کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-09 ساعت 20:57)redbull نوشته:  
(2018-04-09 ساعت 16:48)ostokhan نوشته:  
(2018-04-09 ساعت 14:31)redbull نوشته:  اسم سریال اوردین من برا تقویت زبان شبی یک قسمت سریال انیشتین رو دیدم... (سریال جینیس،) 10 قسمت رو دیدم و دوست داشتم این فیلم ببینم با متون علمی و اینها اشنا بشم ولی این فیلم ب صحرای کربلا زده و ب نظرم اگر یک فیلم پور   نو میساختن سنگین تر بود.
ادم میاد این فیلم ببینه 4 تا نکته علمی یاد بگیره بیشتر انیشتین میبینه و روابط نا مشروعش... واقعا چی پیش خودشون فکر کردن

آخه بروبچه های هالیوودی خبر نداشتن که شما جهت تقویت زبان معظم انگلیسی میخوای ببینی و پشن تو وجودت بالا میره و هالی به هولی!!!  Big Grin
البته پیشنها من بهت جهت تقویت زبان سریال DEsperate house wive هستش که به معنای واقعی جفنگه ولی برای تقویت زبان خوبه
در ضمن اون کلمه پ و ر ن و رو بصورت مقطعه بنویس. خیلی کاربر داره اینجا همین مونده فـیـلـتــر شه
اخه میخای فیلم شخصیت علمی رو ببینی تنها چیزی ک از این سریال یاد میگیری بچه ای ک انیشتین نامشروع پس انداخته!
من بجز این سریال فقط یک بریکینگ بد رو دیدم ک تو عمرم ک اون فیلم تو 60 تا قسمت کلا چند تا صحنه بیشتر نداشت ولی این انیشتین حال ادم بهم میزنه مصلا از انیشتین یک چیز دیگه تو ذهنت جا گرفته بعد یارو تو زرد از اب دراومد  Big Grin

در ضمن داداش الان دیگه اینستاگرام ک بسیجی ها ریختن داخلش تصاویر پورنو انتشار میدن رو فـیـلـتــر نمیکنن حالا اینجا رو....!!!  الان سپهر این تاپیک ول کرده ب امان خدا رفته... کجای قصه ای داداش.... عباس کاشان هم دیگه نیستش راپورت کنه پست هامون رو...

در ضمن من یک سلام ویژه ب دوست شمالیمون @alirezanaz بکنم... داداش احوالت چطوری!!

عباس کاشان کلا خسته است
فکر کنم رفت استرالیا آخرین خبری که ازش داشتم
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
پاسخ
تشکر کنندگان: alirezanz ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط darabi - 2018-04-09 ساعت 22:03

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان