کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
این که میگن شماره ی کیس نامبرتون تو سایت سفارت مشخص بشه میتونین پاستونو ببرین سفارت یعنی چی میشه راهنمایی کنین
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان یه سوال داشتم آیا اگر برای سفارت ایمیل بزنیم در سیس آپ خواهیم داشت چون دیشب وکیلم برای سفارت ایمیل زد و من الان در سیس یک اپ دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90
(2016-03-02 ساعت 14:44)nely نوشته:  این که میگن شماره ی کیس نامبرتون تو سایت سفارت مشخص بشه میتونین پاستونو ببرین سفارت یعنی چی میشه راهنمایی کنین
دوست عزیز وقتی پروسه اداری (fbi check) که آفیسر بهتون گفت تموم بشه اول تو سایت سیس مشخص میشه بعد توسایت سفارت. اگه روز مصاحبه آفیسر بهتون گفت تو سایت چک کنین معنیش یعنی همین.جهت اطلاع بیشتر صفحات قبلی این تاپیک رو بخونید.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 17:54)پویا و آوا نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم آیا اگر برای سفارت ایمیل بزنیم در سیس آپ خواهیم داشت چون دیشب وکیلم برای سفارت ایمیل زد و من الان در سیس یک اپ دارم

بله دقیقا .علت آپ شدن سیس ایمیلتون بوده.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: behnamshokri
مارچ هم اومد بدون هيچ خبري.....
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، milad_magnet
(2016-03-02 ساعت 17:54)پویا و آوا نوشته:  سلام دوستان یه سوال داشتم آیا اگر برای سفارت ایمیل بزنیم در سیس آپ خواهیم داشت چون دیشب وکیلم برای سفارت ایمیل زد و من الان در سیس یک اپ دارم

زمانيكه جواب ايميل و ميدن آپديت ميشه سايت. ميشه بگيد جوابشون چي بود؟؟؟
من ماه پيش ايميل زدم و اين جوابشون بود:
Thank you for your email. Please be advised that admin processing is still pending in this case.
?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 18:21)Sam-90 نوشته:  

خوب ابوظبی هیچ ایمیلی رو جواب نمیده مثلا من ماه پیش خودم یک ایمیل به سفارت زدم و فقط تایید ایمیلم اومد و هیچ اپی نه در سفارت و نه در سیس داشتم و الان هنوز نمیدونم ایا برای وکیلم که در امریکا هست جوابی امده یا خیر
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-03-02 ساعت 18:28)پویا و آوا نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 18:21)Sam-90 نوشته:  

خوب ابوظبی هیچ ایمیلی رو جواب نمیده مثلا من ماه پیش خودم یک ایمیل به سفارت زدم و فقط تایید ایمیلم اومد و هیچ اپی نه در سفارت و نه در سیس داشتم و الان هنوز نمیدونم ایا برای وکیلم که در آمریکا هست جوابی امده یا خیر

اره خودتون بزنيد جواب نمي ده ولي جواب ايميل وكيلتون و ميدن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی این جوابی که برای شما اومده به وکیلتون داده بودن وکیل من دیشب گفت که ابوظبی جواب نمیده
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 18:38)پویا و آوا نوشته:  یعنی این جوابی که برای شما اومده به وکیلتون داده بودن  وکیل من  دیشب گفت که ابوظبی جواب نمیده

بله،.
جواب ايميل خودمو نداده ولي جواب وكيل را داد.
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا
دوستان کسی میدونه وقتی توی سایت ویزاتون ایشود شد کی به پست تحویل داده میشه و چطوری خبر میدن که پاسپورتارو تحویل بگیریم؟ یک ساعت و نیم پیش ایشود شد کیسمون
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha ، sepidkashanian ، hosseinslm
دوستان اینکه توی سیس اپدیت داشته باشی خوبه ؟من چند روز پیشم این سوالو پرسیدم ولی جواب نگرفتم .و ایا کسیو داشتیم که کلیرنسش ۲ هفته یا یک ماه طول بکشه؟مصاحبم هفته ی پیش بوده و کسی که با من.مصاحبه کرد به من گفت ۳ تا ۴ هفته طول میکشه .منم ترجیح دادم انکارا بمونم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-02 ساعت 20:28)Aliikh نوشته:  دوستان لطفا اگر ممكن هست كمك و همفكري كنين

(2016-03-01 ساعت 20:51)Aliikh نوشته:  سلام دوستان خوب هستين.من امروز با اين سايت آشنا شدم.١ سوال فوري و واجب داشتم اگر امكانش هست راهنمايي كنيد.همسر من بعد ٢ماه در سايت ابوظبي كلير شد ولي در سايت نوشته مديكال لازم هست.ميخواستم بدونم ايا واقعا لازم هست؟و چه مدارك ديگري لازم هست؟؟؟چون ميخوايم مدارك را پست كنيم برامون ١آشنا ببره سفارت.لطفا راهنمايي كنيد.اصلا ميشه مدارك بديم كسي ببره؟ممنونم
اين هم متن ايميل ما هست

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New medical examination is required.
Last Updated: Sunday, February 28, 2016

با سلام

اگه از مصاحبه و مدیکال دو ماه گذشته نیازی نیست. فقط اعتبار ویزا از مدیکال ایشون شش ماه خواهد بود
( با توجه به فرمایشات شما 4 ماه بعد)
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Aliikh
(2016-03-02 ساعت 20:28)Aliikh نوشته:  دوستان لطفا اگر ممكن هست كمك و همفكري كنين

(2016-03-01 ساعت 20:51)Aliikh نوشته:  سلام دوستان خوب هستين.من امروز با اين سايت آشنا شدم.١ سوال فوري و واجب داشتم اگر امكانش هست راهنمايي كنيد.همسر من بعد ٢ماه در سايت ابوظبي كلير شد ولي در سايت نوشته مديكال لازم هست.ميخواستم بدونم ايا واقعا لازم هست؟و چه مدارك ديگري لازم هست؟؟؟چون ميخوايم مدارك را پست كنيم برامون ١آشنا ببره سفارت.لطفا راهنمايي كنيد.اصلا ميشه مدارك بديم كسي ببره؟ممنونم
اين هم متن ايميل ما هست

We are pleased to inform you that your immigration case is ready for issuance. You may bring your passport(s) to the Embassy in Abu Dhabi any Sunday or Tuesday at 1:30 p.m., excluding holidays. In most cases, the visa will be ready for pick-up in 4 to 7 days. Embassy staff will provide further details when you drop off your passport(s).

The administrative processing on your file has been completed. However, a visa number may not be available for your file within this month.

Please note: if you do not send your passport immediately, a visa number may not be available for your file within this month.

Please check the Department of State’s current Visa Bulletin at Visa Bulletin for information about visa availability for your visa category.

The validity of an immigrant visa is subject to the validity of the medical report. As per new regulations, the medical reports are valid only for six months. In case of full validity (which is six months) visa, you must have to provide a new medical report.

New medical examination is required.
Last Updated: Sunday, February 28, 2016
طبق تجربه بچه هایی که به 6 ماه نرسیده بودن ،رفتن سفارت،سفارت گفته مدیکال بده،طرف گفته 6 ماه نشده هنوز ادمینیستریتیو پروسسینگم،سفارتم گفته اوکی،ویزای طرفو بهش داده،من تجربه ای توی این زمینه ندارم ،2 تا از بچه ها این و اینجا نوشته بودن قبلا ،منم به شما انتقال دادم.
پاسخ
تشکر کنندگان: qazaleh ، Aliikh ، behnamshokri
سلام. اگه جواب ایمیلتون رو دادن و آپ شدید به احتمال خیلی زیاد به خاطر ایمیله.
category:    F2A/CR1
pd:    2014/1/9
approved:   2014/3/1
send docs:    2015/3/2
complete:    2015/4/6
linterview letter:    2015/9/1
interview:  2015/11/5
AP
,ceac updates: 5 Nov, 6 Nov, 9 Nov, 10 Nov, 12 Nov, 17Dec (email), 13jan (email).18 march 22march
 embassy updates:  (5,10, 16,19,23,25,27) Nov_ (1,3,8,9,10,17,22,24,28,30) Dec_(5,6,7,8,19,25) jan
2016/3/22 : تبدیل / به or و دریافت ایمیل
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان