کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-22 ساعت 16:19)milade نوشته:  به نظر میرسه این موضوع سربازی خیلی بحث ایجاد کرده و چون داره در حق علیرضا اجحاف میشه لازم میدونم توضیح بدم.

چون قبلاً سابقه خروج بدون پایان خدمت رو داشتم عرض میکنم:
کسی که سربازی نرفته میتونه به قسمت خروج از کشور نظام وظیفه مراجعه کنه و اگر در حین تحصیل باشه امکان این رو داره که با سپردن وثیقه که اون زمان 15 میلیون برای سفرهای عادی و مبلغ کمتری برای سفر زیارتی بود خروج از کشور به مدت حداکثر یک ماه در سال رو بگیره. پول رو میریزید به حساب و پس از اینکه تاییده شما از دانشگاه برسه قسمت معافیت تحصیلی و تایید کنه، معاونت خروج از کشور یک تقاضا براتون ثبت میکنه مبنی بر اینکه ایشون یکبار امکان خروج رو دارند. سپس با مراجعه به پلیس گذرنامه و تایید این موضوع یک نامه داده میشه که مراجعه میکنید به پلیس +10 و دریافت پاسپورت.

پس اینکه @alirezanz@ سربازی نرفتند چون دانشجو بوده اند اصلاً مشکلی نیست و حتی پس از فراغت از تحصیل هم تا شش ماه میتونید انجام بدید این مورد رو (گویا تا یکسال میشه اما قانونی نانوشته وجود داشت که چون شما نزدیک به مشمولیت هستید نمیتونید خارج بشید و معمولاً تایید نمیکنند خروج رو بعد از مدتی از فراغت)

موفق باشید.

پی نوشت: بهترین کیس رو علیرضا دارند اتفاقاً، چون سربازی نرفتند و اگر برنده بشوند یکضرب ویزا رو میگیرند و روند AP سربازی رو لازم نیست سپری کنند.

پی نوشت: حتی در حین خدمت هم یکبار مجوز خروج رو گرفتم (هرچند نرفتم) علیرقم اینکه پذیرشی ستاد فرماندهی سپ.اه بودم. پس زیاد نگران نباشید اگر غیبت ندارید ...

پی نوشت: در مورد علیرضا که ثبت نامشون مشکلی نداره به نظرم، اما به صورت کلی این رو عرض کنم که وقتی موضوع کافی نت هست و ثبت نام های کیلویی و ارث بابامون نیست این جریان لاتری، حرص زدن زیادی فقط شیرمون رو خشک میکنه! پس با هم مهربون باشیم و همگی چند روز دیگه رد بشیم. شیرین!

رفتن امریکا پول میخواد .من بعید میدونم این کسایی که فله پر میکنن پول داشته باشن یا ضامنی اونور طرف میره 50 میلیون جور میکنه 2 ماه پولش اونور تموم میشه دست از پا دراز تر بر میگرده .منی که دارم حدود 20 سال بیشتر لاتاری پر میکنم از زمانی که برگه لاتاری رو از امریکا برام میفرستادن یعنی قرعه کشی برگه ای بود فرم هاش . ادم های زیادی رو دیدم اینجوری حتی قبول شدن اما حیف کردن اون موقعیت رو نه زبان بلده نه پول داره نه ساپورت داره . من خودم الان 10 تا شینگن دارم 600 میلیون تو حسابم خونه دارم 2 ماه دیگه باز دارم میرم سوعد چند ماه بمونم . فوق لیسانس از علم و صنعت دارم .کاملا اماده قبولی در گرین کارتم اما 20 ساله قبول نشدم چون یک سری که از هیچی سر در نمیارن فله ای میان ثبت نام میکنن .باور کنید کارگر ساختمونی بدون دیپلم دیدم قبول شده اما نتونسته بره.
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: milade ، jalayevatan ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط lord_alone_dark - 2018-04-22 ساعت 19:27

کاربران در حال بازدید این موضوع: 5 مهمان