کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
درخواست راهنمایی فوری
.
در این تاپیک می‌توانید سوالات و مشکلات اضطراری خود را مطرح کنید.

لطفاً برای طرح سوالات و مشکلات غیر اضطراری از سایر تاپیک‌ها استفاده کنید.
.
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، nssm ، mrb ، dela ، a_cute65
سلاو و وقت بخیر خدمت شما،
من تقریبه 2 ماه پیش هیوسون بودم کارای اداری خودم و خانومم کردم،ssn هر 2 نفرمون و greencard فقط خانومم به ادرس دوستم تو هیوستون فرستاده شده اما گرین کارد من نیومد و نامه asc anointment notice امده.درخواست وقت جدید کردم ازشون تا بتونم خودم برسونم.به نظر شما با این ویزا میتونم برم مهاجرت تو پاسپورتم که یک با ورود به امریکا داشتم میتونم برم؟ویزای ما لاتاری بوده است
پاسخ
تشکر کنندگان:
در حال حاضر دوستان خبر دارند که از چه راهی میشه ادم خودشو به مرز امریکا برسونه؟
ایرلاین ها که اصلن بلیط نمیفروشن
مثلن از کانادا میشه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من 25 ژانويه مصاحبه لاتاري داشتم و ويزاي يكضرب شدم و روز شنبه پاسپورتم را به همراه پاكت زرد گرفتم وبراي يكشنبه از دبي به امريكا بليط گرفتم ولي باتوجه به قوانين جديد بليطمو كنسل كردم حالا ميخواستم بدونم چه زماني ميتونم براي سفر به امريكا اقدام كنم كه مشكلي به وجود نياد؟؟
با تشكر از راهنمايي شما عزيزان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 14:04)mghk_1363 نوشته:  سلاو و وقت بخیر خدمت شما،
من تقریبه 2 ماه پیش هیوسون بودم کارای اداری خودم و خانومم کردم،ssn هر 2 نفرمون و greencard فقط خانومم به ادرس دوستم تو هیوستون فرستاده شده اما  گرین کارد من نیومد و نامه  asc anointment notice امده.درخواست وقت جدید کردم ازشون تا بتونم خودم برسونم.به نظر شما با این ویزا میتونم برم مهاجرت تو پاسپورتم که یک با ورود به آمریکا داشتم میتونم برم؟ویزای ما لاتاری بوده است

دوست عزیز مشکل اینه که هیچ فرودگاهی رد نمیکنه شمارو
تو همون استانبول یه همین فرودگاه امام از رفتن شما جلوگیری میکنند
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
سلام من 25 ژانويه مصاحبه لاتاري داشتم و ويزاي يكضرب شدم و روز شنبه پاسپورتم را به همراه پاكت زرد گرفتم وبراي يكشنبه از دبي به امريكا بليط گرفتم ولي باتوجه به قوانين جديد بليطمو كنسل كردم حالا ميخواستم بدونم چه زماني ميتونم براي سفر به امريكا اقدام كنم كه مشكلي به وجود نياد؟؟
با تشكر از راهنمايي شما عزيزان
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت همه دوستان
امیدوارم که دیگه اینجا جواب سوالمو بگیرم
من و دوستم و همسرش به یک کنفرانس علمی در امستردام دعوت شدیم که هرکدوممنونم دعوتنامه جدا و رسید پول داشتیم،دوست من تکنیکی در زمینه میکروبیولوژی ابداع کرده و ما هم بعنوان همراهش معرفی کرده و اسممون هم در مقاله ثبت شده
مقاله از طرف کنفرانس اکسپت شده و بسیار هم مشتاقن که بریم
چند روز پیش وقت سفارت داشتیم که افسردر اونجا به شوهر دوستم گیر داد که دلیلی نداره شما بعنوان همراه برید! در حالیکه من و شوهرش بعنوان ‎delegate‎ معرفی شدیم
خلاصه کلی سوال پیچشون کرد در حالیکه افسری که من باهاش مصاحبه کردم اصلا این مدلی نبود و فقط چند تا سوال روتین پرسید
مسئول برنامه کنفرانس هم دائما با ما در تماسه
مسئله رو بهش گفتیم و ایشون گفتن که شما دعوتنامه و رسید پول رو بدین کافیه و اونا باید قبول کنن
حالا منتظر جوابیم
کسی ایا میدونه ما چقد شانس داریم؟
این سفر خیلی مهمه برامون چون مدرک دوستمم گیر این سفر هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
میشه لطفا جواب منم بدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 20:48)abedi110 نوشته:  سلام
سئوال :
همسر من شهروند آمریکا می باشد و در گرجستان ثبت ازدواج محلی کرده بودیم . قصد داریم به گرجستان سفر کنیم و در سفارت ایران برای تایید ازدواج ، گرفتن تابعیت ایران ، گرفتن گذزنامه ایران برای همسرم اقدام کنیم .

آیا با توجه به قانون جدید اگر ایشان از آمریکا خارج شوند و به گرجستان بیاییند و تابعیت ایران را در سفارت بگیرند و گذرنامه نیز بگیرند و وارد ایران نیز بشوند موقع برگشت به آمریکا اجازه ورود خواهند یافت یا خیر ؟
خانم من اصالتا آمریکایی هست و شهروند اونجاست ...

ممنون می شوم راهنماییم کنید .
با تشکر

سلام دوست عزیز
بحث مد نظر در این جریان place of birth یا مکان تولد هس. ایشون مگه متولد ایران هستند؟
ضمنا در مورد اینچنین مسئله مهمی به حرف افراد توجه نکنید. فقط و فقط با وکیل اونهم از نوع مهاجرت صحبت کنید.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: abedi110
(2017-01-30 ساعت 20:48)abedi110 نوشته:  سلام
سئوال :
همسر من شهروند آمریکا می باشد و در گرجستان ثبت ازدواج محلی کرده بودیم . قصد داریم به گرجستان سفر کنیم و در سفارت ایران برای تایید ازدواج ، گرفتن تابعیت ایران ، گرفتن گذزنامه ایران برای همسرم اقدام کنیم .

آیا با توجه به قانون جدید اگر ایشان از آمریکا خارج شوند و به گرجستان بیاییند و تابعیت ایران را در سفارت بگیرند و گذرنامه نیز بگیرند و وارد ایران نیز بشوند موقع برگشت به آمریکا اجازه ورود خواهند یافت یا خیر ؟
خانم من اصالتا آمریکایی هست و شهروند اونجاست ...

ممنون می شوم راهنماییم کنید .
با تشکر

سلام دوست عزیز
بحث مد نظر در این جریان place of birth یا مکان تولد هس. ایشون مگه متولد ایران هستند؟
ضمنا در مورد اینچنین مسئله مهمی به حرف افراد توجه نکنید. فقط و فقط با وکیل اونهم از نوع مهاجرت صحبت کنید.
شماره کیس: ‎2017AS31XX‎
تاریخ رویت قبولی:04 ‎MAY‎
تعداد افراد:1
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان توسط خود KCC
تاریخ ارسال فرم: ‎MAY‎ ‎29
کارنت شدن کیس: ‎12 October‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎14 October‎
تاریخ مصاحبه: 20 ‎Dec‎
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به 2 خطی: Feb 08
تبدیل به Feb 09 :or
آپدیت ها: Feb 13، Feb 09، Feb 08، Dec 23
ورود به آمریکا: Feb 16
پاسخ
تشکر کنندگان: abedi110
سلام
من و همسرم از برندگان لاتاری 2015 هستیم و ما یک سال و 2 ماه رو در اونجا سپری کردیم . هر دوی ما گرین کارتمون رو در ماههای اول ورودمون گرفتیم و هر دو مشغول کار کردن هم شدیم . تقریبا 3 ماهه که به ایران برای فروش متعلقاتمون برگشتیم تا اونچه که قبل از رفتن نتونستیم انجام بدیم رو در این مدت انجام بدیم . حتی برای اطمینان از اینکه ممکنه کارمون بیشتر طول بکشه در آمریکا درخواست پاسپورت سفید دادیم و همه ی کارهای انگشت نگاری رو انجام دادیم و آدرس یکی از دوستان رو برای ارسال پاسپورتها رو نوشتیم . اما چون نمیتونستیم منتظر بمونیم برگشتیم ایران . هنوز پاسپورت سفید ما پست نشده و ما الان 3 ماهه که به ایران اومدیم . البته با این وضع بعید میدونم که دیگه به ما پاسپورت بدن .
از 3 روز پیش که همه ی این اتفاقات افتاده خیلی نگرانم که بیشتر موندن و بیرون بودن ما از آمریکا ممکنه برامون دردسر ساز شه . در سایت uscis گفته شده که تا یک سال برای کسانی که گرین کارت دارند اگر خارج از امریکا باشند مانعی برای ورود به آمریکا نداره .
می خواستم نظر شما دوستان رو در مورد اینکه اگر ما قبل ازیک سال وارد بشیم آیا ممکنه مشکلی برای ما پیش بیاد یا اینکه تا چند ماه آینده سعی کنیم که زودتر برگردیم ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید و نظرتون رو به ما بگید Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdif
من ویزای گوناگونی دارم و تا ۸ فوریه اتبار داره خواست وارد شم ولی هی ایرلاینی سوارم نکرد چی کار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
من ویزای گوناگونی دارم و تا ۸ فوریه اتبار داره خواست وارد شم ولی هی ایرلاینی سوارم نکرد چی کار کنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان ایا پروسه کلیری هم متوقف شده یا فقط ویزا نمی دن؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-30 ساعت 23:50)maryam1365 نوشته:  سلام
من و همسرم از برندگان لاتاری 2015 هستیم و ما یک سال  و 2 ماه رو در اونجا سپری کردیم . هر دوی ما گرین کارتمون رو در ماههای اول ورودمون گرفتیم و هر دو مشغول کار کردن هم شدیم . تقریبا 3 ماهه که به ایران برای فروش متعلقاتمون برگشتیم تا اونچه که قبل از رفتن نتونستیم انجام بدیم رو در این مدت انجام بدیم . حتی برای اطمینان از اینکه ممکنه کارمون بیشتر طول بکشه در آمریکا درخواست پاسپورت سفید دادیم و همه ی کارهای انگشت نگاری رو انجام دادیم و آدرس یکی از دوستان رو برای ارسال پاسپورتها رو نوشتیم . اما چون نمیتونستیم منتظر بمونیم برگشتیم ایران . هنوز پاسپورت سفید ما پست نشده و ما الان 3 ماهه که به ایران اومدیم . البته با این وضع بعید میدونم که دیگه به ما پاسپورت بدن .
از 3 روز پیش که همه ی این اتفاقات افتاده خیلی نگرانم که بیشتر موندن و بیرون بودن ما از آمریکا ممکنه برامون دردسر ساز شه . در سایت uscis گفته شده که تا یک سال برای کسانی که گرین کارت دارند اگر خارج از آمریکا باشند مانعی برای ورود به آمریکا نداره .
می خواستم نظر شما دوستان رو در مورد اینکه اگر ما قبل ازیک سال وارد بشیم آیا ممکنه مشکلی برای ما پیش بیاد یا اینکه تا چند ماه آینده سعی کنیم که زودتر برگردیم  ؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنید و نظرتون رو به ما بگید  Smile

ما هم مشکلی شبیه شما داریم.ما 8 ماهه وارد امریکا نشدیم.دفعه اول هم 15 روز موندیم.به نظر دوستان با این وضعیت چه توجیهی برای افسر بیاریم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان