کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-05-16 ساعت 08:38)metigor نوشته:  خوب نتیجه ها اومد
تبریک به دوستانی که قبول شدند هرچند فعلا اندک قبولی هست اما بازهم تبریک

چند تا حرف تکراری و میگم که البته خیلی از دوستان با اینکه بارها گفته شده باز هم کار خودشون و انجام می دهند و گرفتار می شند

تجربه: به هیچ کس نگید قبول شدید، ما نگفتیم اما دوستان بودند که گفتند و بدجور گیر افتادند و شرایطشون وخیم شده، دیدم که میگم
یکی دو روز اول بعد از قبولی شادی کنید و به شانس خودتون ببالید و تا جایی که میتونید باهاش عشق کنید

از روز سوم به بعد به فکر فرم DS260 باشید ، ماشااالله ترجمش تو مهاجرسرا همه جا هست
فکر میکنم پارسال بعد از 7 روز فرم قابل دسترس شد ، تجربه پارسال نشون داد دیر پر کردن فرم تاثیری نداره ، دوستی داشتیم به دلایلی 5 ماه بعد فرستاد که دیرتر بره مصاحبه بخاطر فرار از بن و امیدوار به جواب مثبت دادگاه اما دقیقا وقتی کیسش کارنت شد با بقیه رفت مصاحبه و ریفیوز شد

بنظر من و به نظر خیلی از دوستان با تجربه مهم ترین بخش لاتاری همین فرم DS260 هست ، حتی خیلی خیلی مهم تر از مصاحبه
پس با دقت پر کنید ، نه کم نه اضافه با دقت ، صداقت و صداقت

این نکته خیلی خیلی مهمه دوستان
بعد از سامبیت فرم شما درخواست مهاجرت دادید و به شما برچسب عدم تعهد به زندگی در کشورتون خورده
1- دیگه درخواست دانشجویی نمیتونید برای US بدید چون به احتمال زیاد رد خواهید شد
2- در فرم به صراحت بیان شده این اطلاعات بعد از چک شدن در سازمان های ا م ن ی ت ی در اختیار سازمان های مهاجرتی قرار خواهد گرفت...

نظر شخصی من اینکه صبر کنید تا آخر ماه میلادی دیگه یعنی JUNE جواب دادگاه عالی میاد ، اگر جواب مثبت و به نفع ما بود فرم و بفرستید
اما اگر دادگاه بن و تایید کرد ، لاتاری 2019 رو از همین الان رها کنید که دیگه تموم

روزهای پر امید براتون آرزو میکنم...
راستی ما هم قبول نشدیم ، یعنی گفتن همون قبلی و هضم کن بعد بیا...

سلام. ببخشید قضیه گیر افتادن چیه که میگین به بقیه گفتن قبول شدن و گیر افتادن؟
ضمنا نتایج دادگاه عالی دقیقا چه موقعی از ژوئن در میاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، farid-nhp

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط raminmedic - 2018-05-18 ساعت 09:11

کاربران در حال بازدید این موضوع: 7 مهمان