کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-15 ساعت 09:56)American Darlin نوشته:  [quote='afshin4749' pid='768611' dateline='1523752524']
درود بر افشین جان گل

من حقیقتش بارها گفتم که کشور مورد علاقه ـم بعد از آمریکا هلند هست و اگر لاتری نشد با تمام عشقم به آمریکا ولی دیگه چاره ای نیست و هر طور شده میرم هلند در حالی که همیشه آمریکا رو هم گوشه ذهنم دارم  Rolleyes  از نظر شما تنوع کاری و هزینه ماهانه برای یک نفر توی هلند چقدره ؟ و یه نکته که گفتین یکم برام عجیب بود اینکه گفتین تنوع کاری تو کشورهای اروپایی بالاتر از آمریکاست ، مگه میشه ؟
در رابطه با گرون بودن زندگی توی لندن گفتین 3500 پوند در ماه برای دو نفر خیلی زیاده ، توی لس آنجلس چند دلار در ماه کافیه برای یک نفر یا دو نفر ؟
بعدش شما اطلاع داری که مردم کشورهای اروپایی تا چه حد زبان انگلیسی بلد هستن ؟ (هلند ، آلمان ، دانمارک) با توجه به اینکه هر کدوم زبان خودشونو دارن میگم ...
ممنون از اظهار لطف و محبت شما دوست گرامی و عزیز،
از مخارج هلند اطلاعی ندارم. سالها پیش که قصد مهاجرت به آنجا را داشتم ، قدری اطلاعاتم بیشتر بود ، اما حالا پس از گذشت این همه سال و تغییرات اقتصادی در آن کشور، خیلی اطمینان ندارم که مخارج و هزینه های انجا را درست عرض کنم به حضور شما. اما این را میدانم که اکثر مردم هلند انگلیسی را بخوبی صحبت میکنند و گاهای اوقات هم تصور میشود که این لهجه از آمریکا گرفته شده تا انگلیس!! در مورد آلمان و دانمارک و دیگر کشورها خیلی اطلاعاتم به روز نیست! از این بابت هم عذرخواهی میکنم. اما در مورد فرانسه اطمینان دارم که درخصوص زبانشان بسیار ناسیونالیست هستند و حاضر نیستند که به زبانی بغیر از فرانسه با کسی صحبت کنند. چرا که معتقدند پیش از انگلیسی این زبان فرانسه بوده که در دنیا بعنوان زبان اول بین الملل شناخته شده بوده که الحق هم درست است!!. در مورد لندن و مخارج آن هم خیلی بیراه نگفتم و این قضیه تقریبا مربوط به ده سال پیش است که من قصد مهاجرت به آنجا را داشتم و میدانم که هیچ تغییری هم در این مخارج نشده و شاید هم گرانتر هم شده باشد. و خب البته درآمدها هم به احتمال زیاد کافی خواهد بود. و اگر نباشد ، خب طبعا اشخاص یا باید در مناطقی ارزانتر زندگی کنند و یا کوچ کنند و یا درآمدشان را بهبود ببخشند.
زندگی در لس آنجلس بستگی به منطقه ای دارد که شما میخواهید درآن سکونت کنید. اما خب زندگی در محله های ارزان طبعا مشکلات و خطرات خاص خودش را نیز بهمراه دارد. اما در جایی مثل بورلی هیلز و یا شرمن اوک یا وود لندهیلز ، خب خیلی گران است و اجاره ی مسکن برای یک آپارتمان یکخوابه از 1800 دلار و یا شاید بیشتر هم شروع بشود!! در اورنج کانتی هم همینطور است یک یکخوابه از همین مقدار شروع میشود به بالا !! آن هم بستگی به امکانات آن واحد مسکونی دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، American Darlin ، copol ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-16 ساعت 01:12

کاربران در حال بازدید این موضوع: 8 مهمان