کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
آقا به کار مردم کاری نداشته باشید.
هر کسی حق دارد در این بخت آزمایی شرکت کند و سهم خودش را از آن بگیرد !! به من و شما چه ارتباطی دارد؟؟!! اسم این برنامه بخت آزمایی ست نه مثل انرژی هسته ای که حق مسلم ماست !!! Cool Cool این درست مثل این است که به یک بچه پولدار بگویی چرا کنکور سراسری شرکت میکنی که حق ملت را ضایع کنی و بعد بروی دنبال کار و حرفه ی پدرت !!؟؟ خب به منو شما چه ارتباطی دارد.
به ما یاد داده اند که اگر در کار ملت سرک نکشیم ، روزمان شب نمیشود !! نمونه ی بارز و قابل لمس آن اینستاگرام ایرانیان عزیز است که کلا یا در مقوله ی سکس غوطه ور است و یا فضولی در کار و زندگی دیگران. کامنتها را میخوانی میبینی کل ملت همه فارغ التحصیل علوم قضایی و اجتماعی هستند و همه کارشناس که البته کلی هم فحش در آن قضاوتها و کارشناسیهایشان شده چاشنی !!! هیچکس وجود ندارد که بگوید ، من نمیدانم باید سوال کنم و یا در موردش تحقیق کنم !! همه ، همه چیز میدانند و استاد و مرشدند. بیخیال دوستان ، به قول آمریکاییها که میگویند ؛
Please put your nose on your business
هر کسی هر طوری که دوست دارد میتواند در مورد خودش کاری بکند. حالا نه اینکه تمام آنهایی هم که تابحال قبول شده اند ، ویزا گرفته اند!!
شما هم که قبول بشوید ، به همین مشکلات دچار میشوید !! مشکل ویزا ، و پس از آن کار و زندگی در اینجا !! یک عمر است که به ما یاد داده اند که حق با ماست ، ما تنها میدانیم ، ماییم که استحقاق داریم ، ما با سوادتر از دیگرانیم ، ما بهتر ازدیگران میفهمیم ، ما 2500 سال قدمت تاریخی و پشتوانه ی تمدن داریم !! ما ................................................. اما به وضع جامعه که نگاه میکنیم ، آنقدر اسفناک است که جای هیچ توجیهی در آن وجود ندارد! آنوقت همه میگویند ، ما نیستیم ، مقصر ما نبوده ایم ، فلان و بهمان !!
آقا ول کنید این بحث حق و حق مداری را Sad Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: Kiana-Ariana ، ostokhan ، Marmar1990 ، copol ، KingMori ، American Darlin ، shahin61 ، alirezanz ، Malmal60 ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-22 ساعت 23:45

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان