کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2011-03-30 ساعت 18:03)nedadd نوشته:  سلام
کسیییی میدونه سوالات مربوط به مصاحبه کیس cr1چه جیزایی هست؟هر کجای سایت رو که خوندم چیزی در این مورد نمیبینم؟فردا صبح مصاحبه دارم و دوست دارم بدونم چیا میپرسن؟؟؟؟؟؟

عزیزم نگران نباش سوالهای سختی نمیپرسن از من اول از همه تاریخ ازدواجم را پرسید بعدش گفت مراسم عروسی را گرفتم یا نه ؟ بعدشم پرسید چطوری اشنا شدیم البته چون شوهر من همراهم بود ازش پرسید که ماه عسل من را کجا میخواهد ببرد ؟ بعدش پرسید کسی را تو امریکا دارم یا نه ؟ بعدشم پرسید کار میکنم یا نه ؟ همین خیلی راحت بود مطمئنم مال شما هم راحت خواهد بود استرس نداشته باشید و لبخند بزنید اون بعضی موقع ها تو چشماتون نگاه میکنه اما بیشتر مشغول تایپ تو کامپیوترش ایشالا که ویزا را یکضرب میگیری
کتگوری ارتقا داده شد به CR1
تاریخ تکمیل پرونده : 8 اکتبر2010
زمان مصاحبه :2 مارچ 2011 آنکارا
گرفتن ویزا در همان روزBig Grin
پرواز : 10 آگوست 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، dorsa ، Parniyan ، mehdi_behzadi ، nedadd
Wink 
سلام به همه دوستان گل بخش ازدواجیSmile
ما فردا پرواز داریم و یک جورایی برای مصاحبه دلشوره دارم . علتش هم این هست که من فقط شنیداریم کمی خوبه و اصلا نمی تونم جواب افیسر را به زبان انگلیسی بدم و فقط می خواهم جوابشان را به فارسی بدم و اگه خیلی هم ناراحتند با همسرم صحبت کنندBig Grin
با اینکه همسرم و فرزندم ستیزن هستند و خودم سربازی نرفتم و کفالت دارم و اصلا کاره دولتی نداشتم و رشته درسیم هم کشاورزی بوده اما باز هم فکر نمی کنم به من اصلا ویزا بدند اون هم بخاطر زبانSad . دوستان کسی میدونه در ابوظبی به فارسی مصاحبه می کنند یا نه؟؟ یا اصلا این جماعت فارسی سرشون میشه یا نه!!
خلاصه زدم به سیم آخر هرچی می خواد بزار بشه

راستی انشاا.. ( nedadd) ندا خانم هم یک ضرب ویزاشو بگیره و همه چیز برایش به خوبی و خوشی تمام بشه
نوع ویزا: CR1 (ازدواجی)
اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان: nedadd ، rozollina ، emankh101
سلام
یکضرب گرفتمششششششششششششششششششششششششش
بالاخره تمام شدددددددددددد
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ممنون از لطف همه دوستاد خوبم در مهاجرسرا.امیدوارم همه زود زود جواب بگیرن.
نوع ویزا:cr1
تاریخ اولین ارسال مدارک:july2010
تاریخapproveشدنBig Grineceber2010
تاریخ مصاحبه:31 مارس2011
محل مصاحبه:آنکارا
تاریخ صدور ویزا:31 مارس2011
تاریخ و محل دریافت ویزا: 1 آوریل 2011
تاریخ پرواز:17 می2011
برای ماندن باید رفت،گاهی به قلب کسی ،گاهی از قلب کسی
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، Parniyan ، rozollina ، emankh101 ، sib 24 ، mohammadonline ، Farshid22 ، girl
سلام
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
(2011-03-31 ساعت 12:53)mehdi_behzadi نوشته:  سلام به همه دوستان گل بخش ازدواجیSmile
ما فردا پرواز داریم و یک جورایی برای مصاحبه دلشوره دارم . علتش هم این هست که من فقط شنیداریم کمی خوبه و اصلا نمی تونم جواب افیسر را به زبان انگلیسی بدم و فقط می خواهم جوابشان را به فارسی بدم و اگه خیلی هم ناراحتند با همسرم صحبت کنندBig Grin
با اینکه همسرم و فرزندم ستیزن هستند و خودم سربازی نرفتم و کفالت دارم و اصلا کاره دولتی نداشتم و رشته درسیم هم کشاورزی بوده اما باز هم فکر نمی کنم به من اصلا ویزا بدند اون هم بخاطر زبانSad . دوستان کسی میدونه در ابوظبی به فارسی مصاحبه می کنند یا نه؟؟ یا اصلا این جماعت فارسی سرشون میشه یا نه!!

راستی انشاا.. ( nedadd) ندا خانم هم یک ضرب ویزاشو بگیره و همه چیز برایش به خوبی و خوشی تمام بشه

سلام
ممنون از دعای خوبتون و از لطفتون.کار من امروز تمام شد امیدوارم برای شما هم همه چیز بی نظیر پیش بره>نگران نباشید یکی از دوستای من ابوظبی فارسی مصاحبه شد.
امیدوارم با خبرهای خوب برگردید.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، emankh101
(2011-03-31 ساعت 13:00)nedadd نوشته:  سلام
مبارک باشههههههههههههههههههههههههههههTongueTongueTongueTongueTongue
خیلی خیلی خوش حال شدم
راستی چی از شما پرسیدن ؟
فارسی مصاحبه داشتی یا انگلیسی؟

اولین اقدام: April 2010
محل مصاحبه:ناپل بود که با بدبختی به ابوظبی تغییر دادیم
تاریخ تکمیل مدارک در NVC: 2011 /Feb/18
تاریخ مصاحبه: 4 آپریل 2011
تاریخ گرفتن ویزا:6 آپریل 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا :یک سال تمام
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، nedadd
(2011-03-30 ساعت 22:13)rozollina نوشته:  
(2011-03-30 ساعت 18:03)nedadd نوشته:  سلام
کسیییی میدونه سوالات مربوط به مصاحبه کیس cr1چه جیزایی هست؟هر کجای سایت رو که خوندم چیزی در این مورد نمیبینم؟فردا صبح مصاحبه دارم و دوست دارم بدونم چیا میپرسن؟؟؟؟؟؟

عزیزم نگران نباش سوالهای سختی نمیپرسن از من اول از همه تاریخ ازدواجم را پرسید بعدش گفت مراسم عروسی را گرفتم یا نه ؟ بعدشم پرسید چطوری اشنا شدیم البته چون شوهر من همراهم بود ازش پرسید که ماه عسل من را کجا میخواهد ببرد ؟ بعدش پرسید کسی را تو امریکا دارم یا نه ؟ بعدشم پرسید کار میکنم یا نه ؟ همین خیلی راحت بود مطمئنم مال شما هم راحت خواهد بود استرس نداشته باشید و لبخند بزنید اون بعضی موقع ها تو چشماتون نگاه میکنه اما بیشتر مشغول تایپ تو کامپیوترش ایشالا که ویزا را یکضرب میگیری
رزالینای عزیز
مرسی از راهنمایی و دلگرمیت،به لطف شما و همه دوستای خوب مهاجرسرا مصاحبه خوبی داشتم.
واقعا"ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، milad_magnet ، rozollina ، emankh101
(2011-03-31 ساعت 13:04)mehdi_behzadi نوشته:  
مبارک باشههههههههههههههههههههههههههههTongueTongueTongueTongueTongue
خیلی خیلی خوش حال شدم
راستی چی از شما پرسیدن ؟
فارسی مصاحبه داشتی یا انگلیسی؟
از من همون اول موقع تحویل مدارک سوال کرد که میخواین فارسی باشه یا انگلیسی من هم فارسی رو انتخاب کردم و وقتی شماره ام اعلام شد افسر شروع به پرسش فارسی کرد.
پرسید :
الان همسرتون کجا هستن؟
چرا از ایران خارج شدن و اولین بار چرا رفت آمریکا؟
عقد کردین یا عروسی و؟
چند تا مهمان داشتین؟کجا عروسی گرفتین(شهر)؟
چطور با همسرتون آشنا شدین؟
شغل همسرتون چیه؟
کو اسپانسرتون چه نسبتی با همسرتون یا شما داره؟
آیا همسرتون بعد از رفتن به امریکا درس خونده؟
شغل شما چیه؟
آیا شما خودتون فامیلی در امریکا داری؟
به اضافه چند تا عکس عروسی که شانسی برده بودم چون فکر میکردم این فقط واسه نامزدی هست ولی از من هم پرینت تلفن وهم عکس خواست ++مدارک مالیاتی و چیزهایی که توی نامه میخوان.

به امید ویزا گرفتن شما.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، milad_magnet ، rozollina ، emankh101 ، girl

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــووووووووووووووورررراااااااا
تبریک میگم خیلی خوشحال شدم

(2011-03-31 ساعت 12:53)mehdi_behzadi نوشته:  سلام به همه دوستان گل بخش ازدواجیSmile

اصلا نگران نباشید دوست عزیز اینکه بهتون ویزا ندن احتمالش از 1 درصد هم کمتر فقط خدای نکرده ممکن اف بی ای چک بخورید که اونم کلیر میشید و ویزا را میگیرید در این مورد شک نداشته باشید در مورد زبان هم اصلا نگران نباشید شما فارسی بگویید میخواهید صحبت کنید اونها بیشترشون متوجه میشوند اصلا هول نشوید به امید هورا کشیدن برای شما
کتگوری ارتقا داده شد به CR1
تاریخ تکمیل پرونده : 8 اکتبر2010
زمان مصاحبه :2 مارچ 2011 آنکارا
گرفتن ویزا در همان روزBig Grin
پرواز : 10 آگوست 2011
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، nedadd
یک سوال مهم دارم دوستان من با نامزدم وقتی تلفنی حرف میزنم با کارت تلفن تماس با خارج میگیرم و تو پرینت نشون نمیده تکلیفم چی میشه اگه پرینت خواستن از من ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(2011-03-31 ساعت 16:54)rozollina نوشته:  

هـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــووووووووووووووورررراااااااا
تبریک میگم خیلی خوشحال شدم

اصلا نگران نباشید دوست عزیز اینکه بهتون ویزا ندن احتمالش از 1 درصد هم کمتر فقط خدای نکرده ممکن اف بی ای چک بخورید که اونم کلیر میشید و ویزا را میگیرید در این مورد شک نداشته باشید در مورد زبان هم اصلا نگران نباشید شما فارسی بگویید میخواهید صحبت کنید اونها بیشترشون متوجه میشوند اصلا هول نشوید به امید هورا کشیدن برای شما
من که نامزدم ایرانی نیست اصلا و آمریکایی چی بازم فارسی قبول میکنند ؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

[/quote]

[/quote]
سلام،
پارسال تو ماه اکتبر که در ابوظبی یک آفیسر خانم ایرانی بود و هر کی می خواست می تونست فارسی حرف بزنه..به علاوه یک آقای آفیسر دیگه ای که اونم تا حدودی فارسی بلد بود. مصاحبه به زبان فارسی و یا انگلیسی نباید ربطی به این داشته باشه که نامزدتون ایرانی هست یا آمریکایی..به خواست خودتون مربوطه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mehdi_behzadi ، emankh101

خیلی‌ تبریک میگم

امیدوارم همیشه موفق باشید SmileSmileSmile
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان: Parniyan ، nedadd

[/quote]
سلام،
پارسال تو ماه اکتبر که در ابوظبی یک آفیسر خانم ایرانی بود و هر کی می خواست می تونست فارسی حرف بزنه..به علاوه یک آقای آفیسر دیگه ای که اونم تا حدودی فارسی بلد بود. مصاحبه به زبان فارسی و یا انگلیسی نباید ربطی به این داشته باشه که نامزدتون ایرانی هست یا آمریکایی..به خواست خودتون مربوطه.
[/quote]
آره این که شما میگی کاملا درسته ولی اگه فارسی انتخاب کنم میترسم بگن تو انگلیست خوب نبوده چطوری با نامزدت ارتباط برقرار میکنی و از این چیزا اعصابم خورد میشه کسی اگه اطلاع دقیق داره کمک کنه لطفا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-03-31 ساعت 23:26)milad_magnet نوشته:  
(2011-03-31 ساعت 20:25)Yas Banoo نوشته:  
سلام،
[/quote]
آره این که شما میگی کاملا درسته ولی اگه فارسی انتخاب کنم میترسم بگن تو انگلیست خوب نبوده چطوری با نامزدت ارتباط برقرار میکنی و از این چیزا اعصابم خورد میشه کسی اگه اطلاع دقیق داره کمک کنه لطفا

[/quote]

سلام آره همینطوره اگه مصاحبه فارسی انتخاب کنی‌ بهت شک می‌کنن بهتره که بری توی این فرصتی که داری زبانتو خوب کنی‌ چون مصاحبش زیاد سخت نیست.چون اگه بهت شک کنن اذیتت می‌کنن.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet
دوستای خوبم
امروز ups پاسپورتمو آورد،فکر میکنم رکورد زدم حتی صاحب هتل هم تعجب کرده بود و میگفت تا حالا یادم نمیاد کسی امروز مصاحبه بشه فردا پاسش بیاد.
برگشتم ایران سفرنامه کاملم رو مینویسم.
پاسخ
تشکر کنندگان: emankh101 ، Yas Banoo ، frozen mind ، rozollina ، Farshid22
(2011-04-02 ساعت 00:40)nedadd نوشته:  دوستای خوبم
امروز ups پاسپورتمو آورد،فکر میکنم رکورد زدم حتی صاحب هتل هم تعجب کرده بود و میگفت تا حالا یادم نمیاد کسی امروز مصاحبه بشه فردا پاسش بیاد.
برگشتم ایران سفرنامه کاملم رو مینویسم.

امیدوارم همیشه موفق باشی‌

تمام این چیزا را به فال نیک‌ بگیر که انشالله در آمریکا هم چیز به خوبی‌ برات پیش بره و زندگی‌ موفقی‌ داشته باشی‌
اولین اقدام: DEC 2009
مصاحبه: 9 نوامبر 2010 - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: 64 روز
کلیر: 12 ژانویه 2011
تاریخ گرفتن ویزا: 18 ژانویه 2011
طول مدت پروسه گرفتن ویزا (بدون وکیل) :1 سال و 1 ماه و 15 روز
تاریخ پرواز: 25 فوریه 2011- Texas- Houston
پاسخ
تشکر کنندگان: nedadd ، zohreh36

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان