کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-05-12 ساعت 23:14)hosseinslm نوشته:  @Gem120@  دوست عزیز شما یه بار or  شده بودی بعد ده روز بعد صبر کردی.
خواستم ببینم وقتی ایمیل نیومده بود دوباره به / تبدیل شده بودی بعد خودت ایمیل زدی؟
یا وضعیتت توی همون or  مونده بود که ایمیل زدی به سفارت؟

مال من orبود تبدیل به/نشده بود وقتی ویزامو زدند توی پاسم تبدیل به/ شد
پاسخ
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Pargosha ، hosseinslm ، tico
سلام بچه ها اين سه تا كيسي كه ارمنستان كلير كرده از بچه هاي مهاجرسرا هستن اين كيس نامبرها ؛
‎3596‎
4471
‎4872‎

اكر اينجا هستن بهشون تبريك ميگم
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: پري57 ، tico
دوستان تقریبا دو هفته از مصاحبه من میگزره ولی تئ سایت ابوظبی هنوز میزنه که اطلاعت کیس من پیدا نشد ولی تو سایت ceacدرست نشون وضعیتم رو
میخواستم بدونم چطوری واسه بقیه شما ها هم که ابوظبی بودید کیس نامبرتون میزنید چه چیزی میزنه ؟میزنه information has not found?
یا نه مشخصاتتون و وضعیت کیستون نشون میده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-13 ساعت 15:10)abbasran نوشته:  دوستان تقریبا دو هفته از مصاحبه من میگزره ولی تئ سایت ابوظبی هنوز میزنه که اطلاعت کیس من پیدا نشد ولی تو سایت ceacدرست نشون  وضعیتم رو
میخواستم بدونم چطوری واسه بقیه شما ها هم که ابوظبی بودید کیس نامبرتون میزنید چه چیزی میزنه ؟میزنه information has not found?
یا نه مشخصاتتون  و وضعیت کیستون نشون میده؟

سلام دوست عزیز برای ما هم تا دو ماه همینطور بود و بعد از اون درست شد شما یه ایمیل بزنید به سفارت و بگید که سایت کیستونو نمیشناسه تا ترتیب اثر بدهند البته اصلا جای نگرانی نداره
پاسخ
تشکر کنندگان: abbasran ، armehraboon ، tico
سلام دوستان من هم از پنج شنبه به جمعتون پیوست داده شدم و AP خوردم. از الان از همه کمک هایی که دوستان می کنند متشکرم.
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
(2016-05-12 ساعت 21:48)Gem120 نوشته:  
(2016-05-12 ساعت 16:13)sina2222 نوشته:  واقعا اين ماجراي or هم واسه خودش داستاني شده.
بعضي ها بدون تبديل به or كلير ميشن.
بعضي ها تو مرحله or گير مي كنن
بعضي ها هم مثل من يه روز or ميشن بعد دوباره /
اما اكثر كسايي كه or شدن سريع ويزارو گرفتن.
باور كنيد ديگه اشكم داره در مي آد از بس اين سايت ceac رو چك كردم اين چند روز.
نمي دونم اينا واقعا با اين كاراشون مي فهمن دارن چه ظلمي ميكنن يا نه!!!?

با سلام من وقتی or شدم هیچ ایمیلی برام نیومد ده روز گذشت باز هم خبری نشد بالاخره خودم ایمیل زدم بالافاصله جواب دادند کلیر شدید پاسپورتون را بیارید به نظر من ایمیل بزنید سفارت من انکارا بود
والا من فقط يك روز or شدم و بعد دوباره تبديل به / شد. ايميل زدم امروز جواب دادن هنوز تو پروسه ap هستي.
حالا باز خوبه جواب دادن، قبلا تا حالا جواب نداده بودن به ايميل هام.
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، Pargosha ، Roo ، پویا و آوا ، عدلی
سلام به همه دوستان عزیزی که در این مدت با هم در ارتباط بودیم و با شادی و غم همدیگه شریک
همین الان سفارت ابوظبی اعلام کرد که پاسپورتها رو بفرستیم ما هم پنجشنبه برای تمدید مدیکال به دبی میریم و برمیگردیم و مدارک رو میدیم برای پیک آپ امیدوارم همه چی به خیر بگذره
اگر دوستان راهنمایی و یا پیشنهادی دارن خوشحال میشم بگن
برای همگی آرزوی لحظات خوش , خبر کلیر شدن رو دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: mrb ، tomi ، armehraboon ، Pargosha ، mohammadreza88 ، sina2222 ، hosseinslm ، tico ، sanbad
خیلی تبریک می گم بهتون، لطفا بعدن تجربتون رو اینجا به اشتراک بزارید
شما برای پیکاپ ویزا دبی نمی مونید؟!

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، armehraboon ، tico
(2016-05-16 ساعت 11:33)شاپرک نوشته:  خیلی تبریک می گم بهتون، لطفا بعدن تجربتون رو اینجا به اشتراک بزارید
شما برای پیکاپ ویزا دبی نمی مونید؟!

ممنون خیر نمیمونیم چون گفتن که 4 تا 7 روز کاری زمان میبره
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، tico
درود به همه دوستان
طبق بررسی من ظاهرا داره یه خبرایی میشه. باحتمال خیلی زیاد سفارت کیس ها رو سه ماه به سه ماه شروع میکنه یعنی ظاهرا تا هفته پیش درگیر سه ماهه آخر سال 2015 بود و الان فاز بعدی یعنی سه ماهه اول سال 2016 رو شروع کرده چون یکی از بچه های لاتاری بنام mr1mra الان شروع کرد به هورا کشیدن و خوشبختانه کلیر شدن که باید باطلاعتون برسونم مصاحبه ایشون پنجم ژانویه بوده که فرضیه این حقیر رو تایید میکنه. فکر نکنم هیچ یک از دوستان که توی امسال مصاحبه داشتن و ادمین خوردن تا حالا کلیر شده باشند.
البته به نظر من این موضوع به ضرر مصاحبه شوندگان ژانویه و به نفع مصاحبه شوندگان ماه مارچ خواهد بود. جهت اطلاع دوستان سه ماهه اول امسال عرض کنم چون تا حدودی از پروسه کلیرنس اطلاع دارم پرونده اکثر دوستان سه ماهه اول امسال در دایره ادمین رسیدگی شده و جواب استعلامات برگشته و اگه حدس و اطلاعات من درست باشه از این به بعد پرسه کلیر شدن دوستان سه ماهه اول امسال شتاب خواهد گرفت.
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinslm ، mrb ، tico ، hoda_n64
(2016-05-16 ساعت 20:12)soroosh17 نوشته:  درود به همه دوستان
طبق بررسی من ظاهرا داره یه خبرایی میشه. باحتمال خیلی زیاد سفارت کیس ها رو سه ماه به سه ماه شروع میکنه یعنی ظاهرا تا هفته پیش درگیر سه ماهه آخر سال 2015 بود و الان فاز بعدی یعنی سه ماهه اول سال 2016 رو شروع کرده چون یکی از بچه های لاتاری بنام mr1mra الان شروع کرد به هورا کشیدن و خوشبختانه کلیر شدن که باید باطلاعتون برسونم مصاحبه ایشون پنجم ژانویه بوده که فرضیه این حقیر رو تایید میکنه. فکر نکنم هیچ یک از دوستان که توی امسال مصاحبه داشتن و ادمین خوردن تا حالا کلیر شده باشند.
البته به نظر من این موضوع به ضرر مصاحبه شوندگان ژانویه و به نفع مصاحبه شوندگان ماه مارچ خواهد بود. جهت اطلاع دوستان سه ماهه اول امسال عرض کنم چون تا حدودی از پروسه کلیرنس اطلاع دارم پرونده اکثر دوستان سه ماهه اول امسال در دایره ادمین رسیدگی شده و جواب استعلامات برگشته و اگه حدس و اطلاعات من درست باشه از این به بعد پرسه کلیر شدن دوستان سه ماهه اول امسال شتاب خواهد گرفت.

همسر من اپریل 2015 مصاحبه شد... الان 1سال و ماهه که داره چک میشه...  پس چرا کلیر نمیشه ...ای خدا ... امیدوارم همه منتظرها مثل ما کلیر بشن
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: mrb ، tico
(2016-05-16 ساعت 22:52)Mahsa S نوشته:  

همسر من اپریل 2015 مصاحبه شد... الان 1سال و ماهه که داره چک میشه...  پس چرا کلیر نمیشه ...ای خدا ... امیدوارم همه منتظرها مثل ما کلیر بشن
Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad  Sad

از صمیم قلب آرزو میکنم کیس فورا شما کلیر بشه
ولی گرامی شما بهتر نیست تو اون قسمت تماس با ما تو سایت سفارت که به کیسهای بالای شش ماه بطور جدا و ویژه رسیدگی میکنه ایمیل بزنین؟
به نظرم شما حق دارید با سفارت بصورت مستمر در تماس باشین و بعید میدونم جواب ندهند ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahsa S ، tico
(2016-05-16 ساعت 23:50)soroosh17 نوشته:  

ولی گرامی شما بهتر نیست تو اون قسمت تماس با ما تو سایت سفارت که به کیسهای بالای شش ماه بطور جدا و ویژه رسیدگی میکنه ایمیل بزنین؟
به نظرم شما حق دارید با سفارت بصورت مستمر در تماس باشین و بعید میدونم جواب ندهند ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من تقریبا هر ماه دارم بهشون ایمیل میدم، اونا هم هر دفعه همون جوابهای تکراری رو میدن... سفارتش آنکاراست... این قسمتی رو که میگین من ندیدم تا حالا... اگه همچین قسمتی هست بهم بگین لطفا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-17 ساعت 01:01)Mahsa S نوشته:  
(2016-05-16 ساعت 22:52)Mahsa S نوشته:  همسر من اپریل 2015 مصاحبه شد... الان 1سال و ماهه که داره چک میشه...  پس چرا کلیر نمیشه ...ای خدا ... امیدوارم همه منتظرها مثل ما کلیر بشن

من تقریبا هر ماه دارم بهشون ایمیل میدم، اونا هم هر دفعه همون جوابهای تکراری رو میدن... سفارتش آنکاراست... این قسمتی رو که میگین من ندیدم تا حالا... اگه همچین قسمتی هست بهم بگین لطفا.

اگه مقدور هست مشخصات کیس همسرتون بزارید ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام دوستان الان ما هم یکسال است پشت دیوار کلیرنس گیر افتادیم ایمیل هم میزنیم یا جواب نمیدن یا اگر هم جواب بدن میگن صبرکنید تا کی خدا میدونه....تو جدول ویتینگ لیست هم سری بزنید خیلیها تو وضعیت ما هستن و تازه خیلیها هم اسم نویسی نکردن .من خودم فکر میکنم کلیرنس برخلاف گفته دوستومون رو برنامه خاصی جلو نمیره Sad

پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، قرباني

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان