کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-06 ساعت 16:29)Nooshin1361 نوشته:  باسلام خدمت همه دوستان عزیز
سایت سفارت ارمنستان  تمامی کیس های کلیر شده ای رو که حذف کرده بودن مجددا توی سایت گذاشتن.امیدوارم همگی به زودی کلیرنس بشیم و این انتظاربه پایان برسه.به امید موفقیت برای همه دوستان

سلام دوست عزيز بله منم الان ديدم اومدم سريع بهتون خبر بدم كه ديدم خبر دارين، انشالله خبراي خوبي ميشنويم، من دلم روشنه ،منتظر خبراي خوب باشيم
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، Alireza_D
(2017-02-06 ساعت 23:20)صبا فرزاد نوشته:  
(2017-02-06 ساعت 16:29)Nooshin1361 نوشته:  باسلام خدمت همه دوستان عزیز
سایت سفارت ارمنستان  تمامی کیس های کلیر شده ای رو که حذف کرده بودن مجددا توی سایت گذاشتن.امیدوارم همگی به زودی کلیرنس بشیم و این انتظاربه پایان برسه.به امید موفقیت برای همه دوستان

سلام دوست عزيز بله منم الان ديدم اومدم سريع بهتون خبر بدم كه ديدم خبر دارين، انشالله خبراي خوبي ميشنويم، من دلم روشنه ،منتظر خبراي خوب باشيم

ممنونم دوست عزیز
انشالا که در چند روز اینده همگی خبرهای خوش بشنویم.ظاهرا تقاضای تجدید نظر اقای ت ر ا م پ هم رد شده.الان از خبر بی بی سی شنیدم.ولی واقعا هنوز همگی نمیدونیم که قراره چی پیش بیاد.امیدوارم هر چی خیر وصلاحمون هست همون پیش بیاد
Category : IR1
Priority Date : 13Nov2014
Embessy : Yerevan
Interveiw : 17May2016
UP : 17,18,19 May_9,10 Nov_17,18 Jan
آپدیت دوخطی : 2017 May 11
clearance & or : May 12
Issued: 26 May
ورود به آمريكا : 2017 JUL 13
دريافت گرين كارت : 2017 AUG 26
سیتیزن شدن : 2022 22 APR
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، maryam1983 ، bhb32
فکر کنم تا اخر امروز دوشنبه به وقت آمریکا فرصت دارن دو طرف مدارک بیشتری ارایه بدن به دادگاه. نتیجه اصلی هنوز قطعی نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، bhb32
(2017-02-06 ساعت 23:32)samira aslroosta نوشته:  فکر کنم تا اخر امروز دوشنبه به وقت آمریکا فرصت دارن دو طرف مدارک بیشتری ارایه بدن به دادگاه. نتیجه اصلی هنوز قطعی نیست

خدا را شکر لغو شده قانون تارمپ و به حالت اول برگشته. همچنین؛
قرار است روز سه شنبه جلسه ای در دادگاه نهم استیناف در سان فرانسیسکو برای تصمیم گیری در مورد حمایت از یا رد دستور دونالد ترامپ برگزار شود.

منبع:
http://www.bbc.com/persian/world-38888784
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979 ، NAzeez ، Nooshin1361 ، maryam1983 ، Alireza_D ، Sudeh
پس برای حذف کلی دستور ترامپ همگی دعا کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، NAzeez ، Nooshin1361 ، zamini1975 ، عدلی ، Alireza_D ، Sudeh
گفتن تا اخر هفته جواب دادگاه استیناف مشخص می شه
کسی شنیده تو این چند وقت اخیر ویزایی صادر شده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Alireza_D ، Nooshin1361
سفارت ارمنستان امروز ٢٠بهمن ٩٥ سه كيس لاتاري رو كلير كرد
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، mulan1979 ، Alireza_D ، Nooshin1361 ، maryam1983
(2017-02-08 ساعت 10:23)bhb32 نوشته:  سفارت ارمنستان امروز ٢٠بهمن ٩٥ سه كيس لاتاري رو كلير كرد

والا تا پایان شهریور گرفتار کیس های لاتاری 2016 بودیم حالا هم با اینهمه استرس و نگرانی باید هی ببینیم لاتاری های 2017کلیرنس میشن...پس کی میخوان ماهارو کلیر کنن،9 ماه گذشت دیگه کی قراره نوبت کیس های ازدواجی بشه!!!!برخلاف اینکه میگن کیس ازدواج در اولویته اما هیچ اولویتی نمیبینم در واقع ما در اخره تموم تصمیماتشون هستیم.خستمون کردن،انگیزه،ذوق،شوق و انرژی رو ازمون گرفتن خیر ندیده ها.حداقل یه کیس بجز لاتاری کلیر نمیکنن که یکم انگیزه پیدا کنیم.چقد هی بگیم خدا بزرگه خدا هرچی صلاحه بهمون بده...هر روزه زندگیمون با این اتفاقات اخیر شده استرس...
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Sasa-t ، Alireza_D ، bhb32 ، maryam1983
به کیس های لاتاری بر نخوره،اونا هم کلیر بشن،فقط میگم کاش در کنار اونا کیس های ما هم کلیرنس بشه.من به شخصه بعد از دوسالو نیم و 9 ماه apخسته شدم.از اینهمه استرس و نگرانی.و بلاتکلیفی ااینده.همه ویزاهاشون صادر بشه برن سر خونه زندگیشون راحت بشن از بلاتکلیفی.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، mulan1979 ، Alireza_D ، bhb32 ، maryam1983 ، NAzeez ، ....مهرشاد....
(2017-02-08 ساعت 17:46)Nooshin1361 نوشته:  به کیس های لاتاری بر نخوره،اونا هم کلیر بشن،فقط میگم کاش در کنار اونا کیس های ما هم کلیرنس بشه.من به شخصه بعد از دوسالو نیم و 9 ماه apخسته شدم.از اینهمه استرس و نگرانی.و بلاتکلیفی ااینده.همه ویزاهاشون صادر بشه برن سر خونه زندگیشون راحت بشن از بلاتکلیفی.

به نظر من درد ماهایی که ۱۰ یا ۱۱ ساله بعضی ها ۱۳-۱۴ ساله منتظرن خیلی بیشتر از افرادی هست که لاتاری بردن.... به لاتاری ها بر نخورده دوستان اما لاتاری یه شانسه برای افراد، اما ماهایی که خانوادگی اقدام شده برامون تموم زندگیمون گیره. ماها یه برنامه بلند مدت داشتیم و داریم که شاید بعضی از دوستان که لاتاری بردن اینطور نباشن. به هر حال اوضاع ماها خیلی به هم ریخته تره.... امیدوارم زودتر برای هممون حالا با هر کتگوری که هست فرجی بشه... من به شخصه واقعا خسته شدم از انتظار پشت انتظار و بلاتکلیفی
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
(2017-02-08 ساعت 18:32)Sasa-t نوشته:  
(2017-02-08 ساعت 17:46)Nooshin1361 نوشته:  به کیس های لاتاری بر نخوره،اونا هم کلیر بشن،فقط میگم کاش در کنار اونا کیس های ما هم کلیرنس بشه.من به شخصه بعد از دوسالو نیم و 9 ماه apخسته شدم.از اینهمه استرس و نگرانی.و بلاتکلیفی ااینده.همه ویزاهاشون صادر بشه برن سر خونه زندگیشون راحت بشن از بلاتکلیفی.

به نظر من درد ماهایی که ۱۰ یا ۱۱ ساله بعضی ها ۱۳-۱۴ ساله منتظرن خیلی بیشتر از افرادی هست که لاتاری بردن.... به لاتاری ها بر نخورده دوستان اما لاتاری یه شانسه برای افراد، اما ماهایی که خانوادگی اقدام شده برامون تموم زندگیمون گیره. ماها یه برنامه بلند مدت داشتیم و داریم که شاید بعضی از دوستان که لاتاری بردن اینطور نباشن. به هر حال اوضاع ماها خیلی به هم ریخته تره.... امیدوارم زودتر برای هممون حالا با هر کتگوری که هست فرجی بشه... من به شخصه واقعا خسته شدم از انتظار پشت انتظار و بلاتکلیفی

برای منم جالب بود که تو همون روزی که من تو سفارت ابوظبی بودم و خوردیم به فرمان ت ر ا م پ و پاسپورتهای ما رو نگه داشته بودن، در عوض برای تمام کیس های لاتاری که 2 روز قبل مصاحبه داشتن ویزا صادر کردن و پاسپورت رو دادن دستشون.ولی ما تا یک هفته پاسپورتمون اونجا موند و برای بچه هایی که ویزا هم براشون صادر شده بود هم مهر کنسلی ویزا زدن.این کمال بی انصافی و نامردی بود. و دیگه اینکه برای نمام کیس های خانوادگی مهر ویزا زده بودن و باطل کردن ولی برای هیچ کدوم از ویزاهای نامزدی و ازدواجی مهر نزده بودن.سرآخر دست خالی برگشتیم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، bhb32 ، ....مهرشاد.... ، Sudeh
(2017-02-09 ساعت 10:04)s.div نوشته:  

برای منم جالب بود که تو همون روزی که من تو سفارت ابوظبی بودم و خوردیم به فرمان ت ر ا م پ و پاسپورتهای ما رو نگه داشته بودن، در عوض برای تمام کیس های لاتاری که 2 روز قبل مصاحبه داشتن ویزا صادر کردن و پاسپورت رو دادن دستشون.ولی ما تا یک هفته پاسپورتمون اونجا موند و برای بچه هایی که ویزا هم براشون صادر شده بود هم مهر کنسلی ویزا زدن.این کمال بی انصافی و نامردی بود. و دیگه اینکه برای نمام کیس های خانوادگی مهر ویزا زده بودن و باطل کردن ولی برای هیچ کدوم از ویزاهای نامزدی و ازدواجی مهر نزده بودن.سرآخر دست خالی  برگشتیم.

مگه شما نمی تونید دوباره برید و ویزاتونو بگیرید اگر کلیر شدین؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، Alireza_D ، bhb32 ، s.div
(2017-02-09 ساعت 10:04)s.div نوشته:  

برای منم جالب بود که تو همون روزی که من تو سفارت ابوظبی بودم و خوردیم به فرمان ت ر ا م پ و پاسپورتهای ما رو نگه داشته بودن، در عوض برای تمام کیس های لاتاری که 2 روز قبل مصاحبه داشتن ویزا صادر کردن و پاسپورت رو دادن دستشون.ولی ما تا یک هفته پاسپورتمون اونجا موند و برای بچه هایی که ویزا هم براشون صادر شده بود هم مهر کنسلی ویزا زدن.این کمال بی انصافی و نامردی بود. و دیگه اینکه برای نمام کیس های خانوادگی مهر ویزا زده بودن و باطل کردن ولی برای هیچ کدوم از ویزاهای نامزدی و ازدواجی مهر نزده بودن.سرآخر دست خالی  برگشتیم.

اینی که شما میگی که خیلی وحشتناکه..... یعنی اصلا خانوادگی ها براشون مهم نیست ماهایی که ۱۰-۱۱ سال یا بیشتر و کمتر منتظر بودیم و به شخصه ۸ ماهه تو ای پی هستم اصلا به چشمشون نمیایم که اینهمه مدت منتظریم... لاتاری ها اون ور کسی منتظرشون نیست اما ماها خانواده هامون این همه ساله منتظرن و زندگی هامون ریخته به هم Sad
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، Alireza_D ، mulan1979 ، bhb32 ، ....مهرشاد.... ، s.div ، victor2017 ، Sudeh
دوستان اگه كسي تو سيس اين مدت آپديت داشته، حنما بگه به نظر من بهترين خبر اين ميتونه باشه، ميگن همه چي فعلا برگشته به حالت قبل ترامپ اما هيچ نشونه اي نيست !
Cr1
ارسال مدارك: 19jan 2016
اپروو: 27May 2016
دريافت كيس نامبر:26June 2016
نامه تكميل مدارك:02Aug 2016
مصاحبه: 27Sep2016-ارمنستان
Ap!
Update:27sep,29sep,3oct
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، Alireza_D ، mulan1979 ، bhb32 ، ....مهرشاد....
سایت سفارت ترکیه هم فکر کنم کار نمی کنه
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، Nooshin1361 ، Alireza_D

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان