کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مرور، امضای الکترونیک و ثبت فرم DS-260
سلام ممنون از كمك همه دوستان من اسمم براي لاتاري ٢٠١٩ درامده ولي چندتا مشكل دارم.يك اينكه براي تحصيلا مثلا من دانشجو فوق ليسانسم و ديپلم فني بعد فوق ديپلم بعد ليسانس و بعدم دانجو فوق بايد تعداد موسساتم رو از ابتدايي وارد كنم يا از ديپلم به بعد؟يكي از برندگان لطف كردن راهنمايي كردن گفتن از ايتدايي ولي تو تاپيك ها كه نصف صفحه ها رو خوندم از ديپلم زدن،الان نميدونم كدوم درسته؟
سوال بعدم اگر از ديبلم قراره بزنم بايد سال ورودش از ابتدايي باشه يا اول دبيرستان تا ديپلم؟ضمنا من فتي بودم اول دبيرستان با همرستان مدارسك فرق داره.
سوال بعدي فرمارو پر كردم لحظه اخر قسمت sign and submit به case number ام ايراد ميگيره باهر مدلي هم كه امتحان ميكنم مثلا ٢٠١٩ حذف كنم نميشه،صفرها رو حذف كنم بازم نميشه.
بنظرتون بخاطر اخطاري بود كه اولش داد كه روز بيست مي از ٢ تا ٤ صبح ثبت نام اينترنتي غير فعاله و ارور ميده؟لطفا راهنماييم كنيد خيلي گير كردم
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: مرور، امضای الکترونیک و ثبت فرم DS-260 - توسط Mahsamehdi - 2018-05-20 ساعت 14:26

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان