کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-08 ساعت 11:04)shayan_yg نوشته:  
(2018-03-07 ساعت 18:15)American Darlin نوشته:  بنا بر آمار وزارت امور خارجه آمریکا تقاضای ویور ۹۵‎٪ از متقاضیان ویزا مابین ۸ دسامبر و ۸ ژانویه رد شده است.

از بین ۸۴۰۰ متقاضی ویزا از ۶ کشور مشمول ممنوعیت سفر به آمریکا، با ۱۰۰ درخواست ویور موافقت شده‌ است.

تا ۱۵ فوریه، فقط دو ویور قبول شده بود ولی از آن زمان بیش از ۱۰۰ درخواست ویور مورد پذیرش قرار گرفته‌ است.

بیچاره کسایی که تو گروه های تلگرامی عضو میشن و حسابی سر ویور تیغ میخورن توسط دوستان به ظاهر هموطن و آخرشم هیچ. بیخیال شید هر چه آید خوش آید.

آرزومند به پایان رسیدن لاتاری نیستم ، اما بشدت آرزومندم که این بساط کاسبی و سود جویی به سرعت برچیده شود!! روزی که من عضو این وبسایت شدم یعنی حدود هشت سال پیش ، هدف مهاجرسرا و شعارش تنها کمک به دیگران برای گذر از مراحل مختلف پروسه ی مهاجرت بود و همواره پرچمدار این شعار بودند که ما کمک میکنیم بدون هیچگونه چشم داشتی !! اما امروز میبینیم که اینگونه نیست!! تنها از راه همین وبسایت بود که کانالهای مختلفی برای اینگونه خودکامگیها و سودجوییها ایجاد شد و متاسفانه کل اعضا اینجا را ترک کردند و به آن کانالها پیوستند. اولش با عنوان اینکه نگهداری وبسایت هزینه دارد شروع شد و امروز میبینیم که حتی یک ریال هم صرف این وبسایت که نشده هیچ ، کل اعضا هم از اینجا به کانالهای یکطرفه ای مثل تلگرام منتقل شدند. خیلی جالب است که من با اینکه اوایل مهاجرت هیچگونه آشنایی با این پرسه  نداشتم ، چنان شد که حتی راهنمایی هایی را از دیگران میکردم که تصور میکردند قبلا این راه را یکبار رفته اند و همه ی آنها اظهار میداشتند که ما نه تنها هیچ مشکلی نداشتیم ، بلکه احساس میکردیم قبلا این راه را رفته و تجربه کرده بودیم !! همه ی اینها ناشی از عشق کمک و همیاری به دیگران بود نه پول !!! متاسفانه امروز شاهد این هستیم که چیزی در حدود یک میلیون و دویست هزار تومان پول میگیرند تا کارهایی را انجام دهند که دقیقاً همه مراحل آن میتوانست مثل گذشته کاملا رایگان باشد. مراحلی آسان و غیر قابل باور. البته همین آدمهای سودجو به اسم هزینه کردن برای این وبسایت و نگهداری آن ، اصلا شاید در ماه و یا سال هم یک پست در اینجا قرار ندهند. از این نظر از دوستان و اعضا شاکی هستم که چرا حاضر نیستند به خودشان زحمت بدهند و کارهایشان را خودشان دنبال کنند و به نتیجه برسانند!؟؟ وقتی یک آدم نتواند که این مراحل ساده  را طی کند ، چطور ممکن است بتواند در آمریکا کار و زندگی کند؟؟؟!!! کاری به این سادگی و راحتی ؟؟!! اگر وضعیت انگلیسی خوبی ندارید مثل دقیقا اوایل شروع پروسه ی من ، میتوانید از دیگرانی که این توانایی را دارند کمک بگیرید و اگر زبان انگلیسی خوبی را دارا هستید، باعث تاسف است که به کسانی متوسل شده اید که حتی دانش اولیه ی زبان انگلیسی را هم ندارند!! من از هیچ چیز و هیچ کسی واهمه و ترس ندارم و حرفم را میزنم چرا که اعتقاد دارم انتقاد سازنده ، سازنده است و انتقاد مخرب ویران کننده !! اگر امروز مدیران این وبسایت تصمیم بگیرند که صدای شخصی مثل من را در گلو خفه کنند ، من اینکار را از طریق دیگر دنبال خواهم کرد مگر آنکه توضیح دهند چرا اینگونه بدنبال دوشیدن ملت هستند بدون آنکه به آنها بگویند هدف مهاجرسرا هدفی خیرخواهانه بوده نه سودجویانه !! آنها میتوانند از طریق دیگری ملت را سرکیسه کنند نه از طریق این رسانه ای که از ابتدا چنین رسالتی را نداشته !! از همان اویل که یکسری حرکتهای موزیانه را دیدم ، اخطار دادم که نهایتا این وبسایت بسته خواهد شد و یا میشود شاه راهی برای چپاول !! اما کو گوش شنوا ؟؟!!! بهرصورت بنده هم دل خوشی از این رفتارها ندارم و خوشحالم که لااقل کم کم بسایت این آقایان و کاسبی شان برچیده خواهد شد و خشم آنها نیز از عملکرد دولت آمریکا در قبال مهاجران، خصومتی شخصی ست که هیچ ارتباطی به مردم و اعضای مهاجر ندارد !! خشم آنها تخته شدن بقالی شان است نه دلسوزی و ادعای حق طلبی برای ملت !!! خوشحال خواهم شد که اعضای محترم آنچنان درک عمیقی از این فاجعه بدست آورند تا دیگر خود را در دام این صیادان سودجو نیندازند !!
به امید آن روز که مهاجرسرا به دوران طلایی گذشته ی سراسر افتخار آمیز خود بازگردد ، چه با وجود شخصی مانند من و امثال من ، چه بدون آن
تنها آدمهای خودکامه و خودخواه هستند که یا شما را شماتت میکنند و یا مسدود!! این یگانه راه شناسایی افراد مستبد و خودخواه است !! آنها منطق ندارند و فقط با سرکوب سعی میکنند شما را از میدان به در کنند. در اینجا انواع کارها را انجام میدهند و از گذاشتن تصاویر آن هم ابایی ندارند و  در ایران بالای سرشان تصاویر ................ بیخیال دیگر از این همه دودوزه بازیهای برخی هموطنان به اصطلاح شریف خسته شدم !!
یا حق
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، saeed_gh ، ostokhan ، dv2017 ، farrokh33 ، copol ، zohreh36 ، aaa1990 ، shayan_yg ، bijan9 ، alireza1362

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-03-08 ساعت 21:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان