کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-09-15 ساعت 04:09)elahenadafy2 نوشته:  ارمنستان خیلی بهتر از آنکاراست. ارزون تر هم درمیاد و خلوت تر هم هست. ویزا هم نمیخواد
یه سر به این تاپیک بزنید:
http://mohajersara.com/thread-5347.html

الهه خانم
ویزا می خواد ولی راحت میدن، و هزینه ها هم با ترکیه خیلی فرقی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
سلام به همه دوستان
یه سوال؟ این اسپانسر که میگین باید چکار کنه و کی باشه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:
مرسی blaze عزیز. فکر میکردم ارزونتره. ویزا هم توی خود فرودگاه صادر میشه دیگه؟

(2012-09-17 ساعت 01:08)SA.AALI نوشته:  سلام به همه دوستان
یه سوال؟ این اسپانسر که میگین باید چکار کنه و کی باشه؟
ممنون میشم اگه جواب بدین
دوست عزیز اسپانسر هر کسی میتونه باشه فقط باید درآمد یا دارایی هاش خط فقرو تامین کنه. همین. و البته در طی 3 سال گذشته مالیات هاشو داده باشه
اسپانسر در واقع یه چیزی مثل ضامن خودمونه. یعنی یک نفر باید ضامن شما بشه که از نظر مالی وقتی میایید آمریکا سربار دولت نمیشید. یه فرمیو باید امضا کنه و تمام.
دوستان کسیو نمیشناسید واسه Blaze کاری بکنه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، Blaze
(2012-09-17 ساعت 01:19)elahenadafy2 نوشته:  مرسی blaze عزیز. فکر میکردم ارزونتره. ویزا هم توی خود فرودگاه صادر میشه دیگه؟
ویزای ارمنستان رو هم میشه از سفارتش تو ایران با مبلغ 6 یورو برای 21 روز بگیرید و هم تو فرودگاه .
پاسخ
اسپانسر همون همسر میتونه باشه که در آمریکا زندگی میکنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-17 ساعت 11:49)SA.AALI نوشته:  اسپانسر همون همسر میتونه باشه که در آمریکا زندگی میکنه؟

همسر شما هر جای دنیا که باشه باید فرم اسپانسرو پر کنه.

اگر در امریکا کار نمی کنه و فرم مالیاتی نداره ، باید شخص دیگری به عنوان جوینت اسپانسرهم فرم رو برای شما پر کنه. نحوه و روال دقیقشو توی تاپیک اسپانسر بخش خانوادگی مطالعه بفرمائید.
پاسخ
واااای بچه ها!! اون کسی که قرار بود اسپانسرم بشه امروز ایمیل زدو گفت این کارو قبول نمیکنه!!!!!!!
گفته اینجوری privacy ما به خطر میفته و ما این کارو نمیکنیم. فکر کنم توی تکس دادناشون زیرآبی رفتن، حالا میترسن فرما رو پر کنن.
ای بابا!!! دیگه خل شدم بخدا
Blaze عزیز دوباره همدرد شدیم
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببینم تا کی فرصت دادن بهتون؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با درود به همه دوستان
بچه ها کسی میدونه از زمانی که وارد آمریکا میشی چه مدت زمان میبره تا Green Card بیاد ؟
من باید برگردم ایران تا دانشگاهم رو تموم کنم و با توجه به اینکه من ۱۵ سپتامبر وارد شدم و تاریخ بلیط برگشتم ۱نوامبر هست ، تو این فاصله حداقل ۴ هفته از دانشگاه رو از دست میدم و اگه بدونم بطور تقریبی گرین کارتم کی میاد زود تر میتونم برای برگشتم برنامه ریزی کنم
لطفا اگه اطلاعاتی دارین راهنمایی کنین
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-09-17 ساعت 20:10)elahenadafy2 نوشته:  ببینم تا کی فرصت دادن بهتون؟

افسر گفت کلیرنس که انجام شد بیار، قاعدتا تا پایان اعتبار کلیرنس هم وقت هست ، اما تو سفارت ابوظبی بخش سوالات بررسی کردم نوشته بود از زمانی که فرم کمبود مدارک رو میدن یک سال فرصت هست که بگردونین، اما بعد از اون متحمل هزینه اضافی و تاخیر بسیار زیاد خواهید شد و ...
پاسخ
سلام
بچه ها چند سوال؟
1-اگه سن همسرم 2 سال بیشتر از من باشه ایراد میگیرن؟
2-یه راهنمایی من نامزد کنم یا ازدواج؟
3-طرف میتونه بیاد ایران یعنی دولت ایران گیر نمیده به ورودش؟
4- اگه همه مدارک جور باشه بازام امکان داره که ویزا ندن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
1- خیر
2- نامزدی به نظرم بهتره چون سریعتر انجام میشه
3- نامزدتون آمریکاییه یا ایرانی؟ اگه ایرانیه و ممنوع الورود نیست و پاس ایرانی داره که مشکلی نیست. اگه آمریکاییه نمیتونه بیادایران. ولی اگه توی ترکیه ازدواج کنید بعدش از سفارت ایران توی ترکیه میتونید واسه همسرتون پاس ایرانی بگیرید
4- خیر
پاسخ
تشکر کنندگان: SA.AALI
ممنون پس از طریق نامزدی نمیشه
و سوال بعدی
1-این افسر کلیر که میگین چیه؟و یعنی چی؟
2-همسرم امریکایی و شغل داره یعنی میتونه خودش اسپانسر باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا میگید از طریق نامزدی نمیشه؟ متوجه نشدم
افسر کلیر؟ منظورتون کلیرنس هستش؟ اگه منظورتون همینه که یعنی اف بی آی سابقه همه افرادو قبل از صدور ویزا باید چک کنه و واسه بعضیا کم طول میکشه و بعضیا هم زیاد
اگه درآمدش خط فقر آمریکارو تامین کنه میتونه اسپانسر شما بشه . سه سال اخیر هم برگه مالیاتیشو پر کرده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، SA.AALI
چون من الان که عکس ندارم. اگه طرف فقط واسه عکس پاشه بیادو بره طول میکشه
یه سوال
اگه با ویزای نامزدی بریم بعد ازدواج باید برگردم ایران؟ با ویزای ازدواج چطور باید برگردم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان