کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2016-05-11 ساعت 01:57)hamiii نوشته:  سلام دوستان عزیزم
همونطور که گفته بودم در تاریخ 6 May تبدیل به OR شدم.
خوشبختانه امروز ساعت 11 صبح ایمیل Case Complete اومد برام و توی سایت سفارت هم Case Complete شدم.  
به جون خودم دوست دارم روزی 50 نفر بیان اینجا و بگن ما کلییر شدیم. ایشالله که قسمت همه تون بشه.

به سلامتی و مبارکی ماهم خوشحال شدیم واقعا ایشالله با شادی باشه همشیه
میتونی یه خلاصه از پروندت بزاری در حد کوتاه ؟
میدونم وقتش شاید نداشته باشی ولی بد نیست واسه بچه ها یه کم ارامش خاطر میگیریم دیگه
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hosseinslm ، hamiii ، tico
جناب حامی خیلی بهتون تبریک میگم. میشه بگید مصاحبتون کی بوده و کجا؟

Doctor of Audiology Student
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، hamiii
خوشبختانه امروز ساعت 11 صبح ایمیل Case Complete اومد برام و توی سایت سفارت هم Case Complete شدم.  
به جون خودم دوست دارم روزی 50 نفر بیان اینجا و بگن ما کلییر شدیم. ایشالله که قسمت همه تون بشه.

دوست عزيز مبارك باشه.
خدا كنه روزي همه منتظران باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: mrb ، sanbad ، Pargosha ، ep30lon ، hamiii ، ELNAZ21 ، tico

سلام دوست عزیز .بهت تبریک میگم.
میشه یکم راجب کیس ویزات برامون توضیح بدی.
کیس: K1‎
ارسال مدارک :  july 28  
سفارت: آنکارا
وقت مصاحبه: ‎12 january
نتیجه ی مصاحبه: AP (FBI Check)
کلیر:29 آگوست
مدت زمان کلیرنس 8 ماه
ارسال مدارک به سفارت 27 سپتامبر
صدور ویزا 24 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: hamiii
خیلی خیلی ممنون بابت تبریک های گرم و صمیمی. ایشالله همین امشب قسمت شما بشه...
F2A
Ankara
Priority Date: 13 March 2014
Current : Oct 2015
Interview Date: 9 November 2015
Case Complete: 10 May 2016
پاسخ
تشکر کنندگان: ELNAZ21 ، پویا و آوا ، tico
سلام دوستان ما روز6mayاپ داشتیم بعد حدود 7 ماه و خداروشکر امروز تو سیس از/بهorتبدیل شدیم کیسمون EB3بود و تاریخ مصاحبه مون 27 اکتبر در ابوظبی بود امیدوارم هر چه زودتر ویزامون بیاد و از ته دل برای همه شما دوستان دعا میکنم که خیلی زودتر از اینکه فکرشو بکنید به این مرحله برسید
پاسخ
تشکر کنندگان: hamiii ، tomi ، Bita.t ، Mahsa S ، milad_magnet ، tico
چند روزى نبودم الان اومدم ديدم اينجا پر از خبراى خووووووووبه
به همه اونايى كه كلير شدن تبرييييييييك ميگم
هوووووووووورااااااااا

كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:22 2014jan
تاريخ اپروو:4 2014march
دريافت كيس نامبر:24 2014april
دریافت اینویس نامبر: 17 2015feb
DS261 و پرداخت 120$ : 01 2015march
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 30 2015march
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : 2015july 5
تکمیل مدارک: 4 2015august
مصاحبه : 17 2015nov آنکارا
کلیر: بعد از 4ماه

اصطلاحات سربازی
پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، پویا و آوا ، Bita.t ، Pargosha ، tico
(2016-05-11 ساعت 18:27)پویا و آوا نوشته:  سلام دوستان ما روز6mayاپ داشتیم بعد حدود 7 ماه و خداروشکر امروز تو سیس از/بهorتبدیل شدیم کیسمون EB3بود و تاریخ مصاحبه مون 27 اکتبر در ابوظبی بود امیدوارم هر چه زودتر ویزامون بیاد و از ته دل برای همه شما دوستان دعا میکنم که خیلی زودتر از اینکه فکرشو بکنید به این مرحله برسید

سلام شما توجدول منتظرا ن کیستونو f 3 گفتید چون ما کیسمون f3 هست میخواستم بپرسم eb3 یعنی f3 باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا
راستش اونجا اشتباه زدم ببخشید eb3 ویزای کار هست اگر تو گوگل سرچ کنید تمام اطلاعات رو خواهید دید موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 19:33)پویا و آوا نوشته:  راستش اونجا اشتباه زدم ببخشید eb3راه مهاجرت از طریق کارگری غیر تخصیصی هست اگر تو گوگل سرچ کنید تمام اطلاعات رو خواهید دید موفق باشید
ممنون ازپاسخگوییتون انشاالله بزودی کلیریتون
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، tico
(2016-05-11 ساعت 18:27)پویا و آوا نوشته:  سلام دوستان ما روز6mayاپ داشتیم بعد حدود 7 ماه و خداروشکر امروز تو سیس از/بهorتبدیل شدیم کیسمون EB3بود و تاریخ مصاحبه مون 27 اکتبر در ابوظبی بود امیدوارم هر چه زودتر ویزامون بیاد و از ته دل برای همه شما دوستان دعا میکنم که خیلی زودتر از اینکه فکرشو بکنید به این مرحله برسید

تبريك ميگم دوست عزيز وارزوي موفقيت در همه ي مراحل پيش رو
پاسخ
تشکر کنندگان:

سلام
میشه لطفا راجع به کیستون بیشتر بگید. من هم EB3 هستم و ابوظبی مصاحبه داشتم. چرا اینقدر طول کشید؟ چند تا آپدیت داشتید؟
خیلی ممنون میشم اگه اطلاعات کیستون رو بفرمایید. سفارت به ما گفت دو تا سه ماه الان دو ماه و بیست روزه حتی یه آپدیت هم نداشتیم. البته کارفرما ایمیل زده ببینیم چی میشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-11 ساعت 21:28)soroosh17 نوشته:  

سلام
میشه لطفا راجع به کیستون بیشتر بگید. من هم EB3 هستم و ابوظبی مصاحبه داشتم. چرا اینقدر طول کشید؟ چند تا آپدیت داشتید؟
خیلی ممنون میشم اگه اطلاعات کیستون رو بفرمایید. سفارت به ما گفت دو تا سه ماه الان دو ماه و بیست روزه حتی یه آپدیت هم نداشتیم. البته کارفرما ایمیل زده ببینیم چی میشه

دوست عزيز من هم eb3 هستم ، تعدادي از افراد هستن كه براي اين نوع ويزا اقدام كردن و متاسفانه با نبودن اين نوع ويزا در جدول منتظران قابل مشخص شدن نيستند وبايد يكي از ويزاها ديگر رو انتخاب كنن ، دوست عزيز اگه لطف كنين تاريخ اولين وكل اپديتها رو بفرمايين ممنون ميشم .
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا
سلام دوستان.
من ٨ مي or شدم و ٩ مي دوباره /.
الان كه سايت ابوظبي رو چك كردم ديدم قسمت پايينش كه راجع به پست بود حذف شده.
كسي هست اينطوري شده باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: پویا و آوا ، tico
(2016-05-11 ساعت 21:59)sina2222 نوشته:  سلام دوستان.
من ٨ مي or شدم و ٩ مي دوباره /.
الان كه سايت ابوظبي رو چك كردم ديدم قسمت پايينش كه راجع به پست بود حذف شده.
كسي هست اينطوري شده باشه؟

سلام

در مورد سایت ابوظبی بله برای من هم حذف شده.
F2A
Priority Date : 16 Sep. 2013
Approve : Dec 2013
دریافت کیس نامبر : Jan 2014
دریافت اینویس نامبر : Feb 2015
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr 2015
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr 2015
ارسال مدارک نهایی : June 2015
اعلام نقص مدارک :  July 2015
ارسال مجدد مدارک برای رفع نقص : Aug 2015
تکمیل مدارک : Sep 2015
مصاحبه :  (ابوظبی) oct 2015