کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-15 ساعت 17:59)Un4given نوشته:  امسال تنها سالیه که حس چک کردنو امشب ندارم. واقعا میگم انقد این جمله HasBeenNotSelected رو دیدیم که دیگه حال تکرار نداریم .
ولی اگه همون سال 2014 که اینجا ثبت نام کرده بودم بجاش یه 10-15 تا بیت کوین خریده بودم الان راحت میتونستم از این مملکت برم !

(2018-05-15 ساعت 18:12)ostokhan نوشته:  
(2018-05-15 ساعت 18:06)shayrin نوشته:  با سلام خدمت دوستان.
طبق سنت 8 ساله خودم. هر سال این موقع میام اینجا و برای دوستان در قرعه کشی ویزای گوناگونی آمریکا آرزوی بهترین ها و خوش شانسی می کنم.
امسال هم همانند سالهای قبل برای شما دوستان عزیز که مطمئنم الآن حال و روز سخت و پر از استرسی دارید، خوش شانسی و پیروزی و شادکامی رو آرزومندم.
فقط لازم دیدم مجدداً یک نکته رو متذکر شم:
من تا بحال 8 بار تو این قرعه کشی شرکت کردم و تا بحال هیچوقت اسمم در نیامده . امسال بار 9 اُم بنده هست و تا ساعاتی دیگه مشخص میشه که بالآخره شانس به من رو خواهد کرد یا خیر. (فارغ از سیاست های ترامپ و ...)
اما موضوع اصلی اینه که خیلی ها کل زندگیشون رو بر پایه این شانس بنا کردن و بعد از در نیومدن اسمشون به شدت افسرده میشن. دوستان خواستم عرض کنم من هم سال اول مثل شما بودم.
اما با کمی تامل به این نکته پی بردم که نمیشه پایه و اساس و زیربنای یک زندگی رو از روی شانس ساخت. (اون هم از نوع قرعه کشی)
بهتره به این دید به این قرعه کشی نگاه کنید که اگر اسمتون افتاد که چه بهتر، پیگیرش میشید تا انشالله بتونید برید اما از طرف دیگه شما زندگی ای که الآن دارید رو باید جمع و جور کنید.
به خودتون بیاید و زندگی کنید؛ با همین حالتی که الآن هستید و دارید سپری می کنید، سعی کنید همین الآنتون رو برای آینده ای که شاید هیچوقت اسمتون در نیاد بسازید و قویتر کنید.
و اینکاری هست که من از سال دوم تا همین الآن مشغول انجامش هستم. از اون به بعد نگاه کردم که شاید همیشه ایران موندنی باشم؛ شاید هیچوقت اسمم نیافته (که تا الآن هم همینگونه بوده).
به زندگیم سرو سامون دادم و خدارو شاکرم که در حال پیشرفت هستم نسبت به سالهای قبل و قبلتر.
یه لحظه فکر کنید من اگر تو این 8 سال هر سال پشت سال بعد به لاتاری امید داشتم و امروز و فردا می کردم؛ الآن چه زندگی مفتضحی میتونستم داشته باشم!!
نمیدونم شاید کسانی باشن که پرسابقه تر از من تو لاتاری برنده نشدن باشن اما این پیشنهاد از طرف من به همه شما بزرگواران مهاجرسراس:
"لاتاری همه چیز نیست دوستان... اینطور بهش دل نبندید."
امروزتون رو دریابید که فردا دیره...

حرفهاتون کاملا صحیحه منتها یه نکته ای رو که اضافه کنم اینه که بندگان خدا اینجا چندین ساله شرکت میکنن و کمتر سال اولی داریم. برای همین دیگه اونقدر توهمی نیستن که خیالبافی کنن

متاسفانه به خاطر مشغله کاری من نمیتونم همیشه مهاجرسرا بیام و همیشه قبل ثبت نام و قبل اومدن جواب ها میام.
چه جالب که امسال سال اولی نداریم.
پس ایشالله امسال انشالله که شما دوستان هم اسمتون میافته و امسال دیگه جمله معروف Has Been Not Selected رو نمیبینیم.
Be Cool Cool
DV 2011 - DV 2012 - DV 2013 - DV 2014 - DV 2015 - DV 2016 - DV 2017 - DV 2018 - DV 2019 - DV 2020: Case Number 2020XXXX
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر007 ، copol ، ostokhan ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط shayrin - 2018-05-15 ساعت 18:14

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان