کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
ممنون عزیز دلم واقعا خیالم و راحت کردی .نمی دونی چه دل شوره ای گرفته بودم . از این که زود جواب دادی ممنون . فقط نگرانم که نکنه مدارک گم بشه .یعنی الان اصل مدارک شما دست اوناست؟؟؟؟
[/quote]
خواهش ميكنم عزيزم، فكر نكنم گم بشه چون به ما گفتن شناسنامه و عقدنامه تون رو روز مصاحبه از آفيسر پس ميگيريد، فقط يه پيشنهاد بهت ميكنم اگر از اعتبار پاسپورتت ١٣/١٤ ماه مونده قبل از ارسال مدارك پاستو عوض كن و چند سري از شناسنامه جفتتون كپي بگير
ازدواجی
ارسال مدارك٢٧ آگوست
اپروال٣٠ نوامبر
دريافت كيس نامبر ٣ ژانويه
تكميل مدراك در nvc ١١اپريل
گرفتن وقت مصاحبه ٢٩ اپريل Big Grin
ابوظبي ٢٥ جون ويزاي يه ضرب ال اي
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، shabnam.84
(2013-05-17 ساعت 02:34)simi نوشته:  ممنون عزیز دلم واقعا خیالم و راحت کردی .نمی دونی چه دل شوره ای گرفته بودم . از این که زود جواب دادی ممنون . فقط نگرانم که نکنه مدارک گم بشه .یعنی الان اصل مدارک شما دست اوناست؟؟؟؟
خواهش ميكنم عزيزم، فكر نكنم گم بشه چون به ما گفتن شناسنامه و عقدنامه تون رو روز مصاحبه از آفيسر پس ميگيريد، فقط يه پيشنهاد بهت ميكنم اگر از اعتبار پاسپورتت ١٣/١٤ ماه مونده قبل از ارسال مدارك پاستو عوض كن و چند سري از شناسنامه جفتتون كپي بگير
[/quote]

پاسم و تازه عوض کردم .مرسی از راهنماییت .امیدوارم که خیلی زود کارت درست بشه و به امید خدای مهربون پیش همسرت باشی . عکس قشنگتون و هم دیدم . یلدای عزیز هم به من پیغام داد که بیام راستش روم نشود . ولی حالا با دیدن این عکس می تونم تجسم کنم که گاهی از چه کسانی دارم راهنمایی می گیرم .من نزدیک 2 سال شده که درگیر این ان وسی هستم به غول مونا جون .غول.و همیشه کامنتهای شما رو می خونم امیدوارم همتون موفق و شاد باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، MONA FB
سیسیلی جان اصلا نگران نباش از بعضی اصل رو می خوان .به محض اینکه بفرستی زودی جوابت می یاد .نگران نباش.من برای مصاحبه بردم
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان:
فکر کنم شما باید ازدواج کنید ومدارک همسرتونو تا قبل از مصاحبتون برای تکمیل پرونده ارسال کنید تا به هر دو تون برای مصاحبه وقت بدن .وگرنه باید برید آمریکا و از اونجا با گرین کارت اقدام کنید که بالای 2 سال زمان می بره به تاپیک نامزدی مراجعه کنید جواب می گیرید فکر کنم اونجا هم یکی شرایط مشابه شما رو داشت.
http://mohajersara.com/thread-1873.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز این تا پیک مخصوصه شماست :
http://mohajersara.com/thread-5183.html

ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13
من و نامزدم 8 ماه پیش ، نامزد شدیم و ایشون گرین کارت امریکا دارند و در عین حال سیتی زن بلژیک هم هستن
و حالا به دنبال کارهای ازدواج و بهترین و کوتاهترین راه برای رفتن ِ من به امریکا هستیم
می شه لطفن من رو راهنمایی کنید در مورد سریعترین راه برای رفتن به امریکا با توجه به گرین کارت داشتن ِ نامزدم.
و در ضمن می شه بگید با توجه به داشتن پاسپورت اروپایی و سیتی زن بلژیک بودن ، از چه راههای دیگه ای به غیر از گرین کارت می تونیم استفاده کنیم برای شروع زندگی جدیدمون؟
مرسی از توجهتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-17 ساعت 15:05)Christy نوشته:  من و نامزدم 8 ماه پیش ، نامزد شدیم و ایشون گرین کارت آمریکا دارند و در عین حال سیتی زن بلژیک هم هستن
و حالا به دنبال کارهای ازدواج و بهترین و کوتاهترین راه برای رفتن ِ من به آمریکا هستیم
می شه لطفن من رو راهنمایی کنید در مورد سریعترین راه برای رفتن به آمریکا با توجه به گرین کارت داشتن ِ نامزدم.
و در ضمن می شه بگید با توجه به داشتن پاسپورت اروپایی و سیتی زن بلژیک بودن ، از چه راههای دیگه ای به غیر از گرین کارت می تونیم استفاده کنیم برای شروع زندگی جدیدمون؟
مرسی از توجهتون

این تاپیک واسه ویزای نامزدی هست
http://mohajersara.com/thread-5183.html
.اینجا بچه ها بارها گفتن که کسی که گرین کارت داره باید ازدواج کنه واین پروسه 2 سال به بالا طول می کشه برای آوردن همسر .فقط سیتی زن ها می تونن نامزدشونو ببرن.
پاسخ
تشکر کنندگان: kamela ، سانازی
سلام دوستان میشه یک وکیل معتبر و با انصاف جهت دریافت ویزای ازدواج به من معرفی کنید Wink
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
(2013-05-17 ساعت 14:19)neda_a نوشته:  من برنده لاتاری 2014 هستم و در موقع ثبت نام با نامزدم هرکدام جدا جدا پر کریدیم و الان من برنده شدم و میخواهم نامزدمو هم ببرم با خودم ،ممکنه راهنمایی کنید چطوری اینکار رو انجام دهم؟ لطفا کمک کنید
ندا جان جواب این سوالت رو در قسمت لاتاری میتونی کامل پیدا کنی ولی سه سال پیش یک مورد اینطوری دیدم که گویا زود عقد کرده بودن و به جایی که باید خبر میدادن سریع خبر داده بودن و کارشون درست شد. مراحل اینکه چطوری خبر بدی و تا کی باید خبری بدی رو حتما در قسمت لاتاری پیدا خواهی کرد.
پاسخ
تشکر کنندگان: kopol
سلام . یه سوال خیلی مهم دارم و اگر کسی می دونه لطفا زود جواب بده . از من مدارک شناسنامه و سند ازدواج و خواستن اونم اصل با ترجمه رفتم پست که با دی اچ ال بقرستم گفتن اصل و با پست نمی ش بقرستم . کسی می دونه که باید چکار کنم .چه جوری بقرستم؟؟؟؟/کسی مدارکش و قرستاده ؟؟؟ یلدا جانپیغام دادم جواب ندادی فکر کنم تو بدونی . اخه من عجله دارم چون باید تا قردا پست کنم وگرنه می خورم به پنج شنه و جمعه . لطفا اگر اومدی من رو راهنمایی کن عزیزم
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، simi
(2013-05-21 ساعت 21:46)sisily. نوشته:  سلام . یه سوال خیلی مهم دارم و اگر کسی می دونه لطفا زود جواب بده . از من مدارک شناسنامه و سند ازدواج و خواستن اونم اصل با ترجمه رفتم پست که با دی اچ ال بقرستم گفتن اصل و با پست نمی ش بقرستم . کسی می دونه که باید چکار کنم .چه جوری بقرستم؟؟؟؟/کسی مدارکش و قرستاده ؟؟؟ یلدا جانپیغام دادم جواب ندادی فکر کنم تو بدونی . اخه من عجله دارم چون باید تا قردا پست کنم وگرنه می خورم به پنج شنه و جمعه . لطفا اگر اومدی من رو راهنمایی کن عزیزم

سلام عزیزم .من اصل نفرستادم .همش ترجمه بود.پست TNT چی اونو سر زدی.اگه گفت نمی شه بگو پس چه جوری باید اینو به دست همسرم برسونم .لازم داره.پست فرودگاه رو هم بپرس شاید اونچا انچام دهند.
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
بچه ها اگه 230 دلارم بفرستم چقدر دیگه ار کارمون میمونه؟
اولین اقدام:اول دی
اپرو: اول فروردین
کیس نامبر:9اردیبهشت
نوع ویزا:ir1 ( ازدواجی با سیتی زن)
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگی Smile یک پرسش چالشی!

کسی اطلاع داره که «بافرض اینکه کسی که گرین‌کارت داره رو X و همسر ِ X را Y بنامیم، اگر پروسه‌ی ویزای ازدواجِ Y در جریان باشه و او (یعنی همون Y) با ویزای دانشجویی به امریکا بیاد، آیا مثلِ لاتاری که کسانی که امریکا باشن و قبول بشن پروسشون سریعتر به نتیجه میرسه، امکانش هست که پروسه‌ی ویزای ازدواجِ Y هم سریعتر به نتیجه برسه چون با ویزای دانشجویی در امریکا به‌سر میبره در اون زمان؟؟؟ یعنی کمتر از ۲-۳سال ِ معروف به نتیجه برسه.»

دوستان عزیز، توجه داشته باشید که این پرسش برای من خیلی چالشی و پاسخ اون برام خیلی حیاتیه Rolleyes حسابی درخواست کمک دارم.

سپاس از همتون پیش‌پیش
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91
(2013-05-24 ساعت 17:42)naarestan نوشته:  سلام به همگی Smile یک پرسش چالشی!

کسی اطلاع داره که «بافرض اینکه کسی که گرین‌کارت داره رو X و همسر ِ X را Y بنامیم، اگر پروسه‌ی ویزای ازدواجِ Y در جریان باشه و او (یعنی همون Y) با ویزای دانشجویی به آمریکا بیاد، آیا مثلِ لاتاری که کسانی که آمریکا باشن و قبول بشن پروسشون سریعتر به نتیجه میرسه، امکانش هست که پروسه‌ی ویزای ازدواجِ Y هم سریعتر به نتیجه برسه چون با ویزای دانشجویی در آمریکا به‌سر میبره در اون زمان؟؟؟ یعنی کمتر از ۲-۳سال ِ معروف به نتیجه برسه.»

دوستان عزیز، توجه داشته باشید که این پرسش برای من خیلی چالشی و پاسخ اون برام خیلی حیاتیه Rolleyes حسابی درخواست کمک دارم.

سپاس از همتون پیش‌پیش

دوست عزیز تا اونجایی که برای من اتفاق افتاد وافیسر به من گفت کسی که برای ویزای ازدواج یا نامزدی اقدام کردخ باشه وپروندش در جریان باشه برا ی هیچ ویزای دیگه حتی توریستی هم نمی تونه اقدام کنه.چون برای ویزای توریستی خودم اقدام کردم واینو گفتن .
پاسخ
تشکر کنندگان: naarestan
دوستان مطلع لطفا راهنمايي كنند
يكي از دوستان نزديك بنده كه برنده 2013هست دچار مشكلي شده. ايشان بعد از مصاحبه و به اصرار خانواده قصد ازدواج دارد و تا يكي دوماه آينده بايد وارد ام.ريكا شود. آيا ايشان ميتوانند قبل از ورود اولشان به ام.ريكا ازدواج كنند يا خير؟ ثانيا در بدو ورود به ايشان گير نميدهند كه چرا بدون همسرش وارد شده؟ ثالثا اين فرد براي اسپانسر همسرش مي تواند باشد؟چيزي كه بنده متوجه شدم اين است كه براي ويزاي ازدواج اسپانسر لازم است
لطفا اگر نظري داريد ممنون ميشم سريع بنده را مطلع نمائيد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان