کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-17 ساعت 22:05)redbull نوشته:  
(2018-04-17 ساعت 01:16)afshin4749 نوشته:  
(2018-04-16 ساعت 23:48)redbull نوشته:  اگر کسی میدونه فرمان ترامپ کی میاد اطلاع بده تا الکی هی این صفحه شمارش باز نکنیم اگر امیدی ب ویزا گرفتن نیست

معلوم نیست ، ممکن است تا تابستان یک حرکتی انجام شود!! من که دارم یک سفر میآیم ایران ، شاید هم دیگر برنگردم !! مشکلی برای ماندن در ایران ندارم چون محدود به این فرمانها نیستم !! شاید یک قرار ملاقات با شما هم گذاشتم و بیشتر با هم آشنا شدیم. فقط لطفا در آن موقع به اینجا سری بزنید تا پیغامم را ببینید. نه اینکه بعد از اعلام نتایج بروید ناکجا آباد!!!! Cool  Cool  Cool
در ضمن سال آینده هم میخواهم لاتاری شرکت کنم و بخت خودم را مجددا در بوته ی آزمایش قرار دهم !! شاید قسمت شد جایم را فروختم به استخوان عزیز یا امریکن

چشم حتما تشریف بیار... یک گونی دلار هم برام سوغاتی بیار.
راستی نمیتونی یک زن برام پیدا کنی؟ آمریکایی و اینها قرقی نمیکنه.
بچای تایپیک همه محتاجن... اقتصاد هم پدر و مادر نمیشناسه بیا یک بیزنس با هم باز کنیم هم بچا رو نجات بدی هم پولی کاسب بشی.
سپهر هم نیستش با خیال راحت میتونیم زیر ابی بریم.
ادم زیاده 2000 هزار تا بهش میدیم صوری کار ردیف کنه.... هرکیس هم پیدا کنی 20 درصد بگیر.
افشین خان یک بیزنس توپ.... ببینم چکار میکنی ها...

امسال هم سال حمایتی میخام بترکونیما

با عرض شرمندگی، همه کاری کردیم دراین خراب شده ، الا دلالی همسریابی !! چه فکری پیش خودت کردی ؟؟!! یعنی اینها انقدر وا مانده و درمانده شده اند که شوهر از مملکت مستاپی مثل ایران پیدا کنند !!؟؟ نه اینکه شما آدم بدی باشی ، نه!! اما اینجا معمولا چنین رسمی را ندارند که یا اینترنتی شوهر کنند و یا اینکه فکر کنند که مردان ایرانی خیلی بهتر از مردان آمریکایی هستند !! ممکن است برعکسش صادق باشد. یعنی مردان آمریکایی فکر کنند که بهتر است همسر ایرانی ، آنهم ساکن کشور آمریکا را متصرف شوند تا اینکه حتی بخواهند از ایران وارد کنند. در این چندسالی که هموطنان ما در جوارشان زیست کرده اند ، اینها هم دندان عقلشان درآمده و بخوبی میدانند که وصلت با ایرانی خارج آمریکا یعنی یک خطای بزرگ !! یعنی خیلی خوب فهمیده اند که مقصود نه عشق ست و نه کشک !! فقط مهاجرت ست !! Cool  Cool
این روش فقط مختص به کشورهای آسیایی و آسیای میانی ست وگرنه ازدواج یک آمریکایی با یک اروپایی چنین مشکلی را نخواهد داشت چرا که کشورهای اروپایی چشم و دل سیرند و اصلا نیازی ندارند که به این ویران شده پا بگذارند.
در ضمن این جمله ی آخرت را یک شوخی فرض کردم Sad  Sad  Sad
اما حواست را جمع کن که بی پروا چه میگویی !! Sad  Sad من دنبال یک چنین بیزینس هایی نیستم !!
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، copol ، jalayevatan ، American Darlin ، farid-nhp ، khatarnak ، Marmar1990

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-18 ساعت 01:22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان