کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-03-27 ساعت 07:14)khatarnak نوشته:  
(2018-03-27 ساعت 06:57)afshin4749 نوشته:  
(2018-03-27 ساعت 05:30)ostokhan نوشته:  اینجا ایران... 5.20 صبح  Big Grin
من و خطرنالک همچون جغد بیداریم  Big Grin   Big Grin
لامصب ساعت بیولوژیکیمون بصورت دیفالت روی نیویورک تنظیم شده.
خدایا این خوشی رو از ما نگیر

ای بابا !! استخوان عزیز ،
دیگر هیچی از تو یکی باقی نماند، انقدر حرص این مهاجرت لعنتی را نخور !! بزن بیرون برو یک کشور دیگر و چند سالی را آنجا بمان و بعد هم از آنجا اقدام کن و بیا این خراب شده ی آمریکا که این همه فکر میکنی چیز تحفه ای ست !! به نظر من کانادا بهتر از آمریکاست و من قصد دارم در آینده ای نه چندان دور به آنجا نقل مکان کنم و از شر این اقتصاد و وضعیت نابسامان آمریکا خلاص شوم. خدا نکند کسی اینجا دچار مشکل پزشکی شده یا کارش را از دست بدهد!! آدم را نابود میکنند. کانادا لااقل یک بیمه ی خدمات عمومی و اجتماعی دارد. به من یک بیمه ی اوباما داده بودند و امسال دوسال است که هی از بابت آن مالیات به ریش بنده میبندند و پدر صاحب بچه را درآورده اند. یکسال بیمه داشتیم ، دوسال است داریم تاوان پس میدهیم !! از دست این مملکتی که سرمایه داران را بی مالیات رها کرده و چسبیده اند به یک مشت کارمند بیچاره و خورده پا و هی آنها را میدوشند آنها را تحت فشار مالیات و سایر اقلام چاپیدنی قرار داده اند دیگر خسته شده ام !!!
البته کانادای لامصب هم مالیاتش بیشتر از آمریکاست ، اما لااقل بحث بیمه ی آن از اینجا قابل تحمل تر است !!

مگه بیمه اوباما تغییر نکرد؟ و اصلاحاتی که قرار بود انجام ببشه ؟ اخرین بار یادم میاد که کنگره تصویب کرد چطور هنوز از بیمه اباما استفاده می کنید نه از بیمه همگانی که به تصویب رسید ؟

والاه کانادا توی دلم نمی شینه نمی چرا از بین دهها کشور فقط آمریکارا قبول دارم . استخوان و سایریین را نمی دونم اما نظر من فقط یو اس آی

موفق باشید

در حال حاضر من از بیمه ی کارفرما استفاده میکنم و این موضوع مربوط به سه سال پیش است. اما، خیر هیچگونه اصلاحاتی در بیمه ی همگانی سال قبل صورت نگرفت و گمان هم نمیکنم که امسال نیز این برنامه دستخوش تغییراتی گردد. در آمریکا چیزی به اسم بیمه ی همگانی نداریم چون شما اصولا هیچ چیز مجانی در آمریکا یافت نمیکنید. در اروپا بیمه ی همگانی به شکلی که شما مدنظر دارید وجود دارد و مقداری از آن الگو نیز در کانادا رعایت شده ، اما آمریکا، اصلا و ابدا وجود نداشته و نخواهد داشت. برای اشخاصی که درآمد بسیار پایینی دارند و یا اصلا ندارند ، یک بیمه در نظر گرفته شده که خدماتش هم بدک نیست !! اما نمیشود که آدم تا آخر عمرش با فقر زندگی کند. حتی برای افراد کم درآمد و یا بدون درآمد نیز ماهانه مبلغی ناچیز پرداخت میشود که به آنها کمک شود تا زندگی خود را با آن مقدار ناچیز پوشش دهند.
در مورد کانادا باید بگویم که تمام استانداردهای زندگی آمریکا را دارد و حتی بیشتر. سال گذشته و سال ماقبل آن یکی از بهترین کشورها برای زندگی شناخته شد و ونکور بعنوان بهترین شهر دنیا شناخته شد. در حالی که آمریکا تقریبا از این استانداردها و مزیتها خارج است !! حالا شما هم انقدر ناز نکنید و خواهش میکنم اگر ممکن است برای آنجا هم اقدام کنید !! Big Grin Big Grin
خود بنده نیز چنین قصدی را دارم که از این آمریکای نازنین با سیستم برده داری نوین خارج شوم. نه اینکه کشورهای دیگر و از جمله کانادا چنین سیستمی را ندارند ، نه !! این خصوصیت سیستمهای سرمایه داری ست اما لااقل یک گوشه ی چشمی به مردم دارند ، اما آمریکا اصلا !!
بهرصورت هرکسی یک نظری دارد که قابل احترام است ، اما من نظر خودم را قبول دارم ، چون در اینجا زندگی میکنم و مشکلات اینجا را از نزدیک احساس میکنم و با دوستانی که در گوشه کنار دنیا دارم ، متوجه هستم که این آمریکا فقط از دور مردم را میکشد و از درون مهاجرانش را و گاهی هم خود مردمش را !!! خیلی بزرگش نکنید و با ایران هم مقایسه نکنید. آمریکا را فقط باید با کانادا و برخی کشورهای اروپایی پیشرفته مقایسه کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، American Darlin ، copol ، ostokhan ، shahin61

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-03-27 ساعت 19:55

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان