کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-06 ساعت 06:16)redbull نوشته:  افشین,جان اینطور ک فرمودید هیچ شانسی برای ورود ب بازار کار نیست! البته نتورکینگ اونجا فکر میکنم بیشتر برای خرید فروش اجناس باشه تا انسان.! حداقل این نکته امیدوار کننده این هست ک کار بلد نباشی اخراجی برعکس جمهوری اسلامی ک اگر کار بلد باشی باید جای خود را ب یک نیروی انقلابی بدی...

قربانت شوم ،
چرا هی شما برداشتهایت از صحبتهای من رفتن به ته خط و نا امیدی ست !!؟؟؟ هزار بار به شما گفتم مطالب بنده را لااقل دوبار بخوان چون معمولا حسابداران خیلی خوب بلد نیستند صاف صادق باشند. دو دسته آدمها در نهایت جایشان در جهنم است !! یکی وکلا و دیگری حسابداران !! چرا ؟ چون حسابدار اگر خیلی صادق باشد ، نتیجه ی آن میشود ورشکستگی و خراب شدن مشتریان بر سر آن شرکتی که او کار میکند. وکلا هم همینطور! یارو میداند که مورد وکالتش که یک لات بی سروپا است یکی را بیخود بیخودی فرستاده سفر آخرت !! آنوقت میآید و از او آنچنان دفاعی میکند که گویی مقتول با شکم رفته به چاقوی ایشان !!
برادر من ، من دارم واقعیتها را میگویم نه اینکه بخواهم چهره ی این کشور را در اذهان شما زشت جلوه بدهم. میگویم یا سوادتان را در حد و اندازه ی خواسته های یک کارفرما کنید و یا اینکه اگر خیلی نمیخواهید مته به خشخاش بخش سوادتان بگذارید، با ارتباطات خود را در دل وا مانده ی یک کارفرما جا کنید!! از قدیم گفته اند سه تیره آدم در زندگی موفقند
آدمهای پررو
آدمهای پولدار
و آدمهای پارتی دارد
حالا اگر پول ندارید ، به ناچار باید بین آن دو گزینه ی باقی مانده ، یکی را سرلوحه ی کار خود قرار دهید که بنده مورد اول را بکار بستم !! خیلی موفق نبودم ، اما لااقل یک شغل در راستای اوهامات و خیالات خودم دست و پا کردم. در این راه نه خیلی فیتیله ی پررویی را بالا بکشید که با اردنگی بیرونتان کنند و نه انقدر پائین بکشید که یارو فکر کند شما خدایی نکرده یک سری از مطالب را برای ارائه حفظ کرده اید و در حالت عادی کسی نیستید که دارید خودتان را زور میزنید که معرفی کنید اینگونه هستید!!
دفعه ی آخرت باشد که از حرفهای من برداشت شخصی میکنی و اذهان سید علی سپهر را نسبت به بنده ی حقیر دست و پا شکسته مسموم میکنی !! Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، copol ، farid-nhp ، milade

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-06 ساعت 11:33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان