کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
[quote='girl' pid='153454' dateline='1328976855']
سلام دوستان. بالاخره این فرم ds230 رو از ما خواستن. حالا ممکنه اصل سند ازدواج و شناسنامه رو هم بخوان؟ خیلی بابت این موضوع نگرانم!!! اخه اصلا اطمینان نمیکنم پستشون

عزیزم به هیچ وجه اصل مدارک رو نفرست...کی گفته که باید اصل رو بفرستی؟؟هرکی میگه بیخود میگه..من تاحالا 2 تا وکیل داشتم و میگن اصلا اصل را ازتون نمیخواهند و اگر بخواهند در سفارت با خودت میبری....اصلا این کار رو نکن که دیگه نمیبینیشون.....وقتی ترجمه میکنی و مهر میزنی برای اونا کافی وگر نه نمیگفتن ترجمه رسمی بکن..موفق باشی
عزیزم به هیچ وجه اصل مدارک رو نفرست...کی گفته که باید اصل رو بفرستی؟؟هرکی میگه بیخود میگه..من تاحالا 2 تا وکیل داشتم و میگن اصلا اصل را ازتون نمیخواهند و اگر بخواهند در سفارت با خودت میبری....اصلا این کار رو نکن که دیگه نمیبینیشون.....وقتی ترجمه میکنی و مهر میزنی برای اونا کافی وگر نه نمیگفتن ترجمه رسمی بکن..موفق باشی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
سلام ،من شوهرم در حال حاضر گرین کارت داره،مدارکش رو برای citizenship فرستاده الان در مرحله oath cermony هستش ولی‌ تقریبا ۲ ماه که هیچ خبری نشده،می‌خواستم سوال کنم چقدر دیگه ممکن زمان ببره،و از اونجای که وکیل نگرفتیم،امکان داره اگه وکیل بگیریم روند کاری سریع تر بشه؟ بسیار ممنون

سارا
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze
10 ماه متوسط
وکیل بی تاثیره
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze

کاملیا عزیز من ۲ هفته پیش با نوک چک کردم و گفتن فقط ترجمه رسمی‌ عقدنامه و شناسنامه پتیتینر و کپی‌ از صفحات ویزا خورده پاسپورت و ۲ قطعه عکس
کاملیا عزیز من ۲ هفته پیش با nvc چک کردم و گفتن فقط ترجمه رسمی‌ عقدنامه و شناسنامه petiotioner و کپی‌ از صفحات ویزا خورده پاسپورت و ۲ قطعه عکس
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها سلام. می خواستم بدونم به نظرتون در کل مصاحبه توی ابوظبی بهتره یا آنکارا؟ منظورم هم از نظر کلیرنسه هم از نظر هزینه های سفر و واکسیناسیون
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='alimofrad' pid='155630' dateline='1330980818']

کاملیا عزیز من ۲ هفته پیش با نوک چک کردم و گفتن فقط ترجمه رسمی‌ عقدنامه و شناسنامه پتیتینر و کپی‌ از صفحات ویزا خورده پاسپورت و ۲ قطعه عکس
کاملیا عزیز من ۲ هفته پیش با nvc چک کردم و گفتن فقط ترجمه رسمی‌ عقدنامه و شناسنامه petiotioner و کپی‌ از صفحات ویزا خورده پاسپورت و ۲

بله.فقط ترجمه رسمی از هر مدرکی میخواهند و امکان نداره که اصل رو بخواهند.روزی که برای مصاحبه میرید امکان داره اصل رو بخواهند مه باید با خودتون ببرید....بعضی ها توی این سایت اطلاعات عجیب و به دور از عقلی به مردم میدن که ممکنه طرف که اینارو میخونه کار اشتباهی مثل فرستادن اصل مدارکش بکنه....تورو خدا قبل از انجام هر کاری از وکیلی یا کسی که از مهاجرت سر در میاره بپرسید و مشورت کنید....من بارها دیدم که اطلاعات غلط میدن و دیگران هم میان تایید میکنن....موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: girl
واقعا این انتظار کشندس! اول گفتن مدارک مالیات 3 سال اخر رو می خوان بعد گفتن 2 سال قبلشم بفرستید الان نزدیک 2 ماه که درخواست دادیم ولی خبری نیست!!! 1سال و 3 ماه شده که اقدام کردیم . هر کی هم بهم میرسه میگه حالا حالاها درست نمیشه کارت!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-07 ساعت 01:20)girl نوشته:  واقعا این انتظار کشندس! اول گفتن مدارک مالیات 3 سال اخر رو می خوان بعد گفتن 2 سال قبلشم بفرستید الان نزدیک 2 ماه که درخواست دادیم ولی خبری نیست!!! 1سال و 3 ماه شده که اقدام کردیم . هر کی هم بهم میرسه میگه حالا حالاها درست نمیشه کارت!!!

وااای!!!! چقدر زیاد!
چرا انقدر طول کشیده؟ میشه بگید چقدر طول کشید که approve بشید؟
لطفا میشه بگید کیستون ازدواجی بوده یا نامزدی؟

مرسی
بچه ها سلام
شما اطلاع دارید که آیا "سیتیزن بورن" بودن یا سیتیزن معمولی بودن تاثیری توی روند تسریع پرونده داره یا نه؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
4 ماه طول کشید تاapprove شد کیسم, همسرم اول گرین کارت داشت تقریبا 7 ماه که ستیزن شده . کیسمون ازدواجی هستش.
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
با سلام به همه دوستان
کیس من ازدواجیه و مصاحبه هم 11اپریل است .جریان این فرم و مدارکی که باید بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه به انکارا پست کنیم در انجمن سفر به انکارا هتل و.........دیدم چیه از من که در ایمیل مصاحبه مدرکی نخواستند فقط نوشته گزینه c برای correspondence instrutions وجود داشت
بقیه گزینه ها کامل بود.یعنی منظور همین فرمی که یکی از دوستان نوشته یا مربوط به کیس های دیگه میشه?
ممنون میشم اگر کسی کیس ازدواجیه بگه چه مدارکی را با خودش برده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-07 ساعت 18:18)sara66 نوشته:  با سلام به همه دوستان
کیس من ازدواجیه و مصاحبه هم 11اپریل است .جریان این فرم و مدارکی که باید بعد از مشخص شدن تاریخ مصاحبه به انکارا پست کنیم در انجمن سفر به انکارا هتل و.........دیدم چیه از من که در ایمیل مصاحبه مدرکی نخواستند فقط نوشته گزینه c برای correspondence instrutions وجود داشت
بقیه گزینه ها کامل بود.یعنی منظور همین فرمی که یکی از دوستان نوشته یا مربوط به کیس های دیگه میشه?
ممنون میشم اگر کسی کیس ازدواجیه بگه چه مدارکی را با خودش برده.

سلام دوست عزیز
شما یک ایمیل بزنید بهشون و بپرسید که آیا مدارکی نیاز دارن؟ هرچند فکر کنم مدرکی نمیخوان ازتون و NVC همه رو واسشون فرستاده. ولی بازم حتما ایمیل بزنید و بپرسید.
راستی از وقتی apply کردید تا روز مصاحبه چقدر فاصله داشت؟
مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
ممنون از پاسخ.پیشنهاد خوبیه. حدودا یکسال طول کشید.ضمنا از من اصل شناسنامه و عقدنامه را خواستند که فرستادم. امیدوارم همه دوستان زودتر نوبتشان بشه و ویزا بگیرند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان
دوستانی که قبلا ویزای ازدواجی گرفته اند میدونند که اگر 4 شنبه مصاحبه باشه ومشکلی پیش نیاید حداکثر تاکی ویزا را میدهند چون من برای جمعه بلیط گرفتم اگر دیرتر برسه میشه فرد دیگه در هتل تحویل بگیره و برایم پست کنه .
پاسخ
تشکر کنندگان:
هیچکس مثل من کارش طول نکشیده دلتون بسوزههههه....کاره ما الان رفته توی 2 سال و 3 ماه و ازدواجی هم هستیم..........
پاسخ
تشکر کنندگان:
الهی بمیرم. میدونم چقدر سخته,الان من همش نگرانم که باز یه چیز جدید بخوان!!

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان