کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-02-29 ساعت 22:15)qazaleh نوشته:  
(2016-02-29 ساعت 22:11)alireza55 نوشته:  مبارکه، خیلی خوشحال شدم  نازنین.موفق باشی.
بعدی دیگه تویی علی رضا. آماده باش که or شی Smile
ممنون غزاله Wink ،امیدوارم هممون زودتر کلیر بشیم .
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، Nazanin_kh ، roteil
(2016-02-29 ساعت 22:28)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-02-29 ساعت 22:15)qazaleh نوشته:  
(2016-02-29 ساعت 22:11)alireza55 نوشته:  مبارکه، خیلی خوشحال شدم  نازنین.موفق باشی.
بعدی دیگه تویی علی رضا. آماده باش که or شی Smile

از صميم قلبم واسه عليرضا و طلا ارزو ميكنم كه قبل از عيد اينجا باشن ، چون تو يه روز مصاحبه شدن و بااااايد همين روز ها منتظر خبر خوب براي اونا باشيم
ممنون نازنین،خوشحالم اون بی تابی هات بالاخره تموم شد. امیدوارم همینطور که میگی بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، Nazanin_kh ، قرباني ، roteil ، پویا و آوا
Thumbsup 
(2016-02-29 ساعت 21:58)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-02-29 ساعت 21:44)alireza55 نوشته:  
(2016-02-29 ساعت 21:20)Nazanin_kh نوشته:  بچه هااااااااا اووووووووووومد ايميل همسرممممممممممم
چی اومد نازنین ؟ or شدی ؟

نميدونم or شد يا نه چون هموز ردي فور اينترويو نشون ميده سايت سيس ، ولي آپديت شد و ايميل اومدددددددددد كه از فردا تا اگوست ٢٠١٦ وقت دارين پاسپورت رو بيارين

به و به و بهههههه مبارك باشه !??
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، armehraboon ، قرباني ، alireza55 ، Nazanin_kh ، qazaleh
چيزي كه عجيبه تو ايميل نوشته خودتون نييايد سفارت ، بدين پاسپورت و مديكال جديد رو به پست و از پست تحويل بگيرين
واااااااااااااااااي خيييييلي خوشحااالم
پاسخ
تشکر کنندگان: tomi ، hosseinslm ، roteil ، پویا و آوا ، shadoow
(2016-02-29 ساعت 21:20)Nazanin_kh نوشته:  بچه هااااااااا اووووووووووومد ايميل همسرممممممممممم

خیلی خیلی مبارکه دیگه دوری تموم شدSmile همیشه شاد باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، tala82 ، alireza55
(2016-02-29 ساعت 20:34)nely نوشته:  سلام.من هفته ی پیش وقت مصاحبه داشتم و ap خوردم ولی از همون روز وبسایت روزانه update میشه.این نشونه ی خوبیه یا نه؟
وب سایت سفارت بیشتر وقت ها اپدیت میشه.ceac مهمه دوست عزیز
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
سلام نازنین خانم .مبارک باشه.
واقعا خبر خوشحال کنند ایه Wink
اگه امکان داره راجب کیستون توضیح بدین. Rolleyes
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، پویا و آوا
(2016-03-01 ساعت 00:00)Nazanin_kh نوشته:  چيزي كه عجيبه تو ايميل نوشته خودتون نييايد سفارت ، بدين پاسپورت و مديكال جديد رو به پست و از پست تحويل بگيرين

ولي براي مديكال شوهرتون بايد خودشون حضوري برن تركيه ديگه !؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh
(2016-03-01 ساعت 01:00)R-9 نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 00:00)Nazanin_kh نوشته:  چيزي كه عجيبه تو ايميل نوشته خودتون نييايد سفارت ، بدين پاسپورت و مديكال جديد رو به پست و از پست تحويل بگيرين

اره حضوري ميره كه تا ويزارو گرفت از انكارا بياد ديگه ايران برنگرده ، خيلي وقته چمدون هاش اماده است
منظورشون از پست ، پست ptt هستش ، يعني بايد حتما خودش باشه اونجاولي سفارت نميخواد بره !!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-01 ساعت 00:46)hosseinslm نوشته:  
واقعا خبر خوشحال کنند ایه  Wink
اگه امکان داره راجب کیستون توضیح بدین.  Rolleyes

مرسي
من كيس رو ژانويه ٢٠١٤ از امريكا استارت زدم ، من ويزاي كار دارم و ميخواستم همسرم رو به پرونده اضافه كنم ، شش ماه و چهار روز پيش رفت مصاحبه انكارا ، و الان كيس كلير شد ، سربازي نرفته ، رشته گرافيك و شركت خصوصي خودشو داشت . تو مصاحبه هم يكم حال و احوال ، اين مدرك ببينم اونو ببينم و گفتن همه چي خوب ، حالا ماه ديگه سايت رو چك كن !!! كه شد شش ماه و چهار روز تا سايت انكارا زد كامپليت و ايميل هم اومد
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، پویا و آوا
(2016-03-01 ساعت 01:13)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 00:46)hosseinslm نوشته:  
واقعا خبر خوشحال کنند ایه  Wink
اگه امکان داره راجب کیستون توضیح بدین.  Rolleyes

مرسي
من كيس رو ژانويه ٢٠١٤ از امريكا استارت زدم ، من ويزاي كار دارم و ميخواستم همسرم رو به پرونده اضافه كنم ، شش ماه و چهار روز پيش رفت مصاحبه انكارا ، و الان كيس كلير شد ، سربازي نرفته ، رشته گرافيك و شركت خصوصي خودشو داشت . تو مصاحبه هم يكم حال و احوال ، اين مدرك ببينم اونو ببينم و گفتن همه چي خوب ، حالا ماه ديگه سايت رو چك كن !!! كه شد شش ماه و چهار روز تا سايت انكارا زد كامپليت و ايميل هم اومد
ممنونم بابت توضیح کیستون.
خیلی خیلی خوشحال شدیم بعد 6 ماه انتظار بالاخره جواب کلیر اومد. Smile
اگه امکان داره از تجربه سفر دوباره همسرتون به سفارت در آنکارا و دریافت ویزاشون برامون بنویسید. Shy
براتون بهترین ها رو آرزو مندم.
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، tala82 ، armehraboon ، قرباني
(2016-03-01 ساعت 01:07)Nazanin_kh نوشته:  
(2016-03-01 ساعت 01:00)R-9 نوشته:  

اره حضوري ميره كه تا ويزارو گرفت از انكارا بياد ديگه ايران برنگرده ، خيلي وقته چمدون هاش اماده است
منظورشون از پست ، پست ptt هستش ، يعني بايد حتما خودش باشه اونجاولي سفارت نميخواد بره !!!
خيلي متشكرم از توضيحاتتون و تبريك مجدد ، اميدوارم من و بقيه عزيزاني كه زياد منتظر بودن به خوانواده و همسرامون زودتر برسيم !
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، tala82 ، قرباني ، hosseinslm

علیرضا جون نفر بعدی شمایی دیگه حله .
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، Nazanin_kh ، tala82 ، hosseinslm

تبریک نازنین خانوم ، خیلی خوشحال شدم ، مبارک باشه
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، عدلی ، tala82 ، Pargosha
دوستان آنکارا باید از همون آدرس ptt که انتخاب کردید توی خود ترکیه پست کنید و از همونجا تحویل بگیرید. یادتون نره برگه Courier-In Authorization Certificateرو پرینت بگیرید. برای فرستادن و برگشت از پست لازمه و مجانی
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان