کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2013-05-25 ساعت 07:13)mohammad fazli نوشته:  دوستان مطلع لطفا راهنمايي كنند
يكي از دوستان نزديك بنده كه برنده 2013هست دچار مشكلي شده. ايشان بعد از مصاحبه و به اصرار خانواده قصد ازدواج دارد و تا يكي دوماه آينده بايد وارد ام.ريكا شود. آيا ايشان ميتوانند قبل از ورود اولشان به ام.ريكا ازدواج كنند يا خير؟ ثانيا در بدو ورود به ايشان گير نميدهند كه چرا بدون همسرش وارد شده؟ ثالثا اين فرد براي اسپانسر همسرش مي تواند باشد؟چيزي كه بنده متوجه شدم اين است كه براي ويزاي ازدواج اسپانسر لازم است
لطفا اگر نظري داريد ممنون ميشم سريع بنده را مطلع نمائيد

سلام دوست عزیز.تا جایی که من می دونم فقط تا قبل از مصاحبه میشه ازدواج کرد وبه سفارت مدارکو ارسال کرد تا به دوتاششون فقط مصاخبه بدن .اما اگر بعد از مصاحبه بشه باید تا گرفتن گرین کارت صبر کنن .واون زمان تشکیل پرونده بدن که تو تاپیک ازداواچ با گرین کارت نوشته که یسن 2-3 سال طول می کشه.درضمن کسی که گرین کارت داره فقط از طریق ازدواج می تونه همسرشونو ببرن ونامزدی قبول نیست .
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی ، Soap McTavish
يكي از دوستان نزديك بنده كه برنده 2013هست دچار مشكلي شده. ايشان بعد از مصاحبه و به اصرار خانواده قصد ازدواج دارد و تا يكي دوماه آينده بايد وارد ام.ريكا شود. آيا ايشان ميتوانند قبل از ورود اولشان به ام.ريكا ازدواج كنند يا خير؟ ثانيا در بدو ورود به ايشان گير نميدهند كه چرا بدون همسرش وارد شده؟ ثالثا اين فرد براي اسپانسر همسرش مي تواند باشد؟چيزي كه بنده متوجه شدم اين است كه براي ويزاي ازدواج اسپانسر لازم است
این پرسش، تاحدودی پرسش من هم هست. لطفا اگر کسی اطلاعی داره، دریغ نکنه دوستان Smile
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
پاسخ
تشکر کنندگان:
راستش یکی‌ از دوستان من که برند شده بودم همین کارو کرد یعنی‌ بعد از مصاحبه عقد کرد ولی‌ نمیدونم بخاطر این کار مشکلی‌ پیش اومد یا نه ولی‌ برای اطمینان چرا نامزد نمیکنن بعد از برگشتشون رسمیش کنن؟

بله ازدواجیا و نامزدیا احتیاج به اسپانسر دارن ولی‌ اگه دوستتون کار و درامد نداشته باشن نمی‌تونن اسپانسر بشن.. اسپانسر باید درامد کافی‌ داشته باشه و کار چون مدارکی که باید نشون بده یکیش فیش حقوقیشه و مدارک مالیات ۳ ساله قبلش پس اگه دوست شما وارد آمریکا بشه چند ساله بعد میتون اونم با حقوق کافی‌ می‌تونن اسپانسر بشن
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: naarestan ، سانازی ، yalda91
سلام دوستان
ما فرم DS-3032 و 88$ دلار را پرداخت کرده ایم.(البته حدود 10 روز پیش) رسید پول را در سایت چک کردیم ولی از رسید و موافقت فرم DS-3032 خبری نیست. می خواستم بدونم برای دوستان در این فروم که ازدواج با سیتی زن هستند(خصوصاً بالای 5 سال) چه مدت طول کشید تا NVC فرمهای بعدی(فکر کنم I864 و DS230 باشه) و مبلغ 230 دلار را براشون فرستادند؟
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی
(2013-05-26 ساعت 21:15)kamalir36 نوشته:  سلام دوستان
ما فرم DS-3032 و 88$ دلار را پرداخت کرده ایم.(البته حدود 10 روز پیش) رسید پول را در سایت چک کردیم ولی از رسید و موافقت فرم DS-3032 خبری نیست. می خواستم بدونم برای دوستان در این فروم که ازدواج با سیتی زن هستند(خصوصاً بالای 5 سال) چه مدت طول کشید تا NVC فرمهای بعدی(فکر کنم I864 و DS230 باشه) و مبلغ 230 دلار را براشون فرستادند؟

سلام:
من و شما در یک مرحله ایم ...
نگران نباش کمتر از 20 روز بعد از اینکه رسید 88 $اومد 230 & رو می خوان...برای من که اینطور بود...یک هففته پیش 230 $ رو پرداخت کردیم
اولین اقدام:اول دی
اپرو: اول فروردین
کیس نامبر:9اردیبهشت
نوع ویزا:ir1 ( ازدواجی با سیتی زن)
پاسخ
تشکر کنندگان: kamalir36 ، سانازی
(2013-05-27 ساعت 01:31)haanvari@yahoo.com نوشته:  
(2013-05-26 ساعت 21:15)kamalir36 نوشته:  سلام دوستان

سلام:
من و شما در یک مرحله ایم ...
نگران نباش کمتر از 20 روز بعد از اینکه رسید 88 $اومد 230 & رو می خوان...برای من که اینطور بود...یک هففته پیش 230 $ رو پرداخت کردیم

ممنون. خیالم راحت شد. امیدوارم که موفق باشید و هر چه زودتر ویزاتون را یک ضرب بگیرید.
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: haanvari@yahoo.com
محمد
یه خانم برنده لاتاری 2013 داشتیم که در آژانس هواپیمایی کار می کرد. ایشون رفته بود مصاحبه و با توجه به وضعیت کیسش واجد شرایط گرفتن ویزای یک ضرب شناخته شده بود. ولی همون روز مصاحبه به آفیسر گفته بود که می خواد با یکی ازدواج کنه. آفیسر 2 راه پیش پای ایشون گذاشته:
1- ویزاشو بگیره. برگرده ایران و ازدواج کنه. برای همسرش تقاضای وقت مصاحبه کنه. دوباره بیان مصاحبه. اگر چک لازم بود مدتش طی بشه. ویزای خودش باطل بشه و برای هر دو ویزا صادر بشه. 2- ویزاش محفوظه ولی صادر نشه. برگرده ایران و بقیه مراحل بالا رو طی کنه و ویزای هر دو در نهایت صادر بشه. به ایشون گفته شده بود تا وقتی از ویزا استفاده نشده می تونه به راحتی ازدواج کنه و تحت همون کیس لاتاری همسرش رو ببره آمریکا. طبیعیه که اگر این کار رو بکنه دیگه احتیاج به اسپانسر هم نخواهند داشت.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrbonbon ، payam62 ، naarestan ، girl ، yalda91 ، سانازی ، behnam88
سلام .بچه ها کسی جدیدا مصاحبه داشته ؟(ترکیه-آنکارا)
میخوام یه آماری بگیرم ببینم به کیا بکگراند چک خورده و وضعیت الان چطوره!
CR1
تاریخ مصاحبه : JUN 20thCool

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 02:56)k1_cid نوشته:  سلام .بچه ها کسی جدیدا مصاحبه داشته ؟(ترکیه-آنکارا)
میخوام یه آماری بگیرم ببینم به کیا بکگراند چک خورده و وضعیت الان چطوره!

دوست عزیزم لطفا اینجا رو ببینید، مخصوص مصاحبه در آنکارا
http://mohajersara.com/thread-2521.html
ازدواجی
رسید نامبر: 11 اپریل
سرویس سنتر: National Benefit Center
اپرو: تاریخ نمیدونم
مصاحبه : اپریل، یک ضرببببببب
لینک سفرنامه : http://www.mohajersara.com/thread-1910-p...#pid497326
پاسخ
تشکر کنندگان: k1_cid ، yalda91
سلام دوباره
دیشب ایمیل پرداخت 230 دلار به دستمون رسید. انشالله فردا پرداخت می کنیم.شما که یک مرحله از من جلوتر هستید لطفاً بفرمائید که بعد از این مرحله چی ازتون خواستند؟ و چقدر بعد از این مرحله طول کشید که ازتون مدارک بخواهند؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: سانازی
منم دیشب رسید 230 دلار ایمیلش اومد/حالا البته هنوز تو سایتش نزده پرداخت شد...مدارک اسپاسرم که واسشون فرستادیم فکر می کنین مرحله بعدش چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام،
دوستان، من امروز ویزای k1 رو گرفتم، تا 15 نوامبر اعتبار داره اما تاریخ مدیکالم 4 فوریه بوده که الان درست سه ماه و نیم ازش گذشته ، محل مدیکال هم کلینیک دکتر مروستی در دوبی بود. ممکنه لطفا راهنمایی کنید که تا کی مهلت دارم برم آمریکا؟ چون هر جا توی این فروم دیدم می گن تا 6 ماه بعد از مدیکال، اما نمی دونم تا چه حد این حرف دقیق باشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-05-29 ساعت 17:06)haanvari@yahoo.com نوشته:  منم دیشب رسید 230 دلار ایمیلش اومد/حالا البته هنوز تو سایتش نزده پرداخت شد...مدارک اسپاسرم که واسشون فرستادیم فکر می کنین مرحله بعدش چیه؟

به سلامتی
مدارک اسپانسرو فرستادید یا هنوز منتظر هستید که فرمش را براتون بفرستند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، سانازی ، haanvari@yahoo.com
(2013-05-29 ساعت 23:36)kamalir36 نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 17:06)haanvari@yahoo.com نوشته:  منم دیشب رسید 230 دلار ایمیلش اومد/حالا البته هنوز تو سایتش نزده پرداخت شد...مدارک اسپاسرم که واسشون فرستادیم فکر می کنین مرحله بعدش چیه؟

به سلامتی

مدارک اسپتنسر رو فرستادیم..حالا باید الان منتظر چی با شیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-06-01 ساعت 22:44)haanvari@yahoo.com نوشته:  
(2013-05-29 ساعت 23:36)kamalir36 نوشته:  

به سلامتی

مدارک اسپتنسر رو فرستادیم..حالا باید الان منتظر چی با شیم؟

دیگه بعد از اون به امید خدا باید منتظر تکمیل پرونده و بعد هم وقت مصاحبه باشید. و بعد هم ویزای یک ضرب .انشالله
فقط لطفاً اگه براتون امکان داشت وقتی که پروندتون تکمیل شد به من هم بگید. چون من هم بعد از شما هستم.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان