کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-02-02 ساعت 01:53)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-02 ساعت 00:17)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 23:48)bihkyal نوشته:  اگر توجه کرده باشید دو تا قسمت کلیرینس در مهاجر سرا داریم بروید قسمت کلیرینس خانوادگی از روی شماره های صفحه ها صفحه 200 را انتخاب  کن نوشته برو  کلیک کن روی ان در صفحه 200 کاربری به اسم itex  را پیدا روی این اسم کلیک کن قسمت امضا نوشته جدول منتظران روی ان کلیک کن

از راهنماییتون بسیار ممنونم

با ارز پوزش نتونستم پیدا کنم. اگر بزرگواری کردید و لینکشو برام فرستادید سپاسگذارتون می شم.
از طریق لینک باز نمیشه نمیدوم چرا ولی یک راه دیگر هست قسمت بالا سمت چپ اول صفحه مهاجر سرا نوشته لیست اعضا روی ان کلیک کن پایین لیست itex را پیدا کن و روی ان کلیک کن بعد صفحه کاربریش می اید در قسمت پایین صفحه سمت چپ نوشته امضا itex روی جدول منتظران کلیک کن
کیس نامبر ANK2014 تایید پرونده در ان وی سی 29 می 2014مصاحبه انکارا تاریخ مصاحبه 23  جون 2015 کلیر19 اپریل2017
پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-02 ساعت 03:07)bihkyal نوشته:  
(2017-02-02 ساعت 01:53)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-02 ساعت 00:17)samira aslroosta نوشته:  از راهنماییتون بسیار ممنونم

با ارز پوزش نتونستم پیدا کنم. اگر بزرگواری کردید و لینکشو برام فرستادید سپاسگذارتون می شم.
از طریق لینک باز نمیشه نمیدوم چرا ولی یک راه دیگر هست قسمت بالا سمت چپ اول صفحه مهاجر سرا نوشته لیست اعضا روی ان کلیک کن پایین لیست itex را پیدا کن و روی ان کلیک کن بعد صفحه کاربریش می اید در قسمت پایین صفحه سمت چپ نوشته  امضا itex روی جدول منتظران کلیک کن

رفتم همانطور که گفتین اسمشو پیدا کردم و حتی اطلاعات خودم رو دادم ولی سایت مخصوص به دیگران باز نمی شه.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Nooshin1361
دوستان این خبر که قاضی فدرال لوس انجلس حکم ترامپ رو در خصوص ویزاهای مهاجرتی به جز پناهجوها و توریستی ها لغو کرده چیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، zamini1975 ، Nooshin1361
(2017-02-02 ساعت 04:43)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-02 ساعت 01:53)samira aslroosta نوشته:  با ارز پوزش نتونستم پیدا کنم. اگر بزرگواری کردید و لینکشو برام فرستادید سپاسگذارتون می شم.
رفتم همانطور که گفتین اسمشو پیدا کردم و حتی اطلاعات خودم رو دادم ولی سایت مخصوص به دیگران باز نمی شه.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...utput=html
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2017-02-02 ساعت 05:19)samira aslroosta نوشته:  دوستان این خبر که قاضی فدرال لوس انجلس حکم ترامپ رو در خصوص ویزاهای مهاجرتی به جز پناهجوها و توریستی ها لغو کرده چیه؟

Man ham in khabaro dedam ama nemidonam doroste ya na agar kasi midone khabar bede lotfan.
f4
may 2003
ank2010
interview date march 2016
ankara
خودم (نفر اصلی)و بچه ها یکضرب
صدور ویزا 30جون
همسر ap
ورود 22 augest
green card 7 oct
دریافت ایمیل کلیری همسر 12 oct
صدور ویزا همسر 21 NOV
پاسخ
دوستان و همراهان عزيز با توجه به اينكه در چند روز گذشته ١٤ شكايت عليه طرح اقاى ترامپ به دادگاههاى سراسر امريكا داده شده و ٦دادگاه تاكنون راى مثبت اخذ نموده
لذا از تمام هموطنان عزيز كه در روز اول و دوم دستور طرح دولت اقاى ترامپ در فرودگاه هاى سراسر امريكا دچار سردرگمى و بازادشت شدند چه اشخاصى كه گرين كارت داشتند چه ويزاهاى غير مهاجرتى ،تقاضا ميكنيم از طريق تلگرام به أدرس ادمين اين پيج (فقط تلگرام ) لطفا تماس نگيريد ، اسم و فاميل و تلفن شخصى كه دچار خسارت مالى و روحى شده را براى ما ارسال كنيد ، هر چقدر ما اسامى بيشترى براى طرح شكايت داشته باشيم پرونده قوى تَر و درصد قبولى و رد اين قانون بيشتر ميباشد
لازم به ذكر است اين شكايت جمعى است از طرف ايرانيان مقيم امريكا و وكلاى مهاجرت و هيچگونه هزينه اى براى فرد شاكى ندارد
اميدواريم بتوانيم در تسريع روند تغيير دستور اقاى ترامپ كمكى به جامعه ايرانيان داشته باشيم
?لطفا ، اسم و فاميل و تلفن ياعكس ويزاشخصى كه در فرودگاه خسارت ديده فقط تكس كنيد ?
لطفا اين متن را انتشار دهيد
https://t.me/us_immigrant_services

كافه مهاجرت ،مهاجرت به امريكا با وكلا و اساتيد مجرب و متخصص☎️0014246447697
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-02-02 ساعت 21:14)bard_j نوشته:  دوستان و همراهان عزيز با توجه به اينكه در چند روز گذشته ١٤ شكايت عليه طرح اقاى ترامپ به دادگاههاى سراسر امريكا داده شده و ٦دادگاه تاكنون راى مثبت اخذ نموده
لذا از تمام هموطنان عزيز كه در روز اول و دوم دستور طرح دولت اقاى ترامپ در فرودگاه هاى سراسر امريكا دچار سردرگمى و بازادشت شدند چه اشخاصى كه گرين كارت داشتند چه ويزاهاى غير مهاجرتى ،تقاضا ميكنيم از طريق  تلگرام به أدرس ادمين اين پيج (فقط تلگرام ) لطفا تماس نگيريد ، اسم و فاميل و تلفن شخصى كه دچار خسارت مالى و روحى شده را براى ما ارسال كنيد ، هر چقدر ما اسامى بيشترى براى طرح شكايت داشته باشيم پرونده قوى تَر و درصد قبولى و رد اين قانون بيشتر ميباشد
لازم به ذكر است اين شكايت جمعى است از طرف ايرانيان مقيم امريكا و وكلاى مهاجرت و هيچگونه هزينه اى براى فرد شاكى ندارد
اميدواريم بتوانيم در تسريع روند تغيير دستور اقاى ترامپ كمكى به جامعه ايرانيان داشته باشيم
?لطفا ، اسم و فاميل و تلفن ياعكس ويزاشخصى كه در فرودگاه خسارت ديده فقط تكس كنيد ?

چه عالي
ولي اينايي كه غير مهاجرتي بودن و وقت سفارت داشتن و كلي پول دادن واسه ويزا و اقامت و هواپيمايي در كشور مقصد، اونا چي؟
آخرم كه ايميل اومد از سفارت كه وقت مصاحبه كنسل شده
ما هم ضرر متقبل شديم فقط
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-03 ساعت 05:56)NariNB نوشته:  
(2017-02-02 ساعت 21:14)bard_j نوشته:  دوستان و همراهان عزيز با توجه به اينكه در چند روز گذشته ١٤ شكايت عليه طرح اقاى ترامپ به دادگاههاى سراسر امريكا داده شده و ٦دادگاه تاكنون راى مثبت اخذ نموده
لذا از تمام هموطنان عزيز كه در روز اول و دوم دستور طرح دولت اقاى ترامپ در فرودگاه هاى سراسر امريكا دچار سردرگمى و بازادشت شدند چه اشخاصى كه گرين كارت داشتند چه ويزاهاى غير مهاجرتى ،تقاضا ميكنيم از طريق  تلگرام به أدرس ادمين اين پيج (فقط تلگرام ) لطفا تماس نگيريد ، اسم و فاميل و تلفن شخصى كه دچار خسارت مالى و روحى شده را براى ما ارسال كنيد ، هر چقدر ما اسامى بيشترى براى طرح شكايت داشته باشيم پرونده قوى تَر و درصد قبولى و رد اين قانون بيشتر ميباشد

چه عالي
ولي اينايي كه غير مهاجرتي بودن و وقت سفارت داشتن و كلي پول دادن واسه ويزا و اقامت و هواپيمايي در كشور مقصد، اونا چي؟
آخرم كه  ايميل اومد از سفارت كه وقت مصاحبه كنسل شده
ما هم ضرر متقبل شديم فقط

من با این شماره تماس گرفتم. گفتن بعد از ۳ ماه کار ویزاهای مهاجرتی ادامه پیدا می کنه ولی توریستی ها و تحصیلی ها و غیره شرایطشون معلوم نیست
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، maryam1983 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-03 ساعت 08:54)bargak نوشته:  
(2017-02-03 ساعت 06:16)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-03 ساعت 05:56)NariNB نوشته:  چه عالي
ما هم ضرر متقبل شديم فقط

من  با این شماره تماس گرفتم. گفتن بعد از ۳ ماه کار ویزاهای مهاجرتی ادامه پیدا می کنه ولی توریستی ها و تحصیلی ها و غیره شرایطشون معلوم نیست

سلام دوستان عزیز شرایط روحی تون رو کاملا درک میکنم و خیلی ناراحتم براتون امیدوارم خیر و شادی جایگزین این شرایط سخت بشه . یه خبر امیدوارکننده : الان تو ceac  چند تا کیس نامبر مربوط به 2014 رو چک کردم دیدم سفارت انکارا در 30 ژانویه 2017 دو
نفر رو ایشود کرده !!! پس امیدوار باشید غیر از دو سه روز اول الان سفارت داره طبق روال عادی کاراشو انجام میده
اگه پاس تو سفارت نباشه مگه میزنه ایشود ؟؟؟ چند بار با دقت تاریخ رو نگاه کردم برای اطمینان .
یکی از دوستان به نام victor2017 در امضاشون نوشتن منتظر پروسه صدور ویزا البته ابوظبی و قبلا گفته بودن پاسشون تو سفارته
لطفا بگید که پاس تون رو پس فرستادن بدون ویزا یا هنوز دست سفارته ؟

ما که هنوز پاسپورتمون رو نفرستادیم
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361
سلام دوستان
ظاهرا لوفتانزا تا پنج فوريه به مقصد بوستن كسايي رو كه ويدا دارند رو سوار ميكنه .
دوستاني كه ويزا دارن ميتونن با دفتر أين شركت تماس بگيرن و در صورت تأييد خبر سريعا اقدام كنن.
كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Nooshin1361
(2017-02-03 ساعت 08:54)bargak نوشته:  
(2017-02-03 ساعت 06:16)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-03 ساعت 05:56)NariNB نوشته:  چه عالي
ما هم ضرر متقبل شديم فقط

من  با این شماره تماس گرفتم. گفتن بعد از ۳ ماه کار ویزاهای مهاجرتی ادامه پیدا می کنه ولی توریستی ها و تحصیلی ها و غیره شرایطشون معلوم نیست

سلام دوستان عزیز شرایط روحی تون رو کاملا درک میکنم و خیلی ناراحتم براتون امیدوارم خیر و شادی جایگزین این شرایط سخت بشه . یه خبر امیدوارکننده : الان تو ceac  چند تا کیس نامبر مربوط به 2014 رو چک کردم دیدم سفارت انکارا در 30 ژانویه 2017 دو
نفر رو ایشود کرده !!! پس امیدوار باشید غیر از دو سه روز اول الان سفارت داره طبق روال عادی کاراشو انجام میده
اگه پاس تو سفارت نباشه مگه میزنه ایشود ؟؟؟ چند بار با دقت تاریخ رو نگاه کردم برای اطمینان .
یکی از دوستان به نام victor2017 در امضاشون نوشتن منتظر پروسه صدور ویزا البته ابوظبی و قبلا گفته بودن پاسشون تو سفارته
لطفا بگید که پاس تون رو پس فرستادن بدون ویزا یا هنوز دست سفارته ؟

ويزاهاي صادر شده احتمالا مربوط به ترك هاست.
Fedهازدواج با سيتيزن- ‎IR1‎
سفارت: آنكارا
شروع پروسه: 2014/9/9
اپروو: 2015/5/13
دريافت كيس نامبر: 2015/6/17
ايميل تأييد تكميل مدارك در ان وي سي:  2016/3/3
ايميل مصاحبه: 2016/5/25
تاريخ مصاحبه: 2016/7/14
نتيجه مصاحبه:  AP

آپديت هاي مهم:
(٢٠١٦)
١٥ جولاي - ١٢ دسامبر

(٢٠١٧)
 - ١٣ دسامبر دو خطي شدن 

(٢٠١٨)
٢٢ فوريه or  
٥ اپريل waiver 
 ٣٠ جولاي يك خطي شدن 
 ٢٥ اكتبر تبديل or به / 

(٢٠١٩)
١٢ جولاي (ارسال پكيج ويور توسط وكيل ما) 
٥ دسامبر (دو خطي)
 ١١ دسامبر (تكميل دوباره فرم DS-260) 

(٢٠٢٠)
٧ ژانويه or شدن
١٣ ژانويه Expiring Soon
٢٣ ژانويه or
٢٤ ژانويه ايميل مصاحبه مجدد (مورخ ١٨ فوريه)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، Nooshin1361
(2017-02-03 ساعت 11:52)maryam1983 نوشته:  
(2017-02-03 ساعت 08:54)bargak نوشته:  الان تو ceac  چند تا کیس نامبر مربوط به 2014 رو چک کردم دیدم سفارت انکارا در 30 ژانویه 2017 دو نفر رو ایشود کرده !!!
ويزاهاي صادر شده احتمالا مربوط به ترك هاست.
دقيقا.
به ايراني ها مربوط نميشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mulan1979 ، maryam1983
(2017-02-02 ساعت 03:06)....مهرشاد.... نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 22:42)samira aslroosta نوشته:  اینجوری باز بهتر می شه بدونیم کلیر شدیم ولی برای ویزا صبر می کنیم

هموطن گرامی بادرودی دگربار، کلیرنس پروسه اداری دارای تاریخ انقضائی حدودا 2ماهه است که درسایت سفارت به شما اعلام خواهد گردید یعنی اگر کلیر شدید و قبل از تاریخ انقضاء کلیرنس به سفارت مربوطه مراجعه نکنید کلیرنس پروسه اداریتان باطل و دگربار مشمولِ پروسه اداری خواهید شد پس دراین برهه از زمان(90روز تعلیق کنونی)چه بسا باید دست به دامانِ پروردگار و هران کس که به او ایمان و اعتقاد و باور داریدشوید تا کلیر نشوید Sad
ای وای بر من. راست می گید؟؟ یعنی اگر شوهرم کلیر بشه فقط ۲ ماه فرصت دارم مدارک اداری رو بفرستم؟. من هنوز نتونستم مدارک سکونت اماده کنم. پس دستور ترامپ خیلی برای من بد نشد.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-04 ساعت 01:30)samira aslroosta نوشته:  ای وای بر من. راست می گید؟؟ یعنی اگر شوهرم کلیر بشه فقط ۲ ماه فرصت دارم مدارک اداری رو بفرستم؟. من هنوز نتونستم مدارک سکونت اماده کنم. پس دستور ترامپ خیلی برای من بد نشد.

2 تا 3 و نيم ماه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361
(2017-02-04 ساعت 01:30)samira aslroosta نوشته:  
(2017-02-02 ساعت 03:06)....مهرشاد.... نوشته:  
(2017-02-01 ساعت 22:42)samira aslroosta نوشته:  اینجوری باز بهتر می شه بدونیم کلیر شدیم ولی برای ویزا صبر می کنیم

هموطن گرامی بادرودی دگربار، کلیرنس پروسه اداری دارای تاریخ انقضائی حدودا 2ماهه است که درسایت سفارت به شما اعلام خواهد گردید یعنی اگر کلیر شدید و قبل از تاریخ انقضاء کلیرنس به سفارت مربوطه مراجعه نکنید کلیرنس پروسه اداریتان باطل و دگربار مشمولِ پروسه اداری خواهید شد پس دراین برهه از زمان(90روز تعلیق کنونی)چه بسا باید دست به دامانِ پروردگار و هران کس که به او ایمان و اعتقاد و باور داریدشوید تا کلیر نشوید Sad
ای وای بر من. راست می گید؟؟ یعنی اگر شوهرم کلیر بشه فقط ۲ ماه فرصت دارم مدارک اداری رو بفرستم؟. من هنوز نتونستم مدارک سکونت اماده کنم. پس دستور ترامپ خیلی برای من بد نشد.

شما گواهي نامه و سند ماشين يا قبض برق ، گاز يا اينترنت يا آب رو نشون بدي بحث داميسلي براتون اكي ميشه انشاالله
يا خونه ايي كه اجاره كردين يا خريدين
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان