کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
ارمنستان ٦ تا كيس اعلام كرده، كسي از اينجا كلير نشده؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا
یک سوال خیلی مههههههههههههههههم:

من تو آپدیت جدید http://www.abudhabiivo.net/ کیس نامبر رو که زدم توش نوشته که ویزام اومده و باید مدیکال رو تمدید کنم.
اما موضوع اینه که من با سفارت از طریق اسکایپ تماس گرفتم و با پشتیبانی سفارت ابوظبی در ارتباط با سوالی برای تمدید مدیکال صحبت کردم .
موضوع اینجاست که در طول صحبتم بهم گفتند که تا زمانی که از طریق ایمیل بهتون اعلام نشه که ویزا آمادست به هیچ وجه پاسپورت رو به سفارت نفرستم چون برگشت میخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بچه ها آیا کسی با این شرایط رو به رو شده؟؟ و این که باید چیکار کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: صالح علیرضا ، armehraboon
(2016-03-09 ساعت 13:13)مريم مريم نوشته:  ارمنستان ٦ تا كيس اعلام كرده، كسي از اينجا كلير نشده؟
خوشبحال بچه های ارمنستان سفارت براشون فله ای اعلام میکنه
ابوظبی که واقعا داره اذیت میکنه
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
(2016-03-09 ساعت 15:38)samihadi86 نوشته:  یک سوال خیلی مههههههههههههههههم:

من تو آپدیت جدید  http://www.abudhabiivo.net/ کیس نامبر رو که زدم توش نوشته که ویزام اومده و باید مدیکال رو تمدید کنم.
اما موضوع اینه که من با سفارت از طریق اسکایپ تماس گرفتم و با پشتیبانی سفارت ابوظبی  در ارتباط با سوالی برای تمدید مدیکال صحبت کردم .
موضوع اینجاست که در طول صحبتم بهم گفتند که تا زمانی که از طریق ایمیل بهتون اعلام نشه که ویزا آمادست به هیچ وجه پاسپورت رو به سفارت نفرستم چون برگشت میخوره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تاریخ مدیکال و مصاحبتون کی بوده ؟
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچها آپدیت سفارت آنکارا برا همه caseهای مسلن cr1، یه موقس؟یعنی‌ همه باهم آپدیت میشن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-09 ساعت 22:02)lupyien نوشته:  بچها آپدیت سفارت آنکارا برا همه caseهای مسلن cr1، یه موقس؟یعنی‌ همه باهم آپدیت میشن؟
اره برای همه اپ سایت انکارا یکیه ،اون اپ مهم نیست.

یادمه فردای روزی که مصاحبه داده بودم،با یکی که نزدیک سفارت مغازه داشت بابت مدت زمان کلیر شدن صحبت میکردم،اونم که دید خیلی هیجان دارم،گفت مصاحبت کی بوده،گفتم دیروز،گفت اوه برو 3 ماه دیگه بیا ،تو دلم گفتم چه خبره بابا 3 ماه،3 ماه نمیخوام صبر کنم،شاید زودتر کلیر شدم،نمیدونستم از 6 ماه هم قراره بگذره و الان نزدیک به 200 روزه ،هنوز هیچ خبری نیست،عیب کار اینه که 200 روز دلیل به این نمیشه که مدت زمان زیادی و صبر کردم و حالا وقت نتیجس،شاید باید 400 روز،یا 800 روز ،یا 100 سال دیگه صبر کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، پویا و آوا ، milad_magnet ، R-9 ، roteil ، tala82 ، hosseinslm
(2016-03-10 ساعت 03:55)alireza55 نوشته:  
(2016-03-09 ساعت 22:02)lupyien نوشته:  بچها آپدیت سفارت آنکارا برا همه caseهای مسلن cr1، یه موقس؟یعنی‌ همه باهم آپدیت میشن؟
اره برای همه اپ سایت انکارا یکیه ،اون اپ مهم نیست.

یادمه فردای روزی که مصاحبه داده بودم،با یکی که نزدیک سفارت مغازه داشت بابت مدت زمان کلیر شدن صحبت میکردم،اونم که دید خیلی هیجان دارم،گفت مصاحبت کی بوده،گفتم دیروز،گفت اوه برو 3 ماه دیگه بیا ،تو دلم گفتم چه خبره بابا 3 ماه،3 ماه نمیخوام صبر کنم،شاید زودتر کلیر شدم،نمیدونستم از 6 ماه هم قراره بگذره و الان نزدیک به 200 روزه ،هنوز هیچ خبری نیست،عیب کار اینه که 200 روز دلیل به این نمیشه که مدت زمان زیادی و صبر کردم و حالا وقت نتیجس،شاید باید 400 روز،یا 800 روز ،یا 100 سال دیگه صبر کنم.

علیرضا جون امیدوارم زودتر کلیر شی دادا
category : K1, approve : april 2015, interview email's date : 17 may, Abu dhabi , interview date : 2nd june, motevajeh  nashoodane email interveiw  : 7 mah Sad Cool  , interview 2 : 10 jan 2016, interview result : Administrative processing , Clearance :.....
پاسخ
تشکر کنندگان: Nazanin_kh ، Gem120 ، پویا و آوا ، milad_magnet ، alireza55 ، tala82 ، hosseinslm
از دوستان کسی میدونه که چند روز پس از تغییر  mailed / available به  mailed or available ایمیل ارسال پاسپورت به سفارت میاد؟
چند روز یا چند هفته؟
مرسی
CR1
شروع کیس: نوامبر 2014
سفارت در اروپا
مصاحبه: اوایل ژانویه 2016
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به OR در اواسط مارس 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-09 ساعت 21:00)roteil نوشته:  

من تو آپدیت جدید  http://www.abudhabiivo.net/ کیس نامبر رو که زدم توش نوشته که ویزام اومده و باید مدیکال رو تمدید کنم.
اما موضوع اینه که من با سفارت از طریق اسکایپ تماس گرفتم و با پشتیبانی سفارت ابوظبی  در ارتباط با سوالی برای تمدید مدیکال صحبت کردم .

8 october 2015 کیس من هم cr1 هست البته
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-10 ساعت 14:45)Chebyshev نوشته:  از دوستان کسی میدونه که چند روز پس از تغییر  mailed / available به  mailed or available ایمیل ارسال پاسپورت به سفارت میاد؟
چند روز یا چند هفته؟
مرسی

در حد روز باید باشه ولی بهترین کار اینه که ایمیل بزنین به سفارت.
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: milad_magnet ، Chebyshev
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-03-10 ساعت 14:45)Chebyshev نوشته:  از دوستان کسی میدونه که چند روز پس از تغییر  mailed / available به  mailed or available ایمیل ارسال پاسپورت به سفارت میاد؟
چند روز یا چند هفته؟
مرسی

معمولا تا حداکثر یک هفته بعد از or شدن ایمیل میاد
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Chebyshev ، roteil
(2016-03-10 ساعت 20:42)itex نوشته:  
چند روز یا چند هفته؟
مرسی

در حد روز باید باشه ولی بهترین کار اینه که ایمیل بزنین به سفارت.

خیلی ممنوم itex عزیز ، درسته باید ایمیل بزنم.
CR1
سفارت در اروپا
پاسخ
تشکر کنندگان: itex
(2016-03-10 ساعت 21:19)milad_magnet نوشته:  
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

چند روز یا چند هفته؟
مرسی

معمولا تا حداکثر یک  هفته بعد از or شدن ایمیل میاد

خیلی ممنونم. امیدوارم که تبدیل شدن به OR نشانه خوبی باشه.
آرزوی تسریع در کلیرنس برای همه منتظران دارم. انتظار خیلی سخته.
CR1
سفارت در اروپا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-10 ساعت 14:53)samihadi86 نوشته:  
(2016-03-09 ساعت 21:00)roteil نوشته:  

8 october 2015 کیس من هم cr1  هست البته

سلام
دوست عزیز شما تا 8 اپریل می تونی با همون مدیکال اولت ویزاتو بگیری ، ولی اگه بعد 8 اپریل می خوای بری باید مدیکالتو تمدید کنی ، اون متن سفارت کلیه
و تاریخ اعتبار ویزا دقیقا به تاریخ 6 ماهه مدیکال مربوط می شه ، من فکر می کنم سفارت انکارا ایمیل هم می ده و ابوظبی تو سایت اعلام می کنه !! من همینجا دیدم به محض رویت تو سایت سفارت واسه ویزا اقدام کردن
پاسخ
تشکر کنندگان: Sam-90 ، Chebyshev
سلام بر تمام دوستان من امروز بعد ١٢ سال انتظار ويزامو با چه دردسرى گرفتم و جالب اينكه داستان تمام نشد همگى دقت كنيد به تاريخ Exp ويزا دقت كنيد مورد بسيار نادر كه شامل ويزا دختر من شد امروز ١٠ march صدور ويزا و برا Exp اشتبا زده بودن ٢٦ jan ٢٠١٦ يعنى ٢ ماه قبل مجدد برگشتم سفارت پاسپورت گرفتن گفتن يك شنبه دوباره بريم سفارت از دست دادن پرواز روز يك شنبه و مجدد بليط گرفتن و خلاصه . . .

ادامه داستان به علت سيل اتوبان دبى به ابوظبي بسته شده بود ترافيك شديد كه باعث شد از ساعت ١١ تا ٤ بعد از ظهر تو راه باشيم همراه با استرس زياد و در ست زمانى كه اصلا اميدى نداشتيم و ليدر گفت محال برسيم به سفارت خانم مليكا تماس گرفت وقتى فهميد گير كرديم اسامى را گرفت با كيس نامبر گفت رابطها دم سفارت هستن اعلام ميكنم كمك كنند واقعا لطف كرد وقتى رسيديم پاكت و پاسپورت ما دست رابط مليكا بود منتظر رسيدن ما حتى ليدر تعجب كرد از لطف اين خانم من مليكا را اصلا نميشناسم ولى واقعا از لطفى كه امروز به من كرد ممنونم و فهميدم واقعا اين خانم راست ميگه كه رابط داره و اگه مشكلى پيش بياد ميتونه كمك كنه اميدوارم روز يك شنبه مشكل دخترم حل بشه و تمام دوستان هر چه زودتر كلير بشن
F3
PD = 05  Feb 2004
Interview =29 Jul 2015
ابوظبى
AP
كلير 2016 feb 21
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان