کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
سلام، من این علامت / که میگین رو نمی‌بینم تواین صفحه ‎ceac‎ که نگاه می‌کنم هیچ‌جا...بزرگ نوشته ‎administraive‎ process؟؟یعنی‌ مشکلیه؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بعد از شش ماه و٢٢روز اولين اپديت سيس اميدوارم سال٩٥خبرهاي خوب داشته باشيم
پاسخ
دوستان سلام، امروز حدود ساعت ٣ صبح به وقت ايران سايت سيس به تاريخ 12 march اپديت داشتم، باوجود اينكه هـيچ كجاي امريكا هنوز ١٢م نشده بود و ساعت ٣:٣٠ صبح شنبه سفارت ارمنستان ميشد. كسي همچين تجربه اي داشته؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پویا و آوا ، alireza55 ، Gem120
(2016-03-10 ساعت 22:41)roteil نوشته:  
(2016-03-10 ساعت 14:53)samihadi86 نوشته:  
(2016-03-09 ساعت 21:00)roteil نوشته:  تاریخ مدیکال و مصاحبتون کی بوده ؟

8 october 2015 کیس من هم cr1  هست البته

سلام
دوست عزیز شما تا 8 اپریل می تونی با همون مدیکال اولت ویزاتو بگیری ، ولی اگه بعد 8 اپریل می خوای بری باید مدیکالتو تمدید کنی ، اون متن سفارت کلیه
و  تاریخ اعتبار ویزا دقیقا به تاریخ 6 ماهه مدیکال مربوط می شه ، من فکر می کنم سفارت انکارا ایمیل هم می ده و ابوظبی تو سایت اعلام می کنه !! من همینجا دیدم به محض رویت تو سایت سفارت واسه ویزا اقدام کردن
پس اگه من 1 ماه بعد هم برم برای دریافت ویزام به مشکلی بر نمی خورم؟ شش ماه فرصت دارم؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا
(2016-03-12 ساعت 12:46)R-9 نوشته:  دوستان سلام، امروز حدود ساعت ٣ صبح به وقت ايران سايت سيس به تاريخ 12 march اپديت داشتم، باوجود اينكه هـيچ كجاي امريكا هنوز ١٢م نشده بود و ساعت ٣:٣٠ صبح شنبه سفارت ارمنستان ميشد. كسي همچين تجربه اي داشته؟

بله، من احتمال ميدم وقتي توي امريكا اپديت ميشيد تاريخ به ساعت محلي كشوري كه براي مصاحبه رفتيد ميخوره. و اون وقتايي كه تو امريكا آپديت ميشيد و تارخ همونروز ميخوره واسه اينه كه سفارت اخر شبشه ولي هنوز تو همون تاريخ هست. براي ما هم اينطوري شد به بار.
پاسخ
تشکر کنندگان: R-9 ، roteil
Sad 
(2016-03-12 ساعت 20:13)مريم مريم نوشته:  
(2016-03-12 ساعت 12:46)R-9 نوشته:  دوستان سلام، امروز حدود ساعت ٣ صبح به وقت ايران سايت سيس به تاريخ 12 march اپديت داشتم، باوجود اينكه هـيچ كجاي امريكا هنوز ١٢م نشده بود و ساعت ٣:٣٠ صبح شنبه سفارت ارمنستان ميشد. كسي همچين تجربه اي داشته؟

بله، من احتمال ميدم وقتي توي امريكا اپديت ميشيد تاريخ به ساعت محلي كشوري كه براي مصاحبه رفتيد ميخوره. و اون وقتايي كه تو امريكا آپديت ميشيد و تارخ همونروز ميخوره واسه اينه كه سفارت اخر شبشه ولي هنوز تو همون تاريخ هست.  براي ما هم اينطوري شد به بار.

مرسي از راهنماييتون اميدوارم كه نشانه كلير شدن باشه اين آپديت ،واقعا ديگه خيلي سخت شده تحمل و انتظار بعد از گذشت ٧ ماه .
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، tala82 ، مريم مريم ، roteil
(2016-03-12 ساعت 14:20)samihadi86 نوشته:  پس اگه من 1 ماه بعد هم برم برای دریافت ویزام به مشکلی بر نمی خورم؟ شش ماه فرصت دارم؟

نه این هارو باهم قاطی نکن
توی سایت وقتی کیستو می زنی بهت می گه تا کی وقت داری پاستو تحویل بدی اگه مثلا گفته تا 24 مارچ نمی تونی بعدش ببری !!!
منظور از مدیکال اینه که شما اگه 1 ماه از مدیکالت مونده تا 6 ماه بشه ، وقتی ویزارو می گیری 1 ماه وقت داری بری امریکا ، این دوتا چیز جدا از همه
سابت سفارت رو چک کن نوشته تا کی می تونی پاسپورتتو تحویل بدی
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، armehraboon ، tala82
دوستان چكار بايد كنيم حالا؟؟؟؟؟؟
ايميل هم كه جواب نميدن، كسي راه حلي به ذهنش نمي رسه؟؟؟؟
يعني انقدر سرشون شلوغه؟
من كه ديگه دارم بجاشون شرمنده مي شوم!
يواش يواش داره پنج ماهم تموم ميشه Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، armehraboon ، inanna ، milad_magnet
(2016-03-13 ساعت 08:33)Sam-90 نوشته:  دوستان چكار بايد كنيم حالا؟؟؟؟؟؟
يعني انقدر سرشون شلوغه؟

منم پنج ماهم تموم شد.
هیچ ایمیلی رو جواب ندادند؟؟
آدرس ایمیل رو به من هم میدی لطفا!
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015
کلیر شدن : جولای 2016 ( ده ماه انتظار)
دریافت ویزا: آگوست 2016
ورود به آمریکا : فوریه 2017
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، roteil
(2016-03-13 ساعت 15:11)armehraboon نوشته:  
(2016-03-13 ساعت 08:33)Sam-90 نوشته:  دوستان چكار بايد كنيم حالا؟؟؟؟؟؟
يعني انقدر سرشون شلوغه؟

منم پنج ماهم تموم شد.
هیچ ایمیلی رو جواب ندادند؟؟
آدرس ایمیل رو به من هم میدی لطفا!

از اين طريق اقدام كن:
( گزينه ي اول و بزن)
تا الان كه جواب ندادند.

http://www.abudhabiivo.net/contactus.aspx
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon
(2016-03-13 ساعت 19:03)Sam-90 نوشته:  دوستان چكار بايد كنيم حالا؟؟؟؟؟؟
يعني انقدر سرشون شلوغه؟

سلام ، فکر می کنم همین روزا نوبت شماست ، یه چند نفری 28-29 اوکتبر بودن که تازه 2 روز پیش کلیر شدن ، امید وارم همه کلیر شن زودتر
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، قرباني ، armehraboon
امروز كيس ما بعد از سه ماه تو سيس آپديت شد ???
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، R-9 ، قرباني ، armehraboon
(2016-03-13 ساعت 19:39)roteil نوشته:  
(2016-03-13 ساعت 19:03)Sam-90 نوشته:  دوستان چكار بايد كنيم حالا؟؟؟؟؟؟
يعني انقدر سرشون شلوغه؟

سلام ، فکر می کنم همین روزا نوبت شماست ، یه چند نفری 28-29 اوکتبر بودن که تازه 2 روز پیش کلیر شدن ، امید وارم همه کلیر شن زودتر

خدا كنه...
بابا چند روز ديگه سال نوِ لطفاً مسئوليت رسيدگي كنند. Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: roteil ، قرباني ، armehraboon
(2016-03-13 ساعت 19:58)khmp نوشته:  امروز كيس ما بعد از سه ماه تو سيس آپديت شد ???

امیدوارم خبرهای خوبی بدین یکی دو روز آینده Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: khmp ، قرباني
خيلي همه چي حساب كتاب داشت تو انكارا كه امروزم اين اتفاق افتاد ، يه هفته است پاسپورت همسرم تو سفارته ، هنوز ندادن به پست !!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y ، inanna ، tala82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان