کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای ازدواج آمریکا
(2012-03-08 ساعت 20:10)girl نوشته:  الهی بمیرم. میدونم چقدر سخته,الان من همش نگرانم که باز یه چیز جدید بخوان!!

خدا نکنه عزیزم.....ولی مطمین باش حالا حالا ها چیزای زیادی ازت میخوان...به خدا اینو نمیگم که نگران بشی ولی میخام مثل من که فکر میکردم خیلی زود درست میشه بعدا نا امید نشی...ولی خوبیش اینه که بالاخره شدنی و حتما میشه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-08 ساعت 18:03)kamela نوشته:  هیچکس مثل من کارش طول نکشیده دلتون بسوزههههه....کاره ما الان رفته توی 2 سال و 3 ماه و ازدواجی هم هستیم..........

دوست عزیز می تونم بپرسم همسر شما سیتیزن هستن یا گرین کارد داشتن براتون اقدام کردند؟
امیدوارم هر چه زودتر ویزاتون رو بگیرید

دوستان کسی اطلاع داره اگه همسر سرباز باشه و پاسپورت نداشته باشه ،میشه براش اقدام کرد یا نه؟چون از صحبت دوستان معلوم هست که خیلی پروسه طولانی هستش
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز شما ظاهراً یکم از مرحله پرت هستید،آخه ویزا که باید تو پاسپورت شما بخور چجوری میتونی‌ شما بری با بلیتت ایران آخه سفارت پاس شما رو می‌خواد توش [/font]ویزا بزنه[font=Arial]
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-19 ساعت 06:44)sib 24 نوشته:  
(2012-03-08 ساعت 18:03)kamela نوشته:  هیچکس مثل من کارش طول نکشیده دلتون بسوزههههه....کاره ما الان رفته توی 2 سال و 3 ماه و ازدواجی هم هستیم..........

دوست عزیز می تونم بپرسم همسر شما سیتیزن هستن یا گرین کارد داشتن براتون اقدام کردند؟

دوستان کسی اطلاع داره اگه همسر سرباز باشه و پاسپورت نداشته باشه ،میشه براش اقدام کرد یا نه؟چون از صحبت دوستان معلوم هست که خیلی پروسه طولانی هستش

سلام. میشه اقدام کرد ولی تو یکی از فرمهای اخر شماره گذرنامتونو می خوان. دوستان منم یه سوال دارم ...
اخرین فرمی که از ما خواستن 230 بود بجز اون مدارک مالیات 2008 و 2009 رو خواستن که الان 2 ماه منتظریم بدن بهمون! همسرم امروز زنگ زد nvcپرسید چیز دیگه ای نیاز نیست بفرستیم؟ گفتن نه مدارک مالیات که برسن پرونده کامل میشه و میره واسه مصاحبه! میخوام بدونم ممکنه بعد بازم چیزی بخوان؟ مثلا سند ازدواج یا یه همچین چیزایی؟!!!
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
(2012-03-19 ساعت 06:44)sib 24 نوشته:  

سلام ...من برای شوهرم اقدام کردم و سیتیزن هستم...ببینید اگر همسر پاسپورت نداشته باشه نمیشه براش اقدام کرد چون اول بسماله اونا از شما کپی پاس رو میخوان و اگر چند درصد کار شما زودتر انجام بشه باید توی پاس ویزا رو بزنن....در کل چون اولین چیزی که میخوان کپی پاس هست ایشون باید داشته باشن...حالا با یک وکیل مشورت کنید و بگید ایشون سرباز هستن و پاس ندارن شاید راهی برای این افراد باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24
اخه من اول پاس نداشتم و واسم اقدام کرد مشکلی هم پیش نیومد
نوع ویزا:CR1/اپروال:jun.2011/تکمیل:november.2012/مصاحبه:13.feb.2013/دریافت ویزا:16.feb

خدا جون خوش به حالت که همه جا هستی‌، ما که هرجا هستیم دلمون واسه یه جا دیگه تنگ می‌شه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بالاخره بعد از ۶ماه و ۵ روز کیس من هم approve شد و حالا چند تا سوال برام پیش آمده که اگه در مورده جوابشان هرکس اطلاعاتی داره خواهش میکنم کمکم کنه . تو ایمیلی که برام از uscis آمده قید شده که پرونده من به NVC انتقال داده میشه حالا آیا این قسمت ارسال مدارک هم زمان بر هست و اگر بله معمولا چقدر طول میکشه و بعد از آن چه اتفاقی می افته ؟ یکی از دوستان گفته بودند که بعد از approve شدن یک نامه به آدرس منزلشون در ایران آمده که در ان نامه ازشون خواسته شده بوده که فرمی که داخل پاک بوده پر بشه و مجدد به NVC ارسال بشه و حتی قید شده بوده که ادامه پروسه رسیدگی به پرونده منوط به اینکه فرم پر شده مجددا به NVC برسه، حالا سوال من اینه که من هم باید منتظر همچین نامه ای باشم و آیا در فاصله ارسال مدارک NVC این نامه قراره ارسال بشه یا اینکه بعد از اینکه مدارک به NVC رسید خودشون این نامه رو ارسال میکنن ؟ از شروع درخواست و تا همین الان تمام ایمیل ها به ایمیل ادرس نامزدم و تمام نامه ها هم به ادرس منزلشون ارسال میشد ، حالا امکان داره که این نامه هم برای نامزده من ارسال بشه ؟
و مسأله بعدی اینه که دوستی نوشته بودن که بعد از approve شدن چراغ request for evidence براشون روشن شده در حالیکه برای پرونده من چراغ post decision activity روشن شده که این برام جای سوال داره و لطفا راهنماییم کنیم

خیلی ممنون از تمام کسانیکه تو تمام این مدت تمام اطلاعات و تجربیاتشون رو با من و با همه دوستان دیگه قسمت کردند و به اشتراک گذاشتن و به همه دوستان سال جدید رو تبریک میگم و آرزو میکنم هرکسی به هر آرزویی که داره برسه
همگی انشالله سال خوبی داشته باشین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-03-22 ساعت 04:59)ehsanaliani نوشته:  دوستان بالاخره بعد از ۶ماه و ۵ روز کیس من هم approve شد و حالا چند تا سوال برام پیش آمده که اگه در مورده جوابشان هرکس اطلاعاتی داره خواهش میکنم کمکم کنه . تو ایمیلی که برام از uscis آمده قید شده که پرونده من به NVC انتقال داده میشه حالا آیا این قسمت ارسال مدارک هم زمان بر هست و اگر بله معمولا چقدر طول میکشه و بعد از آن چه اتفاقی می افته ؟ یکی از دوستان گفته بودند که بعد از approve شدن یک نامه به آدرس منزلشون در ایران آمده که در ان نامه ازشون خواسته شده بوده که فرمی که داخل پاک بوده پر بشه و مجدد به NVC ارسال بشه و حتی قید شده بوده که ادامه پروسه رسیدگی به پرونده منوط به اینکه فرم پر شده مجددا به NVC برسه، حالا سوال من اینه که من هم باید منتظر همچین نامه ای باشم و آیا در فاصله ارسال مدارک NVC این نامه قراره ارسال بشه یا اینکه بعد از اینکه مدارک به NVC رسید خودشون این نامه رو ارسال میکنن ؟ از شروع درخواست و تا همین الان تمام ایمیل ها به ایمیل ادرس نامزدم و تمام نامه ها هم به ادرس منزلشون ارسال میشد ، حالا امکان داره که این نامه هم برای نامزده من ارسال بشه ؟
و مسأله بعدی اینه که دوستی نوشته بودن که بعد از approve شدن چراغ request for evidence براشون روشن شده در حالیکه برای پرونده من چراغ post decision activity روشن شده که این برام جای سوال داره و لطفا راهنماییم کنیم

خیلی ممنون از تمام کسانیکه تو تمام این مدت تمام اطلاعات و تجربیاتشون رو با من و با همه دوستان دیگه قسمت کردند و به اشتراک گذاشتن و به همه دوستان سال جدید رو تبریک میگم و آرزو میکنم هرکسی به هر آرزویی که داره برسه

سلام دوست عزیز،
تبریک می گم بهت. ما هم بعد از 4 ماه approve شدیم. دیروز هم اصل نامه رو نامزدم دریافت کرد که ظاهراً قرار هست برای من یه سری مدارک بفرستند. یه کمی تعجب کردم چون فکر نکنم که از آمریکا بشه به ایران چیزی پست کرد. اگر در این مورد چیزی متوجه شدید به من هم بگید ممنون می شم.
در مورد زمان NVC می دونم که از 2-3 روز تا 4 هفته ممکنه طول بکشه.
در مورد اون چراغ ها برای کیس ما درست خاموش روشن می شد ولی کلاً مثل اینکه نمی شه بهشون زیاد اعتماد کرد. کسی رو می شناسم که الان در مرحله سیتیزن شدن هست و هنوز چراغ Initial Review روشن هست.
پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanaliani
(2012-03-22 ساعت 12:28)negi نوشته:  
(2012-03-22 ساعت 04:59)ehsanaliani نوشته:  دوستان بالاخره بعد از ۶ماه و ۵ روز کیس من هم approve شد و حالا چند تا سوال برام پیش آمده که اگه در مورده جوابشان هرکس اطلاعاتی داره خواهش میکنم کمکم کنه . تو ایمیلی که برام از uscis آمده قید شده که پرونده من به NVC انتقال داده میشه حالا آیا این قسمت ارسال مدارک هم زمان بر هست و اگر بله معمولا چقدر طول میکشه و بعد از آن چه اتفاقی می افته ؟ یکی از دوستان گفته بودند که بعد از approve شدن یک نامه به آدرس منزلشون در ایران آمده که در ان نامه ازشون خواسته شده بوده که فرمی که داخل پاک بوده پر بشه و مجدد به NVC ارسال بشه و حتی قید شده بوده که ادامه پروسه رسیدگی به پرونده منوط به اینکه فرم پر شده مجددا به NVC برسه، حالا سوال من اینه که من هم باید منتظر همچین نامه ای باشم و آیا در فاصله ارسال مدارک NVC این نامه قراره ارسال بشه یا اینکه بعد از اینکه مدارک به NVC رسید خودشون این نامه رو ارسال میکنن ؟ از شروع درخواست و تا همین الان تمام ایمیل ها به ایمیل ادرس نامزدم و تمام نامه ها هم به ادرس منزلشون ارسال میشد ، حالا امکان داره که این نامه هم برای نامزده من ارسال بشه ؟

سلام دوست عزیز،
تبریک می گم بهت. ما هم بعد از 4 ماه approve شدیم. دیروز هم اصل نامه رو نامزدم دریافت کرد که ظاهراً قرار هست برای من یه سری مدارک بفرستند. یه کمی تعجب کردم چون فکر نکنم که از آمریکا بشه به ایران چیزی پست کرد. اگر در این مورد چیزی متوجه شدید به من هم بگید ممنون می شم.
در مورد زمان NVC می دونم که از 2-3 روز تا 4 هفته ممکنه طول بکشه.
در مورد اون چراغ ها برای کیس ما درست خاموش روشن می شد ولی کلاً مثل اینکه نمی شه بهشون زیاد اعتماد کرد. کسی رو می شناسم که الان در مرحله سیتیزن شدن هست و هنوز چراغ Initial Review روشن هست.

Negi جان ازت خیلی تشکر میکنم بابت راهنماییتون , من این سوال برام هنوز پا برجاست , با توجه به اینکه مضمون اخرین ایمیلی که من گرفتم این بوده که پرونده من approve و به NVC ارسال میشه آیا به هر طریقی به من اطلاع میدن که قراره یک نامه رو دریافت کنم و برام سوال که بطور مثال من این موقعیت رو داشتم که از شما دوستان اطلاعات بگیرم ولی اگه کسی ندونه که قراره همچین نامه ای رو دریافت کنه چطور میتونه منتظر دریافتش باشه !
حالا با تمام این اوصاف آیا کاری هست که بتونم جلوتر انجامش بدم ؟ مثلا ترجمه شناسنامه یا آماده کردن مدارکی بهشون احتیاج میشه ؟
حالا بازهم اگه اطلاعات جدیدی گرفتم همین جا اعلام میکنم حتما
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام منم تبریک میگم. اون موقع که پرونده ما approve شد واسه ما هم همچین ایمیلی اومد ولی هیچ نامه ای واسه من نیومد و تمام نامه ها برای همسرم که اونجا ست میرن که البته اکثرا ایمیل میدن میگن فلان فرم رو پر کنید بفرستید!

پاسخ
تشکر کنندگان: ehsanaliani
(2012-03-22 ساعت 17:43)girl نوشته:  سلام منم تبریک میگم. اون موقع که پرونده ما approve شد واسه ما هم همچین ایمیلی اومد ولی هیچ نامه ای واسه من نیومد و تمام نامه ها برای همسرم که اونجا ست میرن که البته اکثرا ایمیل میدن میگن فلان فرم رو پر کنید بفرستید!
مرسی عزیزم، خیالم راحت شد، پس چیزی برای من که تو ایران هستم نمی فرستند. امید نداشتم که برام چیزی بفرستند و به دستم برسه. می دونی چقدر طول می کشه تا وقت سفارت بهم بدند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، girl
دوستان سلام
میخواستم بدونم چطوری میشه محل مصاحبه رو واسه ویزای ازدواج تعیین کرد.
اینکه میگن جدیدا توی ارمنستان هم میشه مصاحبه داد درسته؟

مرسی
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . نگی جان من 10 ماه از approve شدن پروندم میگذره ولی هنوز بهم نوبت مصاحبه ندادن ولی کسانیرو میشناسم که کلا کارشون 9 ماه طول کشیده! هیچ کیسی شبیه کیس دیگه نیست! الهه جان محل مصاحبرو nvc تعیین میکنه!

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-03-23 ساعت 03:07)girl نوشته:  سلام . نگی جان من 10 ماه از approve شدن پروندم میگذره ولی هنوز بهم نوبت مصاحبه ندادن ولی کسانیرو میشناسم که کلا کارشون 9 ماه طول کشیده! هیچ کیسی شبیه کیس دیگه نیست! الهه جان محل مصاحبرو nvc تعیین میکنه!

مرسی girl عزیز
آخه توی همین سایت زیاد دیدم که بچه ها نوشتن محل مصاحبه رو خودمون میتونیم تعیین کنیم.
راجع به ارمنستان چیزی نشنیدی؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان:
خواهش میکنم. منم اینجا دربارش خوندم. البته اینجا خوندم که میشه درخواست بدید محل مصاحبه رو تغییر بدن ولی کارتون 2-3 ماهی بیشتر طول میکشه!

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان