کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2018-07-23 ساعت 11:03)Follwer نوشته:  
(2018-07-22 ساعت 05:14)yami نوشته:  ۲- به اقایان و مخصوصا متاهلهاشون توصیه میکنم آمریکا رو بیخیال بشن. قبلا هم چیزهایی نوشتم و نمیخوان زیاد برم ته قضیه ولی کلا آمریکا کانادا و کشورهای انگلوساکسون بدرد اقایون نمیخوره. مجرد باشن که باید توقعاتشونو خییییلی بیارن پایین و متاهل هم باشن به احتمال بسیار زیاد در حفظ بنیان خانواده مشکلات زیادی خواهند داشت. یا باید ببینند و تحمل کنند و یا با نادیده گرفتن یک عمر سرمایه گذاری مادی و معنوی مثل خیلیهای دیگه جدا بشن.
یامی جان مثل اینکه کلا پاتو گذاشتی روی گاز یهویی خط بطلان روی همه چیز کشیدی اونم بخاطر این محدودیتهای اخبر و بخصوص این مورد از مواردی رو که ذکر کردی !! کی گفته که آمریکا بدرد آقایون نمیخوره ؟ اگر تجربه ی شخصی خودت رو برای مثال آوردی ، خب این رو نمیشه روی همه تامیم داد که برادر من !! چه کسی با یک چنین قدرتی میتونه نظر بده که بله خیلی ها جدا شدنشون مربوط به محیط آمریکاست !! اونهایی که دست به اینکار میزنن به این دلیل هستش که در ایران قوانین دست و پای مردان و زنان رو برای جدا شدن آسان بسته و به محضی که پاشون به اینجا میرسه ، خب فلفور جدا میشن اما این درمورد خیلی ها هم صادق نیست !! برای قضاوت آمدن به آمریکا که نباید نیمه ی خالی رو به ملت نشون داد. به نظر من اگر شما کمی محتاط تر در مورد مزایا و مضرات رفتن به آمریکا نظر بدین خیلی بهتره تا اینطوری با قدرت و اطمینان !!
مورد بعد هم در مورد اون توضحیحاتی ست که در امضاء خودتون قرار دادین ، چه کسی گفته که تنها مرجع مهاجرتی ، سایت مهاجرسراست و همه باید در اون مسائل مهاجرتی خودشون رو مطرح کنن !! خب حالا شاید کسی نخواد وارد مهاجرسرا بشه و یا از این وبسایت استفاده کنه ، چه اشکالی داره که این سوالات رو مستقیم از کانال شما بپرسه ؟ مگه گوشه ی قرآن خدا سیاه میشه برادر من !!؟؟ داری نون قرض میدی سالار؟  Big Grin  Big Grin
حالا من خودم میام آمریکا و میبینی که اصلا هم اینطور نیست  Big Grin  Big Grin  Cool  Cool
البته امیدوارم صحبتهای من خاطر شما رو مکدر نکنه چون من اصلا آدمی نیستم که بخوام به دیگران حمله کنم و خاطرشون رو آزرده کنم. من فقط کمی رک و پوست کنده حرف میزنم . وقتی اومدم آمریکا اونوقت متوجه میشی که منم یکی هستم مثل اون معاون کلانتر که پشت اون ستاره ی حلبی خودش قلبی از طلا داشت

دوست جان
در مورد قسمت اول... ایشالا میایی... میبینی... کسانی که این برنامه ها سرشون میاد، نمیان تو مهاجرسرا داد برنن.
انهایی که مثل من و شما شاهدش هستیم باید بیاییم به بقیه اخطارشو بدیم.
نمیدانم وضع اوضاع اینترنتت چطوره ولی اگر توانستی کمی از برنامه های دکتر هولاکویی را در یوتیوب گوش کن.
من واقعا بیشتر از این نمیتونم قضیه را بشکافم چون حداقل نصف اعضا این انجمن خانم هستند و من هر چقدر هم ملایم توضیح بدم به خیلیها بر خواهد خورد.
لیکن آقایانی که بعد از این اشارات من دست خانواده را میگیرند و خوشحال و خندان تشریف میارند «خارجه» برادرانه توصیه میکنم اول بدترین حالات ممکنه را با خودشان طی کنند تا اینجا اگر روح و روان و مال و منال و خانواده و همه چیزشان را یکجا باختن، بدانند که چگونه باید با قضیه کنار بیان.
عزیز من، اینجا تایلند خانمهاست. حالا چه شما دوست داشته باشی چه نداشته باشی.
فقط فرقش با تایلند اقایان این هست که من ندیدم مرد ایرانی بره تایلند و یک زن تایلندی بزنه زیر بغلش و بیاد ایران و بگه خانم همه چیز رو بده به من بفرما بیرون!! اما در تایلند خانمها اینگونه نیست... اقا میره تایلند انجا، کلی هم باید خرج کنه، اما تایلند اینجا برات خرج هم میکنن، منتت را هم میکشند، خانه رایگان و شغل خوب هم پیشکشت میکندد (البته تا زمانی که بر و رویی باشد) و الی اخر...
بگذریم
و اما در مورد گروه ایرانیان ازیزونا
اقا ما امدیم فینیکس دیدیم ایرانی کمه و با هم ارتباطی ندارند. گفتیم گروهی بزنیم هم اینها با هم مرتبط بشوند و هم کسی در شرف انتخاب مکان بود بتونه از دو نفر ساکن واقعی اینجا اطلاعات بگیره.
نتیجه این شد که نمیدونم هر روز دهها نفر ریختن تو گروه که اقا ما چطور میتونیم بیاییم امریکا؟
همان چند نفری هم که به زور داشتیم جمع میکردیم از شدت پیامهای غیر مرتبط که فرت و فرت در گروه میامد خسته شدند و گروه را ترک کردند.
مهاجرسرا بزرگترین انجمن در این مورد هست. پرسیدن اینگونه سوالها در گروه تلگرامی افرادی که گاها سی چهل سال پیش حتی گیرم پنج سال پیش و در شرایط کاملا متفاوت به امریکا امده اند و در حال حاضر نه اطلاعاتشان اپدیت است و نه موضوع مورد علاقه شان، واقعا چه مزیتی بجز اذیت کردن دارد؟

اصلا ازین فکرها نکن که من ناراحت میشم
عزیزم اینجا جمع شدیم بزنیم سر کله هم دو تا چیز یاد بگیریم تفریحی هم بکنیم خخخخخخخخخخ
عاشقققق معاون کلانتر بودم قلب قلب قلببببببب
پاسخ
تشکر کنندگان: jalayevatan ، farid-nhp ، kits ، copol

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط yami - 2018-08-04 ساعت 04:26

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان