کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس)
.

نظرسنجی جدید در ارتباط با اعلام نتایج لاتاری DV-2018
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7409.html

.
(2019-07-23 ساعت 08:49)ehsanblue نوشته:  
(2019-07-22 ساعت 11:28)ostokhan نوشته:  
(2019-07-22 ساعت 08:42)ehsanblue نوشته:  اساتید حوزه لاتاری بنظرتون وکیل گرفتن میتونه تو دریافت ویزا کمک کنه البته این و بگم من یکی از اشناهامون سیتیزن امریکاست و از دست روزگار وکیل هم هست اصلا باهاش در میون بزارم چون همینجوری بری که بهت ویزا نمیدن تو اوج خوش شانسی اف بی ای چک بخوری اونم بعد 9 ماهه رد میشی دیروز نامه از سفارت ایمل شد یسری اسکن مدارک براشون ایمیل کنم تا نوبت بدن
اینم که اینجا نوشتم دیدم به قول استخوان فضا سنگین گفتم یه چی گفته باشم دیگه خخخخخخخ
یه چیزی میگم سخت بری تو فکر. اون فامیلت از همه بیشتر زیرآب زن هست. وکیلم باشه که دیگه اصلا یه وضعی. میبینی کله ت میکنه و یه دست ژیلت هم روی پولهای نازنینت رفته. 
خب در حال حاضر کسی جز اون مو حنایی نمیتونه کاری برات بکنه. خیلی صریح بندهای ویور میگه کی رو بهش ویزا میدیم و کی رو نه. 
 از قول ترامپ:.
تو این بلبشو پولهات رو حروم نکن.  خونسرد باش.  باید دید چی پیش میاد. من میدونم سخت ویزا گیرتون میاد. همینه که هست. من میدونم اعصابتون خورده ولی خب چاره ای نیست.
اون که آره اصلا روش حساب نکردم فقط جهت مشورت بود وگرنه اگه قرار روال اینجور باشه اصلا نمیرم با این هزینه ها چون مطمنن ریجکت میشم بعد یک نفرم نیستم بگم هزینش زیاد نمیشه 3 نفریم فقط با این دلار حدود 15 میلیون ورودی سفارتمونه حالا چیزای دیگش بکنار مگه فرجی شه توئ این یکی دوماه اونم عمرا ..... جنگ شه بیان بزنن راحتمون کنن .... یاد اون جوک افتادم که تو این همه سال شرکت کردم امثال اسمم دراومد بهتره با پولش برم دسشویی عمومی بزنم ملت بیان ...... شانس ما  Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

عزیز شما برنده شدید؟ شغلتون چیه؟ چرا دارید وقتتون رو میسوزونید عوض اینکه بیفتید دنبال فرصت های ممکن؟ زبانتون در چه حده؟ شماره کیستون چنده؟ مدرکتون چیه؟ ایران کارتون مرتبط بوده؟ رزومه خوبی دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: گفتگوی آزاد در مورد اعلام نتایج (شمارش معکوس) - توسط milade - 2019-07-23 ساعت 18:23

کاربران در حال بازدید این موضوع: 4 مهمان