کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-03 ساعت 16:25)مینز نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 15:52)baran_bahar نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 14:38)مینز نوشته:  رشته من هم جزو اینا نبود، ولی گفتن که تشابه اسمی داری
حالا موضوع ما همین ایرانه و اینا بهانست نمی دونم!

سلام دوست عزیز  جالبه گفتن تشابه اسمی دارید؟ با چه کسایی؟ تروریست ها؟ واقعا" خنده داره یعنی چی؟ به نظر خودتون هم این موضوع درسته؟ منظورم تشابه اسمیه

نمیدونم حتمن دیگه، عواملی که باهاشون دشمنن، اسمم خیلی سادست.
منم مونده بودم چی بگم.
 گفت من میدونم شما نیستی، ولی باید رفع ابهام شه. زیاد طول نمیکشه

به هر حال امیدوارم هرچه زودتر کلیر بشید راستش کارماها افتاده دست کسانیکه باهوش نیستند چون تشابه اسمی رو میشه از روی اسم پدر و محل تولد اون شخص چک کردیا هزار راه دیگه ....
پاسخ
تشکر کنندگان: mana94 ، مینز
(2016-02-03 ساعت 17:34)....مهرشاد.... نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 17:12)کيوان مريم نوشته:  سلام,من تو سايت ابوظبى کلير هستم,بعد اينکهنقص مدرکم رفع شد ت  سايت سيس ردى شدم ولى با متن متفا ت با رديى قبل مصاحبه ,و حالا دوبارهap پاس هم سفارتت حضورى هم رفتن که مشکلى نباشه و مى گن که مشکلى نيست ولى هنوزهم مى گن آماده نيست ,اين داستان کسى مى دونه يعنى چى؟

با سلام وعرض ادب این امر کاملا عادیست که پس از پایان پروسه اداری وکلیر شدن و تحویل پاس به سفارت عنوان بالای صفحه ی ceac  از  administrative processing به ready سپس به administrative processing وبعدار ان به issued تغییر پیدا خواهدکرد واین پروسه از تحویل پاس ممکن است بمدت2هفته بطول بیانجامد .پس نگران نباشید این وضعیت کاملاطبیعیست وبزودی زود بامید خدای بزرگ ومهربون ویزا در پاسپورتتان پرینت خواهد شد و به issued تغییروضعیت خواهید داد .باشادباشُ خجسته بادِ پیشاپیش مریم خانم نازنین

مرسى از راهنماييتون,فردا وقتيه که دادن و بايد م اجعه کنم ,ولى من هنز ايشو نشدم,به نظرتون اگه آماده نبود پاسهامو بگيرم و برگردم ,آخه 2 هفته موندن مشکله که,نميدونم چى کار کنم!! به نظر شما چى کار کنم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: samiraaa ، ....مهرشاد....
(2016-02-03 ساعت 16:40)samiraaa نوشته:  سلام عزیزان. نازنینانی که انکارا مصاحبه داشتن و منتظر کلیرشدن هستند وقتی شماره کیسشون رو تو  iv status check  وارد میکنید روبروی case statusتون چی مینویسه ؟ایا نوشته processing pending؟؟؟ مرسی

سمیرا خانم. اگه منظورتون تو سایت سفارته، واسه من تا دو هفته بعد از کلیر شدن هنوز Interview scheduled بود و بعدش یهو به Completed تغییر پیدا کرد.
ارسال مدارک 10-01-2015
دریافت رسیت نامبر 13-01-2015
اپروو 10-07-2015
دریافت کیس نامبر و ایمیل از سفارت آنکارا 12-08-2015
مصاحبه 19-10-2015، نتیجه مصاحبه AP
کلیرنس 11-01-2016
آپدیت در سایت سفارت 0
آپدیت در سایت CEAC سیس، 21-10-2015، 04-01-2016، 05-01-2016، 07-01-2016 (تبدیل / به or در متن)، 11-01-2016
بازگشت به سفارت برای دریافت ویزا 08-02-2016، دریافت ویزا 20-02-2016، ورود به آمریکا از واشنگتن 20-02-2016
ارسال فرم های گرین کارت و اجازه کار و اجازه ورود 17-05-2016، انگشت نگاری 07-07-2016
تایید درخواست اجازه کار و ورود 15-08-2016، دریافت کومبو کارت 22-08-2016
دریافت گرین کارت 2 ساله بدون مصاحبه 19-10-2017
پاسخ
(2016-02-03 ساعت 18:16)behnamshokri نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 16:40)samiraaa نوشته:  سلام عزیزان. نازنینانی که انکارا مصاحبه داشتن و منتظر کلیرشدن هستند وقتی شماره کیسشون رو تو  iv status check  وارد میکنید روبروی case statusتون چی مینویسه ؟ایا نوشته processing pending؟؟؟ مرسی

سمیرا خانم. اگه منظورتون تو سایت سفارته، واسه من تا دو هفته بعد از کلیر شدن هنوز Interview scheduled بود و بعدش یهو به Completed تغییر پیدا کرد.

اره بهنام جان نازنین منظورم همون سایت سفارت انکاراست وممنونم از پاسختون هموطن گل.درضمن سفری بی خطر و بی استرس داشته باشید و بامید پرینت ویزاتون سریع و بی دردسر

پاسخ
تشکر کنندگان: ....مهرشاد.... ، behnamshokri
(2016-02-03 ساعت 18:04)کيوان مريم نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 17:34)....مهرشاد.... نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 17:12)کيوان مريم نوشته:  سلام,من تو سايت ابوظبى کلير هستم,بعد اينکهنقص مدرکم رفع شد ت  سايت سيس ردى شدم ولى با متن متفا ت با رديى قبل مصاحبه ,و حالا دوبارهap پاس هم سفارتت حضورى هم رفتن که مشکلى نباشه و مى گن که مشکلى نيست ولى هنوزهم مى گن آماده نيست ,اين داستان کسى مى دونه يعنى چى؟

با سلام وعرض ادب این امر کاملا عادیست که پس از پایان پروسه اداری وکلیر شدن و تحویل پاس به سفارت عنوان بالای صفحه ی ceac  از  administrative processing به ready سپس به administrative processing وبعدار ان به issued تغییر پیدا خواهدکرد واین پروسه از تحویل پاس ممکن است بمدت2هفته بطول بیانجامد .پس نگران نباشید این وضعیت کاملاطبیعیست وبزودی زود بامید خدای بزرگ ومهربون ویزا در پاسپورتتان پرینت خواهد شد و به issued تغییروضعیت خواهید داد .باشادباشُ خجسته بادِ پیشاپیش مریم خانم نازنین

مرسى از راهنماييتون,فردا وقتيه که دادن و بايد م اجعه کنم ,ولى من هنز ايشو نشدم,به نظرتون اگه آماده نبود پاسهامو بگيرم و برگردم ,آخه 2 هفته موندن مشکله که,نميدونم چى کار کنم!! به نظر شما چى کار کنم؟؟؟

بنظر من شما مدت طولانی انتظار کشیدید واسه 1هدف بسیار مهمتون.حتما حتما صبرکنید تا ویزاتون رو بگیرید ومطمئن باشید هیچوقت پشیمان نخواهید شد من ملتمسانه ازتون درخواست میکنم بمانید و1 کم صبورباشیدوقدرت تحملتون رو کمی بالا ببرید وتازمان پرینت ویزا در پاستون ابوظبی رو ترک نکنید چون شما اخر اخر راهید درضمن باسفارت هم حتما مکاتبه بفرمائیدواز روند وضعیت ویزا و...خود اطلاعات کسب کنید
CATEGORY : F2B
PRIORITY  : 24 july 2006
CURRENT : 24 DECEMBER 2013
 INTERVIEW : 26 MAY 2015   ANKARA 
 STATUS: ADMINISTRATIVE  PROCESSING 753 DAYS
پاسخ
تشکر کنندگان: samiraaa ، hosseinslm
(2016-02-03 ساعت 16:25)مینز نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 15:52)baran_bahar نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 14:38)مینز نوشته:  رشته من هم جزو اینا نبود، ولی گفتن که تشابه اسمی داری

سلام دوست عزیز  جالبه گفتن تشابه اسمی دارید؟ با چه کسایی؟ تروریست ها؟ واقعا" خنده داره یعنی چی؟ به نظر خودتون هم این موضوع درسته؟ منظورم تشابه اسمیه

نمیدونم حتمن دیگه، عواملی که باهاشون دشمنن، اسمم خیلی سادست.
منم مونده بودم چی بگم.
 گفت من میدونم شما نیستی، ولی باید رفع ابهام شه. زیاد طول نمیکشه

خانم مينز عزيز نميدونم منو اينجا ميشناسي يا نه ولي ارزو ميكنم هرچه سريع تر مورد و مشكلت حل شه به همسرت ملحق شي

Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: مینز
(2016-02-03 ساعت 18:16)behnamshokri نوشته:  

براى من هم processing pending زده ولى الان كه بهنام جان گفتن خاطرم مياد كه تا چند وقت پيش نوشته بود interview scheduled ولى الان اينو نوشته

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
(2016-02-03 ساعت 09:24)armehraboon نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 02:17)Nazanin_kh نوشته:  https://www.ias.edu/campus/vvs/alerts-tech
بچه ها اين ليست رو ببينين ليست رشته هاي حساس واسه امريكاس ، ولي خطش اخرش ناراحتم ميكنه كه ايران هميشه بايد تو ليست ...... باشه

با تشکر از لینک مفیدی که به اشتراک گذاشتید.

توی پاراگراف اولش هم نوشته که این لیست برای ویزاهای غیر مهاجرتی تنظیم شده. اگر ویزای شما مهاجرتیه این لیست رشته ها اعتباری نداره.
در کل خیلی از اطلاعاتی که توی اینترنت در مورد مصاحبه وجود داره به ویزاهای دانشجویی و لاتاری مربوط میشه و ربطی به پرونده های خانوادگی/ازدواجی نداره.
یک نمونه معروفش اینه چک امنیتی بچه های خانوادگی/ازدواجی بر خلاف لاتاری یا دانشجویی، قبل از مصاحبه انجام شده. برای همین تعداد زیادی از لاتاریها و دانشجوییها ویزا نمیگیرن ولی تقریبا همه پرونده های مهاجرتی بعد از مصاحبه (هر چند با تاخیر) ویزا میگیرن.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، Nazanin_kh ، hosseinslm
نميدونم والا,راستش تصميم گرفتم برگردم و پاسمو بفرستم براى آشنام اينجا که پيگيرى کنه,گيج چ ويجم راستش
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-02-03 ساعت 21:14)کيوان مريم نوشته:  نميدونم والا,راستش تصميم گرفتم برگردم و پاسمو بفرستم براى آشنام اينجا که پيگيرى کنه,گيج چ ويجم راستش

دوست عزيز سلام : من هم با مهرشاد عزيز موافقم ، خواهشا بمونيد و كار هارو انجام بدين بعد برگرديد !! هميشه بهترين كار اينه كه خود شخص پيگيره كارش باشه ، كسي به اندازه خودتون دل نمي سوزونه !! ( به استثناء اينكه شرايط شمارو داشته باشه و درك كنه ، كه اينجا هم زياده ) ولي من هم ازتون مي خوام بمونيد و كارهارو تا تكميل ويزا شخصا انجام بدين !!

category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: samiraaa ، shadoow ، armehraboon ، ....مهرشاد.... ، behnamshokri
(2016-02-03 ساعت 21:28)roteil نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 21:14)کيوان مريم نوشته:  نميدونم والا,راستش تصميم گرفتم برگردم و پاسمو بفرستم براى آشنام اينجا که پيگيرى کنه,گيج چ ويجم راستش

دوست عزيز سلام : من هم با مهرشاد عزيز موافقم ، خواهشا بمونيد و كار هارو انجام بدين بعد برگرديد !! هميشه بهترين كار اينه كه خود شخص پيگيره كارش باشه ، كسي به اندازه خودتون دل نمي سوزونه !! ( به استثناء اينكه شرايط شمارو داشته باشه و درك كنه ، كه اينجا هم زياده ) ولي من هم ازتون مي خوام بمونيد و كارهارو تا تكميل ويزا شخصا انجام بدين !!

راستش تا الان ديگه تصميمم کامل به برگشت بود ولى حالا که شما دوستان اينطورى مى گيد مردد شدم باز,باور کنيد مغزم تعطيل شده,ممکنه يک ماه طول بکشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-02-03 ساعت 22:06)کيوان مريم نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 21:28)roteil نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 21:14)کيوان مريم نوشته:  نميدونم والا,راستش تصميم گرفتم برگردم و پاسمو بفرستم براى آشنام اينجا که پيگيرى کنه,گيج چ ويجم راستش

راستش تا الان ديگه تصميمم کامل به برگشت بود ولى حالا که شما دوستان اينطورى مى گيد مردد شدم باز,باور کنيد مغزم تعطيل شده,ممکنه يک ماه طول بکشه؟
مریم خانم مطمئن باشید بیشتراز2هفته طول نخواهدکشید وبامید خدا همین فردا ایشود میشید لطفا بمونید اونجا وخوشبین باشید انشاا...بزودی زود(همین فردا)ایشود میشید بقولِ شیرازیها اصلا خوف نکنید یعنی شک نداشته باشیدوخوشبین و باانرژی مثبت باشید وفردا بما خبرهای خوب بدید
CATEGORY : F2B
PRIORITY  : 24 july 2006
CURRENT : 24 DECEMBER 2013
 INTERVIEW : 26 MAY 2015   ANKARA 
 STATUS: ADMINISTRATIVE  PROCESSING 753 DAYS
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، baran_bahar
(2016-02-03 ساعت 17:10)alireza55 نوشته:  اره processing pending ,هیچ تغییریم نمیکنه .

علیرضاخان55،حمیدو جان و بهنام جان شکری ممنون از جواباتون،مال شماهاهم دقیقا همین نوشته هاروداره

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
تشکر کنندگان: baran_bahar

چند روز هست كه اونجا هستيد .اميدوارم سريعتر ويزاتون رو بگيريد
مصاحبه :sep 2015 ابوظبي
نتيجه:AP
آپديت 16sep,17sep,16nov,28jan2016,31jan2016:ceac
كلير :31jan2016
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، samiraaa ، ....مهرشاد.... ، baran_bahar
اره همینه سمیرا .
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان