کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
گمان نمیکنم که یک انتقاد به مدیریت جدید وارد باشد !! این عدد را در بی نهایت ضرب کنید ، سر به فلک میزند !! امیدوارم منظور بنده را کاملا گرفته باشید. ایشان  نماینده ی کل ملت ایران و مهاجران و حومه در تویتر هستند که دائم در حال تویت کردن جناب آقای ترامپ و انتقاد از ایشان آنهم با انگلیسیی که فقط خودشان متوجه هستند که چه میخواسته اند که بگویند که طفلی ترامپ بیچاره را بکل گیج کرده که منظورش از این تویتها چیست !!چون اصلا نمیفهمد که ایشان چه گفته !!!  اگر بخواهم مثال ساده تری را برای شما زده باشم که کاملا روشن شوید تویتهای ایشان برای ترامپ مانند این است که یک رنده را بدهی به یک روشن دل !! آن هم مس میکشد و میگوید که این اراجیف چیست که بر روی این لوح نوشته شده !!! دیگر در این فضا نه مدیری باقی مانده و نه کاربری !! شده دریاچه ی ارومیه !!
[/quote]

البته من نخواستم خیلی‌ آب و روغن انتقادم رو زیاد کنم وگر نه من هم خیلی‌ به مدیریت ایشون انتقاد دارم.
حالا یک پیشنهاد، آیا امکانش هست حالا که شما در فضائی خارج از این فروم با ایشان در تماس هستید ( حتّی به صورت غیر مستقیم) میتوانید صدای انتقاد و اعتراض ما رو نسبت به روش کار و مدیریت ایشان به گوششان برسانید؟ چین من فکر می‌کنم سرشون حسابی‌ شلوغ است و فرصت سر زدن به اینجا رو مثل مدیران قبلی ندارند.
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
..... - توسط Mahanturbo - 2017-03-07 ساعت 23:35
RE: ..... - توسط farzadmohajer - 2017-03-08 ساعت 00:07
RE: ..... - توسط amirhoseinc - 2017-03-08 ساعت 02:14
RE: ..... - توسط limbo - 2017-03-08 ساعت 00:27
بالغ بر 6000 موزه در آلمان - توسط iranembberlin - 2017-10-17 ساعت 17:32
RE: اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا - توسط gbtm - 2018-02-27 ساعت 00:48

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان