کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکل زبان انگلیسی ; راه ها و روشهای تسلط
سلام دوستان من بخاطر مشغله کاری ام فقط یک روز درهفته می روم کلاس( ولی اگر کسی کاری نداشته باشه و نقطه هدفش فقط زبان باشه پیشنهاد می کنم کلاسهای فشرده زبان را درهمین ایران بره) و بیشتر self study دارم مثلا ًکتابهای گرامر می خونم و podcast گوش میکنم خیلی عالی هستند تماما slang ها را می گویند و میشه دانلودشون کنید و هنگام رانندگی و هر فرصت دیگر گوش کنید .
همانطور که یکی از دوستان اشاره داشتند در محیط به نوعی آموخته هایمان را می توانیم مورد استفاده قراربدهیم و چند بار که استفاده شان کنیم ملکه ذهن می شوند من خودتصمیم دارم وقتی رفتم اونور مثلا روی تاپیک shopping تمرکز کنم قبل رفتن یک بازخوانی کنم و بعد برم خرید تا می تونم از جملات مرتبط استفاده کنم اینجوری به ذهنم به خوبی می نشینند و در حافظه درازمدتم ثبت می شوند در یک کلام تا اینجاییم باید زبان بخونیم چون رفتیم اونجا چالش لهجه شان و تکیه کلامهاشون و غیره را داریم فعلا دایره لغت و گرامرمون را باید قوی کنیم. به امید موفقیت همه
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
پاسخ
تشکر کنندگان: behdadK ، ofrfar ، jojo_hami ، sib 24 ، مریم فتوحی ، adonis2006 ، babak12 ، msar ، vahidbaq ، Amir.AA ، j.modarres

پیام‌های این موضوع
RE: مشکل زبان انگلیسی ; راه ها و روشهای تسلط - توسط ریحانا - 2014-10-11 ساعت 17:08

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان