کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-03-16 ساعت 20:28)Gem120 نوشته:  دو روز مي گذره

برای من 8 روز می گذره. ظاهرا باید بیشتر صبر کنیم Smile
لطفا در صورت امکان هر وقت ایمیل دریافت کردین بهمون خبر بدین.
ممنونم.
CR1
شروع کیس: نوامبر 2014
سفارت در اروپا
مصاحبه: اوایل ژانویه 2016
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به OR در اواسط مارس 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
حتما اطلاع مي دم
پاسخ
تشکر کنندگان:

جم عزیز مثل خودم F2B خستست و میدونم انکاراست ولی راجع به دوست دیگر اطلاعی ندارم اگر انکارا باشد بر فرض مثال فکر میکنم به خاطر مشکلاتی که پیش امده در شهر انکارا سفارت به حالت نیمه تعطیل در امده چون یکی از دوستان هم ای میل فرستاده و جوابش را ندادن هنوز پس میخوام این دل گرمی را بهتون بدم که نگران نباشید و چند روز صبر کنید عزیزان
Catagory : F2B
Interview :  Dec 2015 Sad AP
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR
تو کوچه ما هم عروسی میشه ...

پاسخ
تشکر کنندگان: Gem120 ، hosseinslm ، Pargosha ، tala82 ، roteil
ممنون از راهنمايتون چون دوستان بعدازorبالافاصله ايميل براشون مياد من نگران شدم كمى دلگرم شدم
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
خیلی سرعتشون زیاد بود حالا نصفه هم شده . شانس نیست که.
پاسخ
(2016-03-16 ساعت 20:50)Chebyshev نوشته:  

ممنونم.

شما كدام سفارت هستيد
پاسخ
تشکر کنندگان: mani_badb0y
(2016-03-17 ساعت 10:12)Gem120 نوشته:  
(2016-03-16 ساعت 20:50)Chebyshev نوشته:  

ممنونم.

شما كدام سفارت هستيد

من اروپا هستم و فقط می تونم از طریق سایت ‎CEAC‎ پی گیری کنم. سفارتم سایت رهگیری نداره و فقط به ایمیل جواب میده (بیشتر اوقات هم جواب ایمیل تمپلیت هست و میگه از ‎CEAC‎ پی گیر باشم. خدا ازشون نگذره که بی خود ما رو منتظر گذاشتن)
CR1
شروع کیس: نوامبر 2014
سفارت در اروپا
مصاحبه: اوایل ژانویه 2016
نتیجه مصاحبه: AP
تبدیل به OR در اواسط مارس 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Gem120
من یک میلی زدم به سفارت در خصوص اینکه وضعیت ap و پرونده من به کجا رسید جوابی به من ندادن تا الان ولی به تاریخ 17 مارچ یعنی امروز آپدیت شدم در سیس کسی تجربه ای داره ؟ جواب نمیدن فقط آپ میکنن ؟
Ceac Update :  18 DEC , 19 DEC , 22 DEC , 24 DEC , 28 DEC , 31 DEC , 8 JAN , 17 MAY ,18 MAY OR Cool   CLEAR

پاسخ
تشکر کنندگان:
من جمعه ایمیل زدم نه جواب دادن نه اپ شدم،وکیلم ایمیل زده.
باز اپ شدی خوبه،کی ایمیل زدی ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tala82
(2016-03-17 ساعت 18:02)alireza55 نوشته:  من جمعه ایمیل زدم نه جواب دادن نه اپ شدم،وکیلم ایمیل زده.

سه شنبه ایمیل زدم , اولین بارمم بود که ایمیل میزدم , امروز آپ خوردم ,ولی تا حالا شنیده بودم وقتی میل میزنی جوابی هم میدن ؟!! از کجا ایمیل میزنی ؟

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، roteil
(2016-03-17 ساعت 18:47)milad_magnet نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 18:02)alireza55 نوشته:  من جمعه ایمیل زدم نه جواب دادن نه اپ شدم،وکیلم ایمیل زده.

سه شنبه ایمیل زدم , اولین بارمم بود که ایمیل میزدم ,  امروز آپ خوردم ,ولی تا حالا شنیده بودم وقتی میل میزنی جوابی هم میدن ؟!! از کجا ایمیل میزنی ؟
نمیدونم،من ایمیل نزدم وکیلم ایمیل زده،ولی خوب حتما باید از سایت انکارا پایین صفحه کنتاکت اس ،ایمیل زده باشه،اره منم فک میکردم جواب میدن و اپ میشم ولی نشدم،البته تعجبی نداره،من توی هر زمینه ای اوضام از بقیه بدتره ،این یکیم روش.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، tala82
(2016-01-13 ساعت 17:07)alireza55 نوشته:  چقد محیط اینجا فرق کرده،من قبلا رو بیشتر دوس داشتم ،  اپ های من هنوز هیچ تغییری نکرده ،شما ها چی .

(2016-03-17 ساعت 19:05)alireza55 نوشته:  
(2016-03-17 ساعت 18:47)milad_magnet نوشته:  

سه شنبه ایمیل زدم , اولین بارمم بود که ایمیل میزدم ,  امروز آپ خوردم ,ولی تا حالا شنیده بودم وقتی میل میزنی جوابی هم میدن ؟!! از کجا ایمیل میزنی ؟
نمیدونم،من ایمیل نزدم وکیلم ایمیل زده،ولی خوب حتما باید از سایت انکارا پایین صفحه کنتاکت اس ،ایمیل زده باشه،اره منم فک میکردم جواب میدن و اپ میشم ولی نشدم،البته تعجبی نداره،من توی هر زمینه ای اوضام از بقیه بدتره ،این یکیم روش.
من اوضاع احوالم از همه داغونه علیرضا , یه اپه کشکی امده برام الان تنها تنها هستم اینجا اگر بعد از 15 آپریل که اخرین زمان فایل کردن تکسه کلیر بشم اسپانسرم چون 2015 دانشگاه رفته و کار نکرده نمیتونه اسپانسرم بشه و نمیدونم تکلیفم برای اسپانسر چی میشه و چه سرنوشتی در انتظارمه

پاسخ
تشکر کنندگان: alireza55 ، tala82 ، Pargosha
خوب احتمالشو نمیدادی پروست طولانی بشه؟ نمیتونی اسپانسرتو عوض کنی ؟
من 7 ماه تمومه یه دونه اپ نداشتم،همه اومدن اپ شدن کلیر شدن رفتن،من اینجا منتظر اپم معلوم نیست تا کی قراره طول بکشه،واقعا عجب پروسه عادلانه ایه،یعنی تا این حد کیس با کیس فرق داره؟ مگه کیس من شاخو دم داره نسبت به بقیه.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، milad_magnet ، tala82
سلام دوستان چک امنیتی داخل آمریکا واسه خودشون بین 2 تا 6 ماه طول میکشه واسه ما جدی تر است با اینهمه حادثه جلو چشم سفارت. ولی خدا بزرگه و امیدوارم ابتدای سال نو خبرای خوب بگیرین.
کیس  ir1
درخواست   اولیه اردیبهشت 94
اپروو ال مهر 94
نامه nvc آذر 94
ارسال مدارک به nvc دی 94  _7 ژانویه 2016
ایمیل تایید مدارک ازnvc   -فبریه 26-2016

90 روز گذشت و تاریخ 12 ژولای وقت مصاحبه آنکارا
136 روز از تاریخ تکمیل تا روز مصاحبه
ویزا   یه ضرب   چه خاطره آرامی از آنکارا
------------------------------------------------------☆☆
ورود به آمریکا 2 سپتامبر
منتظر گرین کارت و دریافت توسط پست در 7 نوامبر سال 2016 تمام
شاید روزگاری دلم واسه این انتظارها و سختیها حتی تنگ بشه

.......
میدونم که میگذره
فقط کاش اینقدر سخت نگذره که شادی یادمون بره
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، Pargosha ، پویا و آوا
ما ؟ بیشتر از 40 نفر از موقعی که من اینجام کلیر شدن،90 درصدشون زیر 5 ماهو 4 ماه کلیر شدن،تازه وضعیت داخلی ترکیه چه ربطی به ما داره؟ اون مربوط به حزب کردستان ترکیست،خودشونم میدونن. روبروی سفارتم نبوده .موضوع یه چیز دیگست اصلا.
پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، milad_magnet ، tala82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان