کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-03 ساعت 17:08)American Darlin نوشته:  
(2018-05-03 ساعت 15:41)ostokhan نوشته:  آقای دارلین مگه گذاشتن شماره معکوس دردی رو دوا میکنه؟ برای چی انقدر سخت میگیرید.
ده روز دیگه این نتیجه میاد و همه چی تموم میشه میره دنبال کارش.
امضای زیر پستت رو که خوندم حس کردم خیلی وسواس پیدا کردی نسبت به این موضوع

خب کلی آدم سوال میشه واسشون که تاریخ اعلام نتایج کی هست و شمارش معکوس کلا جذاب هم هست  Big Grin
بالاخره جدا از کارایی داشتن ظاهرا سلیقه ای شده دیگه ! من و یه عده میگیم باشه بعضیا دیگه میگن نباشه ! خب مشکلی هم نیست همین الانش هم شما بردین  Smile  شمارش معکوس خبری نیست و گذاشته نمیشه ...
ولی فکر نمیکنم سختگیری تو اخذ ویزا دلیل موجهی بر گذاشته نشدنش باشه ...

به علاوه من فکر میکنم کسایی که سال قبل در نیومدن اگر امسال دربیان بسیار بسیار خوش شانس بودن که سال قبل در نیومدن و باید کلی شیرینی بدن ! کسانی که سال قبل اسمشون دراومد قربانی سونامی ترامپ شدن ، اوایل پروسه ی سخت شدن مهاجرت برای ایرانیها بسیار طوفانی بود که کلا هیچکس به هیچ طریقی اجازه ورود نداشت و درخواستها و برنده ها و بقیه و بقیه کلا همگی با هم در کسری از ثانیه و بدون ذره ای تامل رد میشدن ، ولی موج بعد از اون که امسال هست زمانیه که پروسه به مرحله ی ملایم تری رسیده و بسیار با برنامه و منطقی تر شده و میشه امیدوار بود ... تا زمان رسیدن مصاحبه ها فکر میکنم دادگاه به نتایج ملایم تری برسه ، حداقل بهتر از وضعیت پارسال ...

من برم پلنگ سیاه رو ببینم  Wink  سرزمین واکاندا  Big Grin

هر چی پروسه سخت تر بهتر هر بی کس کاری بلند نمیشه بره امریکا
یک روز اینجا رو پر میکنم مهم نیست کی اما پر میکنم

شماره کیس:
تاریخ دریافت نامه قبولی:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
کنسولگری:
ورود به آمریکا :
پاسخ
تشکر کنندگان: farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط lord_alone_dark - 2018-05-04 ساعت 22:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 6 مهمان