کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: بلاتکلیفی تا قبل از مهاجرت
بلاتکلیفم و نمیدونم چه کنم!
26.55%
30 26.55%
تحمل بلاتکلیفی سخته ولی برنامه ریزی میکنم و باهاش کنار میام
55.75%
63 55.75%
روال زندگیمو دارم و فرقی برام نمیکنه
17.70%
20 17.70%
مجموع 113 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا
(2013-12-13 ساعت 21:53)Elahvision نوشته:  
(2011-07-03 ساعت 18:13)Pay نوشته:  [color=#0000CD]من در تهران فروشگاه داشتم و با حدود 20 سال سابقه کار خوب بعد از اینکه متوجه شدم کار مهاجرت ما نزدیک است به صرافت افتادم که فروشگاهم رو اجاره بدم (چون اگر میایستادم تا نامه مصاحبه مون میامد و تازه به فکر میافتادم ممکن بود مستاجر خوبی ...

خيلي سفرنامه جالبي بود. خواندنش را به همه منتظران مهاجرسرا توصيه ميكنم و روحيه مثبت نويسنده را تحسين. هرچند ممكن است از نظرمالي براي همه مقدور نباشد كه دست به چنين كاري بزنند اما اين مهم نيست. مهم اين است كه هركس روش مفيد ومناسب براي گذراندن اين دوران را براي خودش و خانواده اش پيدا كند.
درود بر شما دوست عزیز.
از نوشتن این پست حدود ۱۰ سال گذشته.  هنوز از کارهایی که کردم خوشحالم.  دوران سختی رو پشت سر گذاشتیم و هنوز هم با بالا و پایین زندگی ادامه میدیم ولی احساس میکنم راهی که پیمودم درست بوده. آرزوی سلامتی و موفقیت برای همه دارم. ارادتمندم
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: تحمل بلاتکلیفی تا گرفتن ویزا و سفر به آمریکا - توسط Pay - 2023-08-12 ساعت 14:57

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان