کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
یکی از بزرگترین بدبختیهای ملت همیشه در صحنه ی ایران این است که همه مهندس، دکتر، حقوقدان، طراح، هنرمند، نقاد،..................................... و الا آخر هستند. حالا منظور من از گفتن این حرف چیست ؟ توضیح میدهم خدمت دوستان.
از زمانی که این رسانه های اجتماعی به منصه ی ظهور رسیده اند و در واقع پیشرفت چشمگیر خود را مدیون تکنولوژی سیستمهای مخابراتی جدید میدانند ، زده پدر اعصاب کل ملت را بیست و چند کرده است !! ظهور انواع گروههای مختلف در آنها بخصوص اینستاگرام که هدف و منظور اصلی آن ارائه ی جدیدترین ها از افراد مشهور است ، هر ننه قمری برای خودش حسابی باز کرده و هرچه در درونش است را روی دوری ریخته و به خورد ملت میدهد.
از آقا امین فرزانه ی لات چاله میدان که حالا شده اسطوره بگیر تا محسن افشانی و بهاره ی رهنما و ................................... جعفر و قلی و سر آخر هم خود من !! همه هم الی ماشالله هزاران هزار فالوور دارند که آدم میماند اینها از کجا سبز شدند!!؟؟؟ البته من خیلی وقت است که صفحه ی شخصی خودم را در فیسبوک و اینستاگرام بسته ام چون دیگر کم کم داشتم رو به زوال میرفتم ، از بس مزخرفات را در صفحه ی موبایلم میدیدم !! که البته لازم به ذکرشان نیست !! اما برای نمونه یک چند نوعی را خدمتتان عرض میکنم.
بنده یک حساب بیزینسی باز کردم که مجموعه خدماتم را به ملت شریف ایران که اکنون بنا به هر دلیلی خارج نشین شده اند ارائه داده و البته اگر شد هم از این قهرمانان آمریکایی یک چندتایی هم مشتری جمع کنم بلکم بتوانم یک نون و جوجه ی مختصری از آن درآورم !! که چشمتان روز بد نبیند !! چیزی که در صفحه های عمومی و به اصطلاح پاپلیک میبینم دارد کاری میکند که به کل بیخیال بیزینس از طریق این رسانه ی سراسر افتضاح شوم !! مجموعه ای از بیزینسهایی که بنده شرمم میآید خودم را و صفحه ام را در کنار و هم تراز آنها ببینم !! دور از جانتان شده شهرنوی سابق اما در شکل پیشرفته اش !!! و یا شده مجموعه ای از سخنرانیهای افرادی که جیره خوری از سرتا پای هیکلشان میبارد !! و یا یک صفحه ی جالبتری که دیگر نوبر است ولا !! و نام آن را هم گذاشته اند "لاتها" و یا یک همچین چیزی که در آن شروع میکند به معرفی افراد اراذل و اوباشی که تحت نام " خوبان " به خورد ملت میدهند !! مثلا یک تصویر از یک آدم عجیب و غریبی که اگر عکسش را روی قندان بزنند ، بچه که هیچ ، پدر پدر جد من هم میترسد که دست به آن قندان بزند !! آنوقت در پی نوشت آن نقل شده  "زنده یاد اصغر فرفره از خوبان جاده ساوه" حالا خوبیش در چه بوده ، الله اعلم ! مثلا شاید یکی از معیارها تعداد قمه هایی بوده که به تن و بدن ملت بدبخت زده و یا تعداد روزهایی که در زندان بوده و یا حتی احکام صاده و در نهایت اعدام !
یک عده ی دیگر هم یک نوع دیگر کاسبی در این اینستاگرام دارند که خدا میداند چه آخر و عاقبتی در انتظارشان است. آنها میروند عکس خصوصی نوامیس ملت  را می دزدند و زیر آن یک شرحی با این موضوع مینویسند، " غروبه و تنهایی دارم قدم میزنم" یا اینکه "چطورم ، صورتی بهم میاد؟"
خلاصه اینکه در کنار چیزهای جالبی که در این اینستاگرام وجود دارد ، یک همچین معضلاتی هم که میشود گفت وحشتناک است هم وجود دارد!
منظور من اینها نبود که میدانم همه ی شما هم از اینها اطلاع دارید و میدانید که چه خبر است !!؟؟
درد جای دیگریست که برمیگردد به همان سر خط اولی که به آن اشاره کردم !
آنوقت یک عده هم پیدا میشوند و این وسط نقطه نظرات ارزنده و گوهربارشان را ارائه میدهند که دیگر این یکی نور علی نور است !!
بعنوان مثال زیر همان پیج لاتها اگر یکی بنویسد که آقا این یعنی چه که این آقای لات بی سرو پا را اسطوره کرده اید، مگر چه منفعتی به حال ملت بجز آزار و تجاوز به حقوق دیگران با گردن کلفتی  و اذیت داشته ، کل ملت فرهیخته میریزند سرش و آنچنان به او فحاشی میکنند که خدا میداند در چاله میدانها هم این نوع حرفها را آن هم در قرن بیست و یکم دیگر نمیشنوی !!
ویا اینکه زیر همان عکس ناموس مردم ، همه به اتفاق مینویسند "جووووووووووووووووووووووووون " و اگر یکی هم به آن اعتراض کند ، کل ملت بیست و چندشان را حواله ی آن بدبخت میکنند !! و همه نسبت به آن زن و یا دختر بدبخت شروع میکنند به قضاوت کردن و بیان الفاظ در حد و شان و منزلت خود و تربیت خانوادگیشان !!
و یا بهاره ی رهنما و یا محسن افشانی که دیگر حالم دارد از دست این همه مسخره بازیهایشان در فضای مجازی بهم میخورد را ملت آنچنان نقد و بررسی میکنند که گویی یا سالها روانشناسی خوانده اند و یا مطالعات اجتماعی در حد تیم لالیگا !!
خدا نکند یکی یک عکس فیک را آپلود کند و زیر آن بنویسد که این بابا دزدی کرده و یا آدم کشته، حقش بوده که اعدام بشود یا نه !!!!؟؟؟؟ آنوقت زیر آن کپشن ، یک عده دکترای جامعه شناس ، محقق و یا مفسر شروع میکنند به نقد و بررسی و قضاوت در مورد ایشان !! حالا آن عکس خدا میداند مال کدام بدبخت از همه جا بیخبر است که همینطوری دارند او را مثل غلطک صاف و پرداخته میکنند که خودش هم خبر ندارد که اعدامی ست و یا یکی را کشته !!
بدتر از همه را امروز دیدم و آن اینکه بیچاره این خانم سحر قریشی که همه دنبال این هستند که در زندگی خصوصیش چه گذشته ، جدیدا هم یک فیلم را منتصب به ایشان کرده اند که با فلان کس در قطر دارد دست در دست قدم میزند و حال و حول میکند !!! یکی هم انگار مامور شده که مخفیانه راهی قطر بشود و پیگیر باشد که او با چه کسی دارد حال و حول میکند و در کجا چکار میکنند !!
واقعا شکست اخلاقیات تا کجا ؟؟!!! بدتر از آن هم اینکه یک عده کارشناس کار بلد وارد ماجرا شده و کلا چنان نظرات محکم و قابل استدلال و اتکا ارائه میدهند که خود سحر قریشی هم قبول میکند که چه غلطی کرده و با رضایت کامل خودش را محکوم میکند!! آنوقت انتظار داریم که وقتی همان آدمهای کارشناس بصورت شانسی و اتفاقی لاتاری برنده میشوند و میآیند در این خراب شده ، کاملا مانند یک جنتلمن و یا یک مادام رفتار کنند!! ده نه ده !! نمیشود ! آن لات که فرقی ندارد زن یا مرد باشد ، نه تنها رفتارش تغییر نمیکند، بلکه وقتی پا به اینجا  میگذارد ، اولین تور مسافرتی خودش را در بازداشتگاهها و زندانهای آمریکا آغاز میکند. نمونه ی این افراد را تا دلتان بخواهد سر راهم دیده ام !! یا کار و کاسبی شان فروش علف است و یا تولید آن و یا رفاقت با یک مشت دزد و خلافکار اینطرفی !! سر یکی دو سال هم آنچنان میشوند که دیگر خواب سیتیزنی را باید به چشم ببینند !! و بشوند عالیجنابان در سایه !! حتی میترسند که گرین کارت آنها را هم باطل کنند که بعضا هم شده اند و همینطوری پس از اتمام مهلت مقرر و البته پس از سپری کردن دوران حبس ، برای ترک خاک آمریکا ، همچنان حضوری فعالانه و قاچاقانه ای دارند که خدا میداند کی دمشان به چفت تله ی پلیس گیر کند و ویزایشان خودبخود و بسته به میزان جرمشان با رفتن به زندان مجدد و علیرغم میل دادگاه و پلیس و خودشان تمدید شود با مدتی معلوم !! Big Grin  Big Grin منتها فرقش در این است که باید این مدت را در هلفدانی سپری کنند !!  Cool  Cool  Cool
خلاصه اینکه گاهی این دونالد ترامپ خودمان یک گریزهایی میزند و یک چیزهایی را میگوید که آدم وقتی در آن ریز میشود ، میبیند که درست میگوید ! منتها چون خمیر آن بدبخت نزد خیلی ها از جمله مهاجران تند رو شل است ، خب کسی به حرفهایش ریز نمیشود و دقت نمیکند که این بابا چه مرگی دارد که اینها را میگوید؟؟! Sad  Sad
در یک سخنرانی وقتی یکی از ایشان سوال کرد که چرا میخواهید که این طرح را قانون کنید و اجرایش هم بکنید ، گفت ، آمریکا نیاز به مهاجرانی فرهیخته و کاردان دارد ! نه کسانی که از کشورشان وا مانده اند و آمده اند اینجا و وبال گردن دولت آمریکا شده اند و نه تنها تولیدی ندارند ، بلکم خیلی بدجور مصرف کننده هم هستند!
البته اینها را نگفتم که دوستان به خودشان بگیرند و تصور کنند که منظور بنده همه ی آدمهایی هستند که در لاتاری شرکت میکنند و میآیند !! خیر خیلی آدمهای فرهیخته ای هم از این راه وارد شده اند که دوستان عزیز و نازنینی هم برای بنده هستند. و یا همه ی شمایی که از نوع نوشتار و گفتارتان معلوم است که طوری تربیت شده اید که ملت بگویند احسنت به این پدر و مادری که این بچه را تحویل اجتماع داده اند. اما باور کنید یک زباله هایی وارد این آمریکا میشوند که فقط خدا میداند که لایق کجاها بوده اند و متاسفانه سر از اینجا درآورده اند !؟؟!! Sad
برای همین آرزو میکنم شماهایی که تک تک تان لایق زیستن در این سرزمین فرصتها هستید ، خوش اقبال باشید و پایتان به اینجا باز بشود و امیدوارم قلم پای این لات و لوتهایی که از روی بخت و اقبال مسخره شان پایشان به اینجا باز میشود بشکند که دیگر باز نشود. Tongue  Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: ostokhan ، jalayevatan ، farrokh33 ، copol ، peyman.n ، alireza_guitar ، dv2017 ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط afshin4749 - 2018-04-29 ساعت 12:13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان