کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کانادا به روایت یک مهاجر: من از کانادا متنفرم! (PARADOX)
درود بر شما اطلاعات خوب ومفیدی هستند....شرایط خوب زندگی رو به زبان طنز بیان کردید.(البته من اینگونه فکر کردم)
اگر بازهم اطلاعات بگذارید ممنون می شوم

[quote='MORFIN' pid='151104' dateline='1325808249']
وبلاگ کانادا از دید یک مهاجر می نویسد :

کانادا کشور خیلی بدیه. من از این کشور متنفرم. دلایل من هم واضح و مبرهنه. برای اینکه مطمئنتون کنم که نظرم کاملا درسته بعضی از دلایلم رو اینجا می نویسم تا خودتون قضاوت کنین. فقط یادتون باشه که فکر مهاجرت به این کشور عوضی رو نکنین. به همون ایران خودمون بچسبین و از زندگی پر صلح و صفا در کنار خانواده تون لذت ببرین. این هم دلایل من:

اینجا یک نظام پزشکی احمقانه داره که آدمها رو همین طور بی دلیل مجانی معالجه می کنه. مثلا اگر برین بیمارستان هزینه ویزیت دکتر، معالجات، عمل جراحی، اتاق بیمار، غذا و داروی بیمار و خیلی چیزهای دیگه رو دولت می ده. آخه جون من کدوم کشور خراب شده ای یه همچه کار احمقانه ای می کنه. تازه تو اکثر اتاقهای بیمارستانها تلویزیون هست. برای بچه ها وسایل بازی هست. برای همراهان اتاق انتظار هست که گاهی وقتها هم توش قهوه و شکلات مجانی گذاشتن. از همه بدتر اینکه مریض چون قرار نیست پول بده می تونه آزادنه در محیط بیمارستان بچرخه. ساعت ملاقات هم به طرز احمقانه ای معمولا از صبح شروع میشه تا شب.
پاسخ
تشکر کنندگان:

پیام‌های این موضوع
RE: کانادا به روایت یک مهاجر: من از کانادا متنفرم! (PARADOX) - توسط خداداد - 2016-08-07 ساعت 12:41

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان