کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-04-22 ساعت 19:27)lord_alone_dark نوشته:  رفتن آمریکا پول میخواد .من بعید میدونم این کسایی که فله پر میکنن پول داشته باشن یا ضامنی اونور طرف میره 50 میلیون جور میکنه 2 ماه پولش اونور تموم میشه دست از پا دراز تر بر میگرده .منی که دارم حدود 20 سال بیشتر لاتاری پر میکنم از زمانی که برگه لاتاری رو از آمریکا برام میفرستادن یعنی قرعه کشی برگه ای بود فرم هاش . ادم های زیادی رو دیدم اینجوری حتی قبول شدن اما حیف کردن اون موقعیت رو نه زبان بلده نه پول داره نه ساپورت داره . من خودم الان 10 تا شینگن دارم 600 میلیون تو حسابم خونه دارم 2 ماه دیگه باز دارم میرم سوعد چند ماه بمونم . فوق لیسانس از علم و صنعت دارم .کاملا اماده قبولی در گرین کارتم اما 20 ساله قبول نشدم چون یک سری که از هیچی سر در نمیارن فله ای میان ثبت نام میکنن .باور کنید کارگر ساختمونی بدون دیپلم دیدم قبول شده اما نتونسته بره.

متوجه احساستون هستم، اما بالاخره دنیا با همه این بالا پایین ها رو باید پذیرفت و نباید انتظار داشت همه خوب مطلق باشند وگرنه ما الان باید غیر از این چیزی که وجود داره رو میدیدیم.
در هر حال این حق نیست و شانس هست، شانس هم یعنی کمترین تلاش ممکن برای رسیدن به آرزو. پس نباید ناراحت باشیم از شانسمون چون اسمش روش هست به هر حال.

اگر بخوایم هستی رو در لاتری درک کنیم، خواهیم دید افراد زیادی از این بابت پولی به دست میاورند که گذران زندگیشون هست، امثال عکاسی ها و کافی نت ها و قدیم ها سایت های ثبت نام کننده این موضوع و ...

اگر بخوایم از دید بالاتر نگاه کنیم مقصر دولت آمریکاست که هزینه 100 دلاری رو برای ثبت نام نمیگیره وگرنه تعداد ثبت نام ها 1/10000 ام میشد و احتمالات پررنگ تر.

در هر حال چیزی رو که وجود داره رو باید به همین نحو پذیرفت و مجدد میگم برای چیزی که زحمتی بابتش نمیکشیم نباید توقعی داشت.

پاینده باشید.

پی نوشت: افراد زیادی بوده اند که با کمترین دارایی ممکن به امریکا پا گذاشته اند و تونستند خودشون رو جمع کنند. پس تفکیک بر حسب پول برای این پروسه منطقی نیست چون هدف گوناگونی هست تا جذب افراد سرمایه دار.
پاسخ
تشکر کنندگان: American Darlin ، copol ، KingMori ، alirezanz ، jalayevatan ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milade - 2018-04-22 ساعت 19:52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان