کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-27 ساعت 05:30)ostokhan نوشته:  
(2018-03-27 ساعت 05:20)khatarnak نوشته:  چه روزی نتایج ؟ فرداش لغو برجام پس فردا عدم ویزا .
مهر بعدش کره شمالی میاد تو لاتاری ایران حذف میشه از لاتاری
الان اگر مخ یک سرمایه دار کار کنه همین امروز و فردا بره کره شمالی با گذرنامش به پیش از ۱۰۰ کشور جهان از جمله آمریکا بدون ویزا میره.
ببین من اینو کی بهت گفتم ! همین الانم خبر موثقی دارم از بیت رهبر کره شمالی که اعلام کردن اقای کیم جونگ اون با قطار عازم چین هستن و قرار است تا هفته اینده با ریس جمهور کره جنوبی و سه چهار هفته بعدش با ترامپ یک چلو کباب مفصلی بزنند و بدین ترتیب ایران میمونه و حوضش . استخوان جان .

اینجا ایران... 5.20 صبح  Big Grin
من و خطرنالک همچون جغد بیداریم  Big Grin   Big Grin
لامصب ساعت بیولوژیکیمون بصورت دیفالت روی نیویورک تنظیم شده.
خدایا این خوشی رو از ما نگیر

ای بابا !! استخوان عزیز ،
دیگر هیچی از تو یکی باقی نماند، انقدر حرص این مهاجرت لعنتی را نخور !! بزن بیرون برو یک کشور دیگر و چند سالی را آنجا بمان و بعد هم از آنجا اقدام کن و بیا این خراب شده ی آمریکا که این همه فکر میکنی چیز تحفه ای ست !! به نظر من کانادا بهتر از آمریکاست و من قصد دارم در آینده ای نه چندان دور به آنجا نقل مکان کنم و از شر این اقتصاد و وضعیت نابسامان آمریکا خلاص شوم. خدا نکند کسی اینجا دچار مشکل پزشکی شده یا کارش را از دست بدهد!! آدم را نابود میکنند. کانادا لااقل یک بیمه ی خدمات عمومی و اجتماعی دارد. به من یک بیمه ی اوباما داده بودند و امسال دوسال است که هی از بابت آن مالیات به ریش بنده میبندند و پدر صاحب بچه را درآورده اند. یکسال بیمه داشتیم ، دوسال است داریم تاوان پس میدهیم !! از دست این مملکتی که سرمایه داران را بی مالیات رها کرده و چسبیده اند به یک مشت کارمند بیچاره و خورده پا و هی آنها را میدوشند آنها را تحت فشار مالیات و سایر اقلام چاپیدنی قرار داده اند دیگر خسته شده ام !!!
البته کانادای لامصب هم مالیاتش بیشتر از آمریکاست ، اما لااقل بحث بیمه ی آن از اینجا قابل تحمل تر است !!
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، copol ، shahin61

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-03-27 ساعت 06:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان