کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-03-17 ساعت 19:26)alireza55 نوشته:  خوب احتمالشو نمیدادی پروست طولانی بشه؟ نمیتونی اسپانسرتو عوض کنی ؟
من 7 ماه تمومه یه دونه اپ نداشتم،همه اومدن اپ شدن کلیر شدن رفتن،من اینجا منتظر اپم معلوم نیست تا کی قراره طول بکشه،واقعا عجب پروسه عادلانه ایه،یعنی تا این حد کیس با کیس فرق داره؟ مگه کیس من شاخو دم داره نسبت به بقیه.

احتمالش را نمیدادم چون انکارا که بودم به چشم خودم دیدم چند نفر 6 هفته ای کلیر شده بودن و امده بودن برای گرفتن ویزا (ما که از این شانسا نداریم ) راه دیگری هم نداشتم , کسی هم که اسپانسرم بشه نداریم حالا حساب کن استرس اینم دارم بعد 8 سال باید کلی پول 20 هزار دلار ضربدر پنج تقریبا که میشه 100 هزار دلار تو حساب پتیشنر واریز کنیم با این وضعیته ارسال پول و قیمت دلار , خودتون را جای من قرار بدید ببینید وضعیتم چقدر خرابه
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، پویا و آوا
سلام دوستان عزیز.من چند تا سوال داشتم.کمکم کنید لطفا.من ۲ بار ایمیل دادم به سفارت و هر ۲ بار توی سیس اپدیت داشتم این اپدیت خوبه میشه بهش امیدوار بود یا فقط چون ایمیل زدم اپ داشتم؟یه سوال دیگه این که ۲ هفته بعد از وقت سفارتم کیسم بهprocess pending تبدیل شد میخواستم بدونم کسی میدونه چقدر طول میکشه که از پندینگ به complete تبدیل شه
پاسخ
تشکر کنندگان:
نه اون اپدیت خنثی هست ،هر دفعه ایمیل بزنی اپ میشه معمولا.
اینکه کی complete بشه هم ،سوال میلیون دلاریه،شما اگه جوابشو پیدا کردی به ماهم بگو.
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، قرباني
(2016-03-17 ساعت 21:44)alireza55 نوشته:  نه اون اپدیت خنثی هست ،هر دفعه ایمیل بزنی اپ میشه معمولا.
اینکه کی complete بشه هم ،سوال میلیون دلاریه،شما اگه جوابشو پیدا کردی به ماهم بگو.

حالا این که اصلا پندینگ شده یعنی چی؟ای خدااااااااااااا دارم دیوووووونه میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
یعنی پروستو داری میگذرونی دیگه ، اف بی ای چکت شروع شده، شما کی مصاحبه داشتی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 01:07)alireza55 نوشته:  یعنی پروستو داری میگذرونی دیگه ، اف بی ای چکت شروع شده، شما کی مصاحبه داشتی ؟

24 febمصاحبه داشتم و از اون موقع انکارا موندم کیسم cr1هستش و ۱۳ ماه طول کشید که وقت سفارت دادن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 01:16)nely نوشته:  
(2016-03-18 ساعت 01:07)alireza55 نوشته:  یعنی پروستو داری میگذرونی دیگه ، اف بی ای چکت شروع شده، شما کی مصاحبه داشتی ؟

24 febمصاحبه داشتم و از اون موقع انکارا موندم کیسم cr1هستش و ۱۳ ماه طول کشید که وقت سفارت دادن

دوست عزیز همه ما به نوعی همدردیم و نگرانی شمارو میفهمیم. همینجور که دیگر دوستان هم گفتن موندن در آنکارا زیاد منطقی به نظر نمیرسد! هرچند ممکن است هر لحظه کلیر شوید. تجربه شخصی: در صورتی که در پاسپورت شما ویزای اروپا موجود باشد میتوانید بیشتر امیدوار باشید که امکان دارد زودتر کلیر شوید!!
CR1
Ankara
AUG.2014: Priority Date
تکمیل مدارک: Oct.2015
ایمیل سفارت: Mar.2016
مصاحبه: May.2016
نتیجه: AP!
کلیرنس: Aug.2016 . ابتدا دوخطی، پس از 23 روز Or، و بعد از 3 روز ایمیل کلیر شدن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 01:33)رضام نوشته:  

دوست عزیز همه ما به نوعی همدردیم و نگرانی شمارو میفهمیم. همینجور که دیگر دوستان هم گفتن موندن در آنکارا زیاد منطقی به نظر نمیرسد! هرچند ممکن است هر لحظه کلیر شوید. تجربه شخصی: در صورتی که در پاسپورت شما ویزای اروپا موجود باشد میتوانید بیشتر امیدوار باشید که امکان دارد زودتر کلیر شوید!!

مرسی .انشاالله همگی زودتر کلیر شیم چون انتظار خیلی سخته
پاسخ
تشکر کنندگان:

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، R-9
(2016-03-18 ساعت 02:36)nely نوشته:  
(2016-03-18 ساعت 01:16)nely نوشته:  24 febمصاحبه داشتم و از اون موقع انکارا موندم کیسم cr1هستش و ۱۳ ماه طول کشید که وقت سفارت دادن

جهت راهنمايي ،تجربه خودم نشان داد كه داشتن ٢ ويزاي شنگن باعث كوتاه شدن كليرينس كيس من نشد و ٧ ماه طول كشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82 ، armehraboon ، قرباني
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-03-17 ساعت 19:05)alireza55 نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 18:47)milad_magnet نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 18:02)alireza55 نوشته:  من جمعه ایمیل زدم نه جواب دادن نه اپ شدم،وکیلم ایمیل زده.
باز اپ شدی خوبه،کی ایمیل زدی ؟

سه شنبه ایمیل زدم , اولین بارمم بود که ایمیل میزدم ,  امروز آپ خوردم ,ولی تا حالا شنیده بودم وقتی میل میزنی جوابی هم میدن ؟!! از کجا ایمیل میزنی ؟
نمیدونم،من ایمیل نزدم وکیلم ایمیل زده،ولی خوب حتما باید از سایت انکارا پایین صفحه کنتاکت اس ،ایمیل زده باشه،اره منم فک میکردم جواب میدن و اپ میشم ولی نشدم،البته تعجبی نداره،من توی هر زمینه ای اوضام از بقیه بدتره ،این یکیم روش.

@alireza55@ وضعیت من و یک دوست لاتاری امروز از interview scheduled به Processing Pending در سایت سفارت تغییر کرد وضعیت شما چطور بود ؟
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، roteil
من از روز اول processing pending بودم.
هیچ موقع interview schedule نبودم.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني
از دوستانی که تبدیل به or شدند بعد کلیر شدند چند روز بعدازor ایمیل براشون اومد امروز 4روز از or شدن من می گذره خبری نیست سفارتم انکاراست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-18 ساعت 20:57)Gem120 نوشته:  از دوستانی که تبدیل به or شدند بعد کلیر شدند چند روز بعدازor ایمیل براشون اومد امروز 4روز از or شدن من می گذره خبری نیست سفارتم انکاراست

نگران نباشید. برای من 10 روز پیش تبدیل به or شد و هنوز ایمیل دریاف نکردم.
انشالله برای هر دو ما همین چند روز آینده ایمیل میاد.
CR1
شروع کیس: نوامبر 2014
سفارت در اروپا
مصاحبه: اوایل ژانویه 2016
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به OR در اواسط مارس 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: Gem120
در قسمت لاتاريها چند نفر مثل ما هستند
پاسخ
تشکر کنندگان: behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان