کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-03 ساعت 12:41)mani_badb0y نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 09:12)armehraboon نوشته:  
(2016-02-02 ساعت 23:39)mana94 نوشته:  سميرا جان نياز به مهر دادگسترى نيت فقط مهر دارلترجمه كافى

من و خیلیها با مهر دادگستری و وزارت خارجه دادیم و نقص نخوردیم.
تو این شرایط ریسک نکنی بهتره سمیرا جان.
هزینه زیادی نداره دو روز هم فرقش هست.

من تمام مدارکمو از اول پروسه تا به الان بدون مهر داگستری و امور خارجه فرستادم و خداروشکر تا الان مشکلی پیش نیومد.بازم بستگی به خودتون داره

من  هم هيچ مداركى را مهر دادگسترى  نزدم  مشكلى پيش نيومدم
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، armehraboon ، samiraaa ، ....مهرشاد....
(2016-02-03 ساعت 12:50)armehraboon نوشته:  حق با شما هست.
متاسفانه ایشون نقص مدرک خوردند توی این زمینه حالا برای اینکه بدون استرس کار بره جلو بهتره همه جوانب در نظر گرفته بشه.
البته برای کیس خودم که ازدواجی بوده ترجمه شناسنامه و سند ازذواج عملا ثابت کننده همه چیز بوده براشون و شاید سخت گیری میکنند روی این مورد، بعضا دوستانی بودند که ازشون اصل مدرک ازدواج رو هم خوسته بودند یا حتی اخیرا یکی از دوستان ازشون دوباره خواستند ترجمه سند ازدواج رو بفرسته.

مثلا گفته می شد ترجمه کارت ملی حتما باید انجام بشه ولی ظاهرا ضرورتی نداره. یا روز مصاحبه از من رزومه خواستند ولی از خیلیها نخواستند.

بیشتر این موارد میتونه برای افراد مختلف و کیس های مختلف فرق کنه.

امیدوارم مشکل سمیرا جان حل بشه و همه دوستان عزیز هم زودتر به نتیجه دلخواه برسند.

دقیقا درسته ، هر کیس با بقیه کیس ها فرق میکنه !!! مثلا از من ترجمه کارت ملی و شناسنامه و حتی عدم سو پیشینه رو گرفتن !!!  حتی ترجمه شناسنامه نامزدمم رو هم گرفتن ازم !!!! ولی رزومه کاری اصلا نخواستن !! که اگه رزومه هم می خواست اصلا نداشتم همراهم !!!  فقط افیسر گفت کارت چی بوده که من هم توضیح دادم !! جالبیش واسم این بود که ترجمه عدم سو پیشنه رو گرفتن ! اصلشو پس دادن !!! کلا به نظر من هم هر کیس با کیس دیگه متفاوته !!!
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، mana94 ، samiraaa
(2016-02-03 ساعت 09:24)armehraboon نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 02:17)Nazanin_kh نوشته:  https://www.ias.edu/campus/vvs/alerts-tech
بچه ها اين ليست رو ببينين ليست رشته هاي حساس واسه امريكاس ، ولي خطش اخرش ناراحتم ميكنه كه ايران هميشه بايد تو ليست ...... باشه

با تشکر از لینک مفیدی که به اشتراک گذاشتید.

ممنون نازنین خانم ... شغل ما در زیر سیستم هیچکدام از این مشاغل نیست اما باوجود این بازم پروسه چک شدن طولانی داریم درضمن جالبه اسم عربستان که باید در راس این کشور ها باشه نیست حادثه 11 سپتامبر توسط اشخاصی با ملیت سعودی رخ داده
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، ....مهرشاد.... ، hosseinslm
سلام عزیزان دلم .از اعماق قلبم سپاسگزار همدردیها و راهنمائیهای دلسوزانتون هستم و نمیدودنم چطور جبران کنم مهربان هموطنان نازنین دوستون دارم خیلی زیاد

پاسخ
رشته من هم جزو اینا نبود، ولی گفتن که تشابه اسمی داری
حالا موضوع ما همین ایرانه و اینا بهانست نمی دونم!
F2A
PD: 17Jul 2014
اپروو: 11Dec 2014
کیس نامبر (ابوظبی):13Feb 2015
مصاحبه:.2016 Feb 1 نتیجه AP
دوخطی:13 سپتامبر   OR: اکتبر 19
کلیر: 20 اکتبر Big Grin
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، samiraaa
(2016-02-03 ساعت 14:38)مینز نوشته:  رشته من هم جزو اینا نبود، ولی گفتن که تشابه اسمی داری

از کجا میدونید به دلیل تشابه اسمی بوده؟ حدس میزنید یا از منبع معتبری مطلع شدید؟ ممنونم
کتگوری: F4
PD: دسامبر 2001 تكميل پرونده: فوريه ٢٠١١
مصاحبه: آگست 2014 ابوظبی
کلیرنس خانواده: نوامبر 2014 عزیمت: می 2015
OR در سایت سیس: 19 می 2016
کلیرنس: 6 جون 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، samiraaa ، ....مهرشاد....
(2016-02-03 ساعت 15:11)sanbad نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 14:38)مینز نوشته:  رشته من هم جزو اینا نبود، ولی گفتن که تشابه اسمی داری

از کجا میدونید به دلیل تشابه اسمی بوده؟ حدس میزنید یا از منبع معتبری مطلع شدید؟ ممنونم

خود آفیسر روز مصاحبه بهم گفت که شما یک تشابه اسمی داری با یک نفر که در لیست من هست، باید بررسی بشه و دو هفته دیگه کلیر میشی
اصلا اسمی از ماه نبرد. دوهفته تا دوماه
حالا نمیدونم چقدر روی حرفش میشه حساب کرد!
F2A
آنهايی که می‌روند، یک ماه مانده به رفتنشان غمگین می‌شوند. یک هفته مانده می‌گریند و یک روز مانده به این فکر می‌کنند که ای کاش وطن جایی برای ماندن بود.و آنهايی که می‌مانند، می‌مانند تا شاید وطن را جایی برای ماندن کنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، sanbad ، mana94 ، roteil ، samiraaa

سلام دوست عزیز جالبه گفتن تشابه اسمی دارید؟ با چه کسایی؟ تروریست ها؟ واقعا" خنده داره یعنی چی؟ به نظر خودتون هم این موضوع درسته؟ منظورم تشابه اسمیه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-02-03 ساعت 15:52)baran_bahar نوشته:  

سلام دوست عزیز  جالبه گفتن تشابه اسمی دارید؟ با چه کسایی؟ تروریست ها؟ واقعا" خنده داره یعنی چی؟ به نظر خودتون هم این موضوع درسته؟ منظورم تشابه اسمیه

تو اين مرحله به نظر من همه چيز امكان داره
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، samiraaa ، sanbad
(2016-02-03 ساعت 15:52)baran_bahar نوشته:  

سلام دوست عزیز  جالبه گفتن تشابه اسمی دارید؟ با چه کسایی؟ تروریست ها؟ واقعا" خنده داره یعنی چی؟ به نظر خودتون هم این موضوع درسته؟ منظورم تشابه اسمیه

نمیدونم حتمن دیگه، عواملی که باهاشون دشمنن، اسمم خیلی سادست.
منم مونده بودم چی بگم.
 گفت من میدونم شما نیستی، ولی باید رفع ابهام شه. زیاد طول نمیکشه
F2A
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
من اصلا نميتونم بفهمم به ما كه كارت صورتي دادن حتي افيسر از همسرم پرسيد دو روز ديگه خوبه ويزاتونو بدم هيچ مشكلي نداشتيمممم ندادن كه هيچ ، خبري هم از اپديت نيست فقط ١ بارررر ?????يعني بعدش تصميم گرفتن كه چك بدن بهمون ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام عزیزان. نازنینانی که انکارا مصاحبه داشتن و منتظر کلیرشدن هستند وقتی شماره کیسشون رو تو iv status check وارد میکنید روبروی case statusتون چی مینویسه ؟ایا نوشته processing pending؟؟؟ مرسی

پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد....
اره processing pending ,هیچ تغییریم نمیکنه .
پاسخ
تشکر کنندگان: samiraaa ، ....مهرشاد....
سلام,من تو سايت ابوظبى کلير هستم,بعد اينکهنقص مدرکم رفع شد ت  سايت سيس ردى شدم ولى با متن متفا ت با رديى قبل مصاحبه ,و حالا دوبارهap پاس هم سفارتت حضورى هم رفتن که مشکلى نباشه و مى گن که مشکلى نيست ولى هنوزهم مى گن آماده نيست ,اين داستان کسى مى دونه يعنى چى؟
پاسخ
تشکر کنندگان: samiraaa ، ....مهرشاد....
(2016-02-03 ساعت 17:12)کيوان مريم نوشته:  سلام,من تو سايت ابوظبى کلير هستم,بعد اينکهنقص مدرکم رفع شد ت  سايت سيس ردى شدم ولى با متن متفا ت با رديى قبل مصاحبه ,و حالا دوبارهap پاس هم سفارتت حضورى هم رفتن که مشکلى نباشه و مى گن که مشکلى نيست ولى هنوزهم مى گن آماده نيست ,اين داستان کسى مى دونه يعنى چى؟

با سلام وعرض ادب این امر کاملا عادیست که پس از پایان پروسه اداری وکلیر شدن و تحویل پاس به سفارت عنوان بالای صفحه ی ceac از administrative processing به ready سپس به administrative processing وبعدار ان به issued تغییر پیدا خواهدکرد واین پروسه از تحویل پاس ممکن است بمدت2هفته بطول بیانجامد .پس نگران نباشید این وضعیت کاملاطبیعیست وبزودی زود بامید خدای بزرگ ومهربون ویزا در پاسپورتتان پرینت خواهد شد و به issued تغییروضعیت خواهید داد .باشادباشُ خجسته بادِ پیشاپیش مریم خانم نازنین
CATEGORY : F2B
PRIORITY  : 24 july 2006
CURRENT : 24 DECEMBER 2013
 INTERVIEW : 26 MAY 2015   ANKARA 
 STATUS: ADMINISTRATIVE  PROCESSING 753 DAYS
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، armehraboon

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان