کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-17 ساعت 21:59)American Darlin نوشته:  
(2018-04-17 ساعت 20:08)afshin4749 نوشته:  خیلی ساده ست !! اگر قبول شدم ، جایم را میفروشم. میرویم کارگزاری KCC در کنسولگری ترکیه و یا ارمنستان آنوقت برگه ی قبولی را پس از پرداخت کامل پول و کارمزد KCC بنام میزنیم !! بله ، هرکی راضی ست بفرمایند جلو  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin خیلی هم قیمتش مناسب است.  Cool  Cool  Cool

حالا بذارید قبول بشین بعد راجب قیمت صحبت میکنیم ، هر چند میتونید الان یه قیمتی بدین  Big Grin  همچنین شما آزاد هستین که اینو رایگان به من بدید که برای آخرت ـتون توشه جمع کنید ...  Big Grin
ولی جدا از شوخی نمیدونم جدی بود فرمایشتون راجب بازگشت به ایران یا فقط جهت مزاح بود : |||

حالا بریم سر اصل مطلب

شما که شهروند ایالات متحده هستین فکر کنم بتونید به این سوالها جواب بدین :
1- کسی که توی آمریکا زندگی میکنه امکانش هست که توی ایران هم حساب بانکی داشته باشه ؟
2- فرستادن پول از آمریکا به ایران و بالعکس به چه صورته ؟

اصلا فدای سرت ، اگر بخت با من یاری کرد و مجددا قبول شدم ، آن را بعنوان هدیه تقدیم شما بزرگوار میکنم ، به روی دو چشمانم! Big Grin Big Grin Big Grin
اما گذشته از همه ی این شوخیها ، ای کاش میشد که برای شما دوستان عزیزم کاری بکنم تا همه شما از آن جهنم خشک و بی آب و علف ، منتقل شوید به جهنم که قدری اوضاعش بهتر از آنجاست !
بنده حساب بانکی در ایران ندارم ، اما همسرم دارد و دائم برای پرداخت بازنشستگی خود ازیک حساب برداشته و به حساب دیگرش واریز میکند. هر دو حساب در ایران است و ایشان برای انتقال وجه از بانک دستگاه تووکن دریافت کرده و با ایجاد رندمایز کد ، پول را انتقال میدهد. اما تا کنون هیچکدام از ما تجربه ی انتقال پول از اینجا را به ایران نداشته ایم. اما تصور میکنم از طریق صرافی این امر امکانپذیر باشد ، البته بر اساس یک سری مقررات و دستورهای بانک مرکزی آمریکا!! اگر این وجوه واریز از ایران همینطور صورت بگیرد ، فرقی ندارد که سیتیزن باشید یا نه ، فورا حسابهای شما در اینجا به هر تعدادی که باشد بلوکه میشوند !!بهر صورت هر روز در رادیوهای فارسی زبان از طریق متخصصان میشنویم که میگویند اگر مشکلات انتقال وجه و یا تجارت را در ایران دارید ، قبل از هرچیزی با ما در ارتباط باشید تا شما را از مشکلات و خطرات احتمالی محافظت کنیم. قطع به یقین راههایی وجود دارد که اینها به آن اشاره میکنند. توصیه میکنم اپ رادیو ایران را روی گوشی نصب کنید و هر روز به سخنان کارشناسان گوش بدهید. این به من کمک کرده که بیشتر حقوق خودم را در اینجا بدانم .کافیست در اپ استور جستجو کنید:
KIRN 670 AM
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، copol ، dv2017 ، jalayevatan ، American Darlin ، farid-nhp ، khatarnak ، Bald Eagle

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-18 ساعت 01:40

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان