کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2015-12-22 ساعت 14:37)hamidoo_b نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 14:10)armehraboon نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 13:38)rahbari نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 13:16)armehraboon نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 12:29)rahbari نوشته:  سلام

با این قانون جدید ایا تغییری در مدت زمان پروسه ویزای ازدواج ایجاد شده

ما تازه میخوایم عقد کنیم و فرم هامونو پر کنیم
با سلام

ظاهرا ربطی به این موضوع نداره ولی خوب ممکنه توی روند کلیر شدن که مرحله بعد از مصاحبه هست تاخیر بیشتری ایجاد کنه.
البته اینها همه حدس و گمان هست و واقعا از سیاستهای اداره مهاجرت کسی خبر دقیقی نداره.
شما سریعتر درخواست رو بدید زودتر کارتون توی مراحل اداری میفته.

اخه میخواستیم از طریق نامزدی بریم
از یه وکیل پرسیدیم گفت نامزدی ممکنه تا ۵ سال هم طول بکشه
مارو کلی ترسوند

راستش تا اونجا که من میدونم نامزدی خیلی سریعتر از ازدواج هست( البته تا اونجا که میدونم) فقط شما وقتی وارد آمریکا میشید باید ازدواج کنید و بعدا گرین کارت رو به همسرتون میدند.
ویزای ازدواج با گرین کارتی ( از جمله خودم) در حال حاضر کمتر از دو سال نوبت مصاحبه بیشتر دوستان شده.
ویزای ازدواج با سیتزن رو دقیقا نمیدونم ولی به نظر میاد اخیرا نوبت مصاحبه هاشون با تاخیر زیاد مواجه شده و حتی از ازدواج با گرین کارتی ها یه خورده نوبت مصاحبشون دیر تر شده( البته این برداشت شخصی خودم از پستهای دوستان هست).
ولی کلا خیلی بعید میدونم ویزای نامزدی ۵ سال!!!!طول بکشه.
به تاپیک ویزای نامزدی مراجعه کنید قطعا دوستان اظلاعات مفیدی به شما میدند.

ويزاى نامزدى مورد ٦ ماهه داشتيم ٤ماهه هم داشتيم. باكليرنس ٢ ساله هم داشتيم.
تحقيقاتتون رو كامل كنيد، اگر شرايط غير عادى تو پروندتون نيست دنبال وكيل نريد و از طريق تحقيق و مطالعه تو سايت اداره مهاجرت و همين سايت و سايتهاى مشابه ميتونيد بدون وكيل كارتون رو انجام بديد

دوستان حالا یک نکته ! ممکنه تا الان ویزای نامزدی سریع تر بوده باشه ولی با توجه به این که زوج پاکستانی که حمله " ت.رو.ریس.T " رو در کالیفرنیا انجام داد , سال قبل از طریق ویزای نامزدی وارد امریکا شده بوده , میخوان سیستم ویزای K1-Fiance رو بازنگری کنند , من این رو چند جا خوندم , این یکی از لینک هاش !
http://news.yahoo.com/obama-asks-review-...iness.html
در این شرایط فکر میکنم هیچ جور نمیشه در مورد هیچ زمان بندی مطمئن بود , یک کم بیشتر تحقیق کنید که بعد تو ذوقتون نخوره ! پیشاپیش براتون آرزوی خوشبختی میکنم Rolleyes
CR1/IR1
ارسال مدارک  April 11th 2014 :
شماره رسید April 14th 2014 :
Sept 8th 2014: Approved
October 6th 2014 ( Jan 23rd 2015 !) : case number
آنکارا  
: May 15th  رسیدن مدارک به NVC
: June 19th  تکمیل پرونده
Interview : Finally ! Smile     April11th 2016
مقصد :  Oklahoma City
️ویزا یک ضرب
ورود به امریکا May17th 2016 :
[font=Tahoma, Verdana, Arial, sans-serif]Green Card : June 21st 2016 [/font]
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، عدلی
(2015-12-23 ساعت 22:38)dadgw نوشته:  نه رفیق فردا واسه چی؟! ولی کانادا رو راحت تر از آمریکا نمیشه رفت؟ مثلا حتی ۶ ماه زودتر بشه رفت بازم به نظر غنیمته، اینطور نیست؟

با سلام
به نظر من که اصلا اینطور نیست، اگه منظوزتون ویزای توریستی هست کانادا هم سحت گیری های حودش رو داره.
و گرفتن ویزای توریستی اونجا به این راحتیها نیست.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان:
والله من اگه راجب ویزای کانادا میدونستم این سوالو نمیپرسیدم Smile ولی حقیقتش نمیدونم ویزای کاری کانادا رو میشه امتحان کرد و بعدش از اونجا کار های کیس مورد نظر خودم رو انجام بدم؟ در کل شما پیشنهاد بهتری دارین که مزیت های ذکر شده در بالا رو داشته باشه؟
No one dies a virgin, life f#cks us all...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-23 ساعت 22:38)dadgw نوشته:  نه رفیق فردا واسه چی؟! ولی کانادا رو راحت تر از آمریکا نمیشه رفت؟ مثلا حتی ۶ ماه زودتر بشه رفت بازم به نظر غنیمته، اینطور نیست؟

من جايى نشنيدم كه كانادا راحت باشه! بعد فكر كنيد ٦ ماه زودتر بشه بعدش دوباره بايد از او نقطه ٢ سال صبر كنيد واسه ويزاى آمريكا!
خيلى منطقيتر از اين حرفا آدم بايد به اين مسئله نگاه كنه

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2015-12-24 ساعت 00:09)dadgw نوشته:  والله من اگه راجب ویزای کانادا میدونستم این سوالو نمیپرسیدم Smile ولی حقیقتش نمیدونم ویزای کاری کانادا رو میشه امتحان کرد و بعدش از اونجا کار های کیس مورد نظر خودم رو انجام بدم؟ در کل شما پیشنهاد بهتری دارین که مزیت های ذکر شده در بالا رو داشته باشه؟

يكى از دوستان من كه ويزاى كار كانادا اقدام كرده بودند بعد از ٣ سال تو ماه گذشته عازم اونجا شدند
بهترين پيشنهاد اينه كه هر چه سريعتر تصميم بگيريد كه از چه راهى اقدام كنيد و كارتون رو شروع كنيد. در اين مدت هم از لحاظ زبان و هم اقتصادى، همينجا تلاشتون رو بيشتر كنيد

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
حرف خوبی زدین، فقط آیا ویزای کار کانادا اینقد طول میکشه به صورت میانگین؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-12-23 ساعت 23:10)inanna نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 14:37)hamidoo_b نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 14:10)armehraboon نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 13:38)rahbari نوشته:  
(2015-12-22 ساعت 13:16)armehraboon نوشته:  با سلام

ظاهرا ربطی به این موضوع نداره ولی خوب ممکنه توی روند کلیر شدن که مرحله بعد از مصاحبه هست تاخیر بیشتری ایجاد کنه.
البته اینها همه حدس و گمان هست و واقعا از سیاستهای اداره مهاجرت کسی خبر دقیقی نداره.
شما سریعتر درخواست رو بدید زودتر کارتون توی مراحل اداری میفته.

اخه میخواستیم از طریق نامزدی بریم
از یه وکیل پرسیدیم گفت نامزدی ممکنه تا ۵ سال هم طول بکشه
مارو کلی ترسوند

راستش تا اونجا که من میدونم نامزدی خیلی سریعتر از ازدواج هست( البته تا اونجا که میدونم) فقط شما وقتی وارد آمریکا میشید باید ازدواج کنید و بعدا گرین کارت رو به همسرتون میدند.
ویزای ازدواج با گرین کارتی ( از جمله خودم) در حال حاضر کمتر از دو سال نوبت مصاحبه بیشتر دوستان شده.
ویزای ازدواج با سیتزن رو دقیقا نمیدونم ولی به نظر میاد اخیرا نوبت مصاحبه هاشون با تاخیر زیاد مواجه شده و حتی از ازدواج با گرین کارتی ها یه خورده نوبت مصاحبشون دیر تر شده( البته این برداشت شخصی خودم از پستهای دوستان هست).
ولی کلا خیلی بعید میدونم ویزای نامزدی ۵ سال!!!!طول بکشه.
به تاپیک ویزای نامزدی مراجعه کنید قطعا دوستان اظلاعات مفیدی به شما میدند.

ويزاى نامزدى مورد ٦ ماهه داشتيم ٤ماهه هم داشتيم. باكليرنس ٢ ساله هم داشتيم.
تحقيقاتتون رو كامل كنيد، اگر شرايط غير عادى تو پروندتون نيست دنبال وكيل نريد و از طريق تحقيق و مطالعه تو سايت اداره مهاجرت و همين سايت و سايتهاى مشابه ميتونيد بدون وكيل كارتون رو انجام بديد

دوستان حالا یک نکته ! ممکنه تا الان ویزای نامزدی سریع تر بوده باشه ولی با توجه به این که زوج پاکستانی که حمله " ت.رو.ریس.T " رو در کالیفرنیا انجام داد , سال قبل از طریق ویزای نامزدی وارد آمریکا شده بوده , میخوان سیستم ویزای K1-Fiance رو بازنگری کنند , من این رو چند جا خوندم , این یکی از لینک هاش !
http://news.yahoo.com/obama-asks-review-...iness.html
در این شرایط فکر میکنم هیچ جور نمیشه در مورد هیچ زمان بندی مطمئن بود , یک کم بیشتر تحقیق کنید که بعد تو ذوقتون نخوره ! پیشاپیش براتون آرزوی خوشبختی میکنم Rolleyes

دقیقا وکیل ماهم همین حرف رو زد گفت ممکنه تا 5 سال هم طول بکشه ریسک نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
اگه فرم ds260 اشتباه داشته باشم تو پر کردنش قابل اصلاح هست یا خیر؟ ساب میت هم کردم لدیش به اینه
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان
این سوالو جایی دیگه هم پرسیدم
نظرتون راجب کار خانم پروین زمانی چیه؟ قابل اعتماد و قانونیه؟
ممنون میشم کسی تجربه ای داشته در اختیارم بزارهز
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی
سلام دوستان تاريخ مصاحبه همسر من بلاخره ديروز اومد براي فوريه. كس ديگه اي مصاحبه نگرفته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، mobydick ، amirsalehish ، armehraboon ، عدلی ، inanna ، reasonable
(2015-12-30 ساعت 01:33)NazilaTaba نوشته:  سلام دوستان تاريخ مصاحبه همسر من بلاخره ديروز اومد براي فوريه. كس ديگه اي مصاحبه نگرفته؟
سلام تبریک میگم واقعا منم تاریخ کامپلیتم 12 اگوست ولی هنوز نوبت مصاحبه بهم ندادند ولی فکر کنم کم کم نوبت منم بشه البته خدا کنه !!!!
IR1
ارسال مدارک: 22/1/2014
ایمیل تایید مدارک: 27/1/2014
اپروو: 22/7/2014
دریافت کیس نامبر: 29/08/2014
سفارت: انکارا
تحویل مدارک ان وی سی: 29/12/2014
ایمیل تکمیل مدارک: 12/08/2015
ایمیل مصاحبه: 2/2/2016
زمان مصاحبه: 2016.March.29
نتیجه مصاحبه: AP
اپدیت همراه با دو خطی  NOV.07.2016
اپدیت اور(or)  NOV.16.2016  
تاریخ دریافت ایمیل کلیری  NOV.17.2016
تاریخ دریافت ویزا 7 دسامبر 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی ، inanna ، reasonable
(2015-12-30 ساعت 01:39)mani_badb0y نوشته:  
(2015-12-30 ساعت 01:33)NazilaTaba نوشته:  سلام دوستان تاريخ مصاحبه همسر من بلاخره ديروز اومد براي فوريه. كس ديگه اي مصاحبه نگرفته؟
سلام تبریک میگم واقعا منم تاریخ کامپلیتم 12 اگوست ولی هنوز نوبت مصاحبه بهم ندادند ولی فکر کنم کم کم نوبت منم بشه البته خدا کنه !!!!

سلام خيلي ممنونم. انشااله كه به زودي مياد. شما يه تماس بگيرين با ان وي سي چون معمولا ايميل ها يه كم ديرتر مياد. اگر مصاحبه گرفتين خبرشو بدين ?
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، عدلی ، inanna
سلام بچها:

منم به شوهرم واسه فبریه وقت دادن آنکارا، فقط ۲ تا سوال:

اول اون نامه مدارک مورد نیاز police clearance نوشتن unobtainable، یعنی‌ نمیخواد ببره دیگه؟

بد سوال دوم اینکه من وco sponcer ما هردو الان آمریکا هستیم بد چون تاریکه tax که برای nvc فرستادیم سالهای ۲۰۱۲،۲۰۱۳،۲۰۱۴ بود الان که تاریکه مصاحبه ۲۰۱۶ هست یعنی‌ ۲۰۱۵ هم باید شامل taxa باشه که شوهرم میبره واسه مصاحبه؟

اگه آره که آخر ژانویه تازه باز می‌کنن که تخرو فایل کنین، چکار باید کرد؟؟؟
va inke vase passport pick up ke bayad online register konim vase ankara marahelesh chie??chekar bayad kard?
پاسخ
تشکر کنندگان: عدلی ، inanna ، mobydick ، reasonable
(2015-12-30 ساعت 13:26)lupyien نوشته:  سلام بچها:

منم به شوهرم واسه فبریه وقت دادن آنکارا، فقط ۲ تا سوال:

اول اون نامه مدارک مورد نیاز police clearance نوشتن unobtainable، یعنی‌ نمیخواد ببره دیگه؟

بد سوال دوم اینکه من وco sponcer ما هردو الان آمریکا هستیم بد چون تاریکه tax که برای nvc فرستادیم سالهای ۲۰۱۲،۲۰۱۳،۲۰۱۴ بود الان که تاریکه مصاحبه ۲۰۱۶ هست یعنی‌ ۲۰۱۵ هم باید شامل taxa باشه که شوهرم میبره واسه مصاحبه؟

اگه آره که آخر ژانویه تازه باز می‌کنن که تخرو فایل کنین، چکار باید کرد؟؟؟
va inke vase passport pick up ke bayad online register konim vase ankara marahelesh chie??chekar bayad kard?

با سلام
سئوال اول شما : درسته نیازی نیست
سئوال دوم : اگه تکس 2015 آخر ژانویه باز میشه و موهد مصاحبه شما جوری هست که نمیشه اخرین تکس رو ارائه کرد بعیده ازتون 2015 رو بخوان. ولی اگه میشه خوب تهیه کنید مظمئن تر هست.
به فرض هم خواستند و اماده نبود خوب مهلتی میدند که براشون پست کنید( برای سفارت).جای نگرانی نیست
سئوال سوم رو من متاسفانه انکارا نبودم و قطعا سایر دوستان پاسخ شما رو میدند.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna
سلام به همگي منم يه سوال داشتم براي آنكارا مداركي كه نياز هست همسرم ببره مصاحبه دقيقا رو پيدا نمي كنم. چه چيزايي دقيقا بايد ببره اگه لينكي هست ممنون ميشم به من بگين. مدارك تكس ٢٠١٥ رو كه خواستن هم من كه اسپانسر اول هستم هم اسپانسر دوم كه اصلي هست هر دو رو بايد ببريم مصاحبه؟؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: inanna ، mobydick

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان