناسی دارد !! دقیقا همانهایی که فهمیدند ملت در سه هزار سال پیش چه مقالاتی را با شکل میخ به خورد آیندگان داده اند !! بعدا هم اسمش شد خط میخی !!
اما بهرصورت از لطف شما کمال تشکر را دارم

الان توی سیستم و موبایل من همه چیز به نظر درست میاد. نمیدونم شاید مشکل از سیستم و یا چیز دیگری در سیستم شماست و یا هر چیز دیگه!
میتونید یه عکس بگیرید از صفحتون و اتچ کنید؟ البته برای اتچ باید توی سایت های اپلود تصویر ارسال کنید و ادرس رو در اینجا استفاده، چون این سایت امکان اتچ مستقیم نمیده.

دوست خوبم ،
ممنون از راهنمایی و کمکهای بی دریغ شما ، بنده تمام چم و خم مهاجرسرا را میدانم و اگر در فروم سالهای 2011 و 2012 تشریف ببرید متوجه خواهید شد که کلی عکس و فرم آپلود کرده ام!! یعنی میخواستم بدانید که من با بیش از 8 سال سابقه کاربردهای ابزار را در مهاجرسرا بخوبی میدانم. اما این چیزی از ارزش محبت و لطف شما کم نمیکند. سیستم هم اشکالی ندارد و تصور میکنم که این وبسایت نسبت به گذشته تغییر کرده و برخی از تنظیمات خود را از دست داده!! چرا که در گذشته اینگونه عمل نمیکرد. اما بهر صورت من از کمک شما نهایت قدردانی را دارم و از شما ممنونم.
موفق باشید

این مشکل سراسریه. روی سیستم منم مشکل داره همونطور که تو چند پست قبلی اشاره کردم. از وقتی پوسته وبسایت تغییر کرد این مشکل پیش اومد.
پاسخ
تشکر کنندگان: afshin4749 ، milade ، American Darlin

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط ostokhan - 2018-02-24 ساعت 00:17

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان